خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ شوّال ١٤٣٩

Tuesday, June 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احزاب
نشست خبری رییس خانه احزاب
نشست خبری حسین کمالی رییس خانه احزاب پیرامون نشست ملی خانه احزاب برگزار شد.این همایش هفتم تیرماه در محل ایوان شمس شهرداری از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۸:۱۳

اعضای جدید هیات رئیسه خانه احزاب ایلام برگزیده شدند
خبرگزاری شبستان: سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام از مشخص شدن ترکیب اعضای هیئت رئیسه خانه احزاب استان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۴۱

احزاب سیاسی کشور در برابر توطئه های دشمنان هوشیار باشند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام از تمامی فعالان در احزاب سیاسی مختلف خواست با هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان در صف انقلاب حرکت کنند.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۵:۱۶

در نشست خبری عنوان شد:
هنوز یک ریال از یارانه به حساب خانه احزاب واریز نشده است/برگزاری همایش ملی احزاب هفتم تیرماه
خبرگزاری شبستان: رییس خانه احزاب از برگزاری همایش ملی احزاب در هفتم تیرماه خبر داد و گفت: هنوز ریالی از یارانه به حساب خانه احزاب واریز نشده است و هزینه این همایش از محل هزینه‌های دولتی و وزارت کشور نیست.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۴:۲۴

فرصت یک ماه احزاب پس از اعلام کمیسیون ماده ۱۰ برای اعتراض
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی که ابلاغیه وزارت کشور مبنی بر عدم تطبیق را دریافت کردند یک ماه فرصت اعتراض دارند و پس از آن کمیسیون سه ماه فرصت رسیدگی به شکایات را دارد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۲:۳۰

شاکری در گفتگو با شبستان:
تعیین مکان برای تجمعات مردمی حل کننده مطالبات کشور نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با بیان اینکه وزرا و مسئولان همگی مشکلات حوزه خود را می دانند و تعیین اماکن اعتراض، حل کننده مطالبات کشور نیست، گفت: به نظر می رسد مسایل به جایی رسیده است که مطالبات مردم در قالب اعتراض باید بیان شود.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۷:۵۲

سجادی در گفتگو با شبستان:
اجرای قانون جدید احزاب موجب تعامل بهتر تشکل های سیاسی با دولت می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با بیان اینکه قانون جدید احزاب موجب به رسمیت شناختن فعالیت تشکل های سیاسی می شود، گفت: اجرای قانون جدید موجب تعامل بهتر احزاب با دولت می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۲:۵۰

سجادی در گفتگو با شبستان:
تعیین اماکنی برای تجمع موجب رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با اشاره به اینکه تعیین اماکنی برای تجمع موجب رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان می شود، گفت: این امر باعث می شود رای اینگونه تجمعات مسیر قانونی طی شود و مجوزهای لازم از طریق سازمان های مسئول گرفته شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۵۶

ترقی در گفتگو با شبستان:
تعیین مکان برای تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد
خبرگزاری شبستان: عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعیین مکان تجمعات به اعتراضات مسالمت‌آمیز نظم می‌دهد، گفت: تعیین مکان تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۸:۴۲

محمدی نوری در گفتگو با شبستان:
غربالگری احزاب با قانون جدید/ تکلیف فعالان سیاسی از غیرسیاسی مشخص می‌ شود
خبرگزاری شبستان: بازرس خانه احزاب در مورد اتمام مهلت احزاب و گروه های سیاسی برای تطبیق فعالیت های خود با قانون جدید احزاب گفت: غربالگری احزاب با قانون جدید تکلیف فعالان سیاسی از غیرسیاسی را مشخص می‌ کند

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۷:۴۹

فرزندان امام خمینی (ره)پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند
خبرگزاری شبستان: حزب موتلفه در بیانیه ای به مناسبت سالگرد رحلت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد تاکید کرد: فرزندان امام خمینی (ره) امروز در داخل مرزهای جمهوری اسلامی و فراتر از آن پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۱۹

انتخاب دبیر کل و دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز
خبرگزاری شبستان: مصباحی مقدم از انتخاب پورمحمدی به عنوان دبیرکل و تقوی دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۹:۰۲

آیین نامه لایحه تجمعات قانونی به تصویب رسید/موافقت کمیسیون ماده ۱۰ احزاب با فعالیت چند حزب جدید
خبرگزاری شبستان: دبیر کل ماده ۱۰ احزاب از موافقت با فعالیت چند حزب جدید در کشور خبر داد و گفت: ۱۴ خرداد آخرین مهلت تطبیق احزاب با قانون جدید است. هدف از این قانون ساماندهی فعالیت احزاب است.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۱:۵۵

مطهری نژاد در گفتگو با شبستان:
پس از خروج آمریکا از برجام، نیازمند انسجام ملی هستیم
خبرگزاری شبستان: عضو دفتر سیاسی حزب مردم سالاری با بیان اینکه پس از خروج آمریکا از برجام باید به دستگاه دیپلماسی فرصت دهیم تا اقدامات لازم را در پیش گیرد، گفت: ما در این مرحله نیازمند انسجام ملی هستیم.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۰:۵۹

آیت الله بطحایی در گفتگو با شبستان:
اگر برجام را بهم بزنند هیچ آسمانی به زمین نخواهد آمد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان با بیان اینکه اگر برجام را بهم بزنند هیچ آسمانی به زمین نخواهد آمد، گفت: ایران اسلامی خود را شناخته است و می داند باید به توان داخلی، اقتصادی و تحقیقات علمی و نظامی خود تکیه کند.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۰۷

کنعانی مقدم در گفتگو با شبستان:
جریان های سیاسی اختلافات را کنار گذاشته و از منافع ملی حمایت کنند/برجام نباید موجب دوقطبی شدن در جامعه شود
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی با تاکید بر اینکه احزاب و جریان های سیاسی باید از منافع ملی حمایت و دفاع کنند و اختلافات را کنار بگذارند، گفت: برجام نباید موجب دوقطبی شدن در جامعه شود.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۵۲

مصباحی مقدم در گفتگو با شبستان عنوان کرد:
انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس؛ عامل تسریع سقوط اسراییل
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: این اقدام آمریکا را خلاف قوانین بین المللی، بحران آفرین و در نتیجه موجب تسریع سقوط اسراییل می دانیم.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۰۸

برگزاری مجمع همکاری احزاب آسیا و اروپا اواسط ماه می در لندن
خبرگزاری شبستان: معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی از برگزاری مجمع همکاری احزاب آسیا و اروپا اواسط ماه می در لندن با حضور حزب موتلفه اسلامی خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۴:۵۵

اگر خانه احزاب را متولی احزاب می دانید به آن عزت و بها دهید
خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در گلایه در برگزاری همایش تحزب از سوی وزارت کشور گفت: اگر خانه احزاب را به عنوان متولی احزاب می دانید به آن عزت و بها دهید و اجازه دهید برنامه ریزی و توسعه احزاب توسط خود آنها تدارک دیده شود.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۱۵

توسعه تشکل های مردم نهاد و ایجاد فضای امید شرایط امن اجتماعی و اقتصادی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تقویت احزاب، توسعه تشکل های مردم نهاد و ایجاد فضای امید در استان تاکید کرد و گفت: به کمک این نهادها می توان شرایط امن اجتماعی و اقتصادی را به وجود آورد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۵۵