خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, February 18, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گواب خوسف
شبستان گزارش می دهد؛
رنج سرمایه‌گذاران با وعد‌‌ه ‌های توخالی مسئولان
۱۴ سال پیش، همان روزی که اولین خشت از یک واحد گردشگری در قلب کویر را بر زمین می نهاد دلش خوش بود که قدمی برای توسعه و رونق گردشگری خراسان جنوبی و معرفی جاذبه های ناشناخته این استان برمی‌دارد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۷:۳۹

حاشیه نگاری شبستان از سفر معاون گردشگری وزارت میراث در شهر خوسف؛
پیوست فرهنگی ضمیمه «گواب»
تیموری در جریان بازدید از گواب و کمپ عشایری خوسف گفت: همه موافق به فعالیت گواب، پس مخالف کیه؟ این اردوگاه باید بعد از تهیه پیوست فرهنگی و رعایت اخلاق گردشگری وارد عرصه پر رونق گردشگری شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۹

تا پایان امسال؛
طرح جامع گردشگری در خراسان جنوبی تهیه می شود
عربی از تهیه طرح جامع گردشگری در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: تا پایان امسال این طرح تهیه می شود تا جلوی سلیقه های شخص در کارهای گردشگری گرفته شود.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۲۰:۱۱

فرماندار خوسف:
روال قانونی کارهای گردشگری در خوسف آغاز شد
شفیعی گفت: روال قانونی کارهای گردشگری در خوسف آغاز شده و با کمک بخش خصوصی اقداماتی در خصوص راه اندازی یکسری واحدهای اقامتی_ گردشگری شروع شده است.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۹:۱۲

فرماندار خوسف:
گواب خوسف ثبت ملی شد
شفیعی گفت: جاذبه طبیعی گواب شهرستان خوسف در کمیته فنی ثبت آثار طبیعی میراث فرهنگی کشور ثبت ملی شد.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۵:۵۸