خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احزاب
دبیر کل حزب موتلفه:
مردم آمریکا باید به فکر رئیس‌جمهوری عقلگرا و دارای سلامت باشند
بادامچیان گفت: بارها گفته ام ترامپ برای آمریکا آبروریزی به بار می‌آورد و مردمش باید به فکر رئیس‌جمهوری عقلگرا باشند.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۴:۵۸

وزیر ارشاد دولت دهم:
نماینده کارآمد تخلفات را بدون هیچ چشم داشتی تذکر می دهد
حسینی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در دور جدید از پرداختن به مسایل حاشیه ای بپرهیزد، گفت: یک نماینده کارآمد از ابزار نظارتی و قانونی خود استفاده می کند و تخلفات را بدون هیچ چشم داشتی تذکر می دهد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۸:۴۸

در جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان؛
راهکارهای ارتباط موثر احزاب با جامعه بررسی شد
جلسه شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان به ریاست «صادق خرازی» دبیر کل این تشکل سیاسی برگزار شد و راهکارهای ارتباط موثر حزب با بدنه جامعه مورد بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۳۰

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم:
تخلفات کاندیدا بعد از کسب کرسی های مورد نظر دیده نمی شود
حجت الاسلام سبحانی نیا با بیان این تخلفات کاندیدا بعد از کسب کرسی های مورد نظر دیده نمی شود، گفت: اصلاح لایحه جامع انتخابات می تواند قسمتی از مشکلات تخلفات انتخاباتی، خرید رای، تهمت، افترا، تخلفات مالی را که در انتخابات گذشته داشتیم رفع کند.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۰:۱۶

نمابنده ادوار مجلس:
استانی شدن انتخابات به نفع نمایندگان واقعی مردم نیست
غفوری فرد با بیان اینکه مجلس نظر مردم و احزاب سیاسی در تصویب لوایح انتخاباتی را جویا شود، گفت: استانی شدن انتخابات به نفع افرادی که دست شان خالی است و نماینده حقیقی مردم هستند نیست.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۰:۰۲

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم:
مشارکت در انتخابات برای مردم جدا از مسائل و نارسایی های اقتصادی است
حجت الاسلام سبحانی نیا گفت: مشارکت در انتخابات برای مردم جدا از مسائل و نارسایی های اقتصادی است و اظهار نظر افراد و برخی از گروههای سیاسی در مورد کاهش مشارکت مردم نظر قاطبه مردم نیست.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۱:۲۶

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه:
مسائل اقتصادی مشارکت مردم در انتخابات را کمرنگ نمی کند
غفوی فرد گفت: مردم مشکلات اقتصادی، معیشتی، بیکاری، گرانی و تورم دارند اما این مسائل در مقابل اقتدار نظام و تمامیت ارضی و امنیت کشور از اهمیت کمتری برخودار است و این عوامل در مشارکت مردم در انتخابات اثری ندارد.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۱:۲۳

جبهه احزاب زنان اصلاح طلب با فراکسیون زنان مجلس تشکیل جلسه دادند
جبهه احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) در نشستی با حضور جمعی از اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس، عملکرد این فراکسیون را مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار دادند.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۰:۳۷

معاون آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:
مردم به برنامه های عملی کاندیدا در حوزه تکالیف و مسئولیت های آنها توجه کنند
حجت الاسلام گواهی با اشاره به وعده های نشدنی برخی کاندیدا در فضای انتخابات گفت: مردم باید در انتخاب خود از کاندیدا به برنامه های عملی کاندیدا در حوزه تکالیف و مسئولیت های آنها توجه کنند تا بتوانند انتخاب درستی داشته باشند.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۰۸:۱۲

معاون آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:
حضور مردم در انتخابات تعهد مسئولان در انجام وظایف را سنگین می کند
حجت الاسلام گواهی با بیان اینکه مردم با وجود تمام مشکلات در انتخابات شرکت می کنند، گفت: مردم سختی ها را تحمل و در انتخابات شرکت می کنند و این به آن معنا نیست که مسئولان به تکالیف خود عمل نکنند.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۵:۲۲

دبیر کل جبهه حامیان ولایت:
جوان گرایی در نسل چهارم انقلاب مشارکت سیاسی در انتخابات را پر رنگ می کند
حجت الاسلام نوچمنی با بیان اینکه پیروز انتخابات دو جناح سیاسی در کشور نیست بلکه جوانان پیروز این میدان هستند، گفت: نبوغ و جوان گرایی در نسل چهارم انقلاب زمینه مشارکت سیاسی پررنگ مردم در انتخابات را فراهم می کند.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۸:۱۸

دبیر کل جبهه حامیان ولایت:
تنها دغدغه نمایندگان باید معیشت و آرامش مردم باشد
حجت الاسلام نوچمنی با بیان اینکه یک نماینده کارآمد باید از ویژگی های یک مدیر جهادی برخودار و بدون چشم داشت مادی و سهام خواهی خادم مردم باشند، گفت: تنها دغدغه نمایندگان باید معیشت و آرامش مردم باشد.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۵:۲۵

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی:
اروپا به تعهدات برجامی خود عمل نکند، هر نوع نشستی وقت تلف کردن است
بادامچیان درباره اجلاس وزرای خارجه برجام گفت: ما این نشست ها را بی فایده می دانیم و تا زمانی که اروپا به تعهدات یازده گانه خود در برجام عمل نکند، هر نوع نشستی وقت تلف کردن و فرصت سوزی است.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۳:۳۲

عضو جامعه وعاظ:
نماینده کارآمد باید دارای سه کارکرد محلی، ملی و فراملی باشد
حسینی منتظربا بیان اینکه یک نماینده کارآمد باید دارای سه کارکرد محلی، ملی و فراملی باشد، گفت: اگر کارکرد محلی یک نماینده ضعیف باشد این امر موجب دلسردی و کاهش مشارکت مردم است.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۰۹:۱۸

رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
جلوگیری از گران فروشی یکی از عوامل افزایش مشارکت
حجت الاسلام اکرمی گفت: اگر ما میخواهیم مردم را برای حضور دردوره یازدهم انتخابات تشویق کنیم مشکلات روزمره را تاحدی کاهش دهیم و از گرانی و گران فروشیها و نوسان دلار و کاهش نقدینگی جلوگیری کنیم.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۳:۵۲

نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای زنان و خانواده:
ناآگاهی نمایندگان از ضعف های قانونی زیانهای جبران ناپذیر در پی دارد
خزعلی با بیان اینکه ناآگاهی نمایندگان از ضعف های قانونی زیانهای جبران ناپذیری را در کشور رقم می زند گفت: تعهد ، تخصص و تجربه سه شرط یک نماینده کارآمد است.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۰۷:۴۴

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی:
لایحه جامع انتخابات می توانست جلوی شائبه ها را بگیرد
محمدی نوری با بیان اینکه لایحه جامع انتخابات روند اتخاذ صلاحیت ها و نحوه ورود نامزدها را تغییر می دهد گفت: با نرسیدن لایحه جامع انتخابات به این دوره از انتخابات حرف و حدیث ها باقی می ماند این لایحه می توانست جلوی تمام شائبه ها در انتخابات را بگیرد.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۰۹:۱۷

دبیر اول جبهه رفاه پیشرفت و عدالت خبر داد:
تعیین رییس ستاد انتخابات جبهه رفاه پیشرفت و عدالت در جلسه آینده
محمدی نوری از تشکیل جلسه شورای مرکزی جبهه رفاه پیشرفت و عدالت در ۲۹ تیر خبر داد و گفت: در این جلسه رییس ستاد انتخابات جبهه مشخص می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۰۷:۵۶

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی:
مردم با مشارکت در انتخابات تغییرات جدی در مجلس و دولت را رقم می زنند
محمدی نوری گفت: مردم با مشارکت در انتخابات می توانند تغییرات جدی را رقم بزنند که نتیجه این تغییرات در مجلس موجب قوی شدن دولت است و با این تغییرات امیدواریم تحولات اقتصادی نیز آنگونه که مورد انتظار است بر سر سفره مردم دیده شود.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۰۹:۰۹

دبیر اول جبهه پیشرفت رفاه و عدالت:
افتتاح دفاتر استانی جبهه رفاه پیشرفت و عدالت
نوری از افتتاح دفاتر استانی جبهه رفاه پیشرفت و عدالت خبر داد و گفت: در آینده نزدیک دو استان قم و اردبیل نیز به فهرست دفاتر استانی این جبهه افزوده می شوند.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۰۸:۴۷