خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بهزیستی فارس
مدیرکل بهزیستی فارس بیان کرد:
۵۶۰ کودک در سال ۹۷ در مراکز بهزیستی فارس ساماندهی شدند
موسوی گفت: مرکز شامل ۲ خانه مستقل در استان فارس از ابتدای سال ۹۷ به ۵۶۰ کودک در ابعاد سنی مختلف خدمت کردند.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۲۰:۵۰

مشاور عالی رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد:
موسسه «رویش فرهیختگان امید» آغاز به کار کرد / تدوین اساس نامه طرح «کانون شبه خانواده» در شیراز
فروغی با اشاره به تدوین اساس نامه طرح «کانون شبه خانواده» در شیراز، گفت: موسسه «رویش فرهیختگان امید» از امروز به ساماندهی فرزندان موفق سازمان با ایجاد یک شورا در راستای ایجاد مرکز رشد می پردازد.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۵:۰۰

تدبیر بزرگِ مردِ کوچک/ داستان پسری که گردشگران خارجی را شگفت زده کرد
مهدی فروتن، کودک ۱۳ ساله شیرازی، به بیش از ۱۵ زبان زنده دنیا دستفروشی می کند و یکی از هزاران کودک کار خیابانی استان فارس است.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۳:۳۱

مدیر کل بهزیستی فارس خبر داد:
زنگ انقلاب در مهدکودک ها نواخته می شود
موسوی گفت: امسال قرار است زنگ انقلاب به جای مدرسه در مهدهای کودک نواخته شود تا با بهره وری از شور و هیجانی کودکان، نشاط بیشتری را در بین آنها ایجاد کنیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۵

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس بیان کرد:
مفاهیم انقلاب با حفظ ارزش ها و هنرمندانه به کودکان منتقل شود
افتخاری گفت: انتقال مفاهیم و آرمان های انقلاب با روش های هنرمندانه و با هدف حفظ و حراست از ارزش ها، از وظایف کارگروه کودک و نوجوانان است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۴

مدیرکل بهزیستی فارس عنوان کرد:
۸۰ درصد کودکان خیابانی، اتباع خارجی هستند
موسوی با تاکید بر اینکه ۸۰ درصد کودکان خیابانی اتباع خارجی هستند و خدمات بدون تبعیض دریافت می کنند، گفت: خدمات به کودکان بدون درنظر گرفتن ملیت انجام می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۸

رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب های اجتماعی شهرداری شیراز بیان کرد:
استان های دیگر معتادانشان را با اتوبوس به شیراز می آورند
آفرینی گفت: شیراز محلی برای انتقال معتادان از استان های دیگر شده و استان های دیگر آنها با اتوبوس معتادان خود را به اینجا می فرستند و همین سبب انباشتگی معتادان در شیراز شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۷

مدیرکل مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کشور بیان کرد:
جشن تحویل یکصد هزارمین منزل مددجویان برگزار می شود / پرداخت یارانه ارتقایی به کارفرمایان
کوزه گر با بیان اینکه به کارفرمایانی که معلولان را به کار گیرند یارانه ارتقایی پرداخت می شود، گفت: در چهلمین سالگرد انقلاب جشن تحویل یکصد هزارمین خانه مددجویان جشن گرفته می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۷

معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس خبر داد:
منازل ۲۱۹۰ فرد دارای معلولیت مناسب سازی شده است
معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس از مناسب سازی منازل افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۱۹۰ نفر معادل ۲۰ میلیارد ریال کمک هزینه مناسب سازی دریافت کردند که ۸۱۳ نفر از این تعداد از ابتدای سال این کمک هزینه را دریافت کردند.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۵:۲۷

مدیرکل بهزیستی فارس عنوان کرد:
افزایش ۱۶ مرکز توانمندی در فارس
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: ۱۳۲ مرکز برای نگهداری معلولان در استان وجود دارد و ۱۶ مرکز به مراکز توانمندی در استان افزوده شده و از این تعداد ۶۴ مرکز روزانه است.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۵:۰۷

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بهزیستی کشور در شیراز:
اعتبارات اشتغال زایی مددجویان با همکاری صندوق توسعه ملی افزایش یافت
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بهزیستی کشور با اشاره به کاهش اعتبارات دولتی در راستای اشتغال زایی مددجویان از ۹۰۰ میلیارد تومان به ۶۰۰ میلیارد تومان گفت: صندوق توسعه ملی با درنظر گرفتن ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات این کاهش اعتبار را جبران کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۶:۱۵

مدیرکل بهزیستی فارس:
۵۹۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان داده می شود/ ۵۴۰۰ مددجوی متقاضی کار در فارس
مدیر کل بهزیستی فارس با بیان اینکه ۵ هزار و ۴۰۰ مددجوی فارسی متقاضی کار هستند، گفت: ۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با حضور هفت بانک عامل و ۲۷۰ میلیارد ریال به عنوان طرح اشتغال روستایی و جمعا ۵۹۴ میلیارد ریال تسهیلات به مددجوایان فارس ارائه می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۴:۲۲

بسیاری از مشکلات مردم به خاطر نداشتن مطالعه است
معاون توسعه و پیشگیری بهزیستی فارس با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات مردم به خاطر نداشتن مطالعه است، گفت: در طرح کتاب «یک صفحه ای» سعی شده تا با خلاصه سازی، مردم را در زندگی ماشینی امروز، بیشتر به کتاب راغب کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۱۸

آغاز طرح کتاب «یک صفحه ای» در شیراز
طرح کتاب «یک صفحه ای» از امروز در شیراز آغاز به کار کرد و این کتاب در محیط های عمومی همچون اتوبوس و مترو توزیع می شود و در مجموع ۷۰۰ داستان آموزنده برای این طرح پیش بینی شده که فاز اول آن با ۴۸ داستان از امروز کلید خورد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۵۷

تاب آوری در کشور پائین آمده است
مدیر کل بهزیستی فارس با تاکید بر اینکه آموزش و کتاب خوانی از اصول پایه ای توانمند کردن افراد است، گفت: تاب آوری در کشور پائین آمده است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۵۰

کودکی به شکل نمادین به عنوان مدیر کل بهزیستی فارس، به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد
مراسم نمادین حضور کودک در سمت مدیرکلی بهزیستی فارس امروز (۲۱ مهر) برگزار شد، در این مراسم علی رحمانیان؛ از کودکان شیرازی به جای سید مرتضی موسوی، مدیرکل بهزیستی استان نشست و به سئوالات خبرنگار پاسخ داد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۰:۱۰

همایش «سه ساله های حسینی» در صحن حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود
مدیر کل بهزیستی فارس از برگزاری همایش «سه ساله های حسینی» در صحن حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) خبر داد و گفت: این همایش با حضور کودکان شیرازی در روز ۲۱ مهرماه برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۰۸

اردوی سلامت ویژه معلولین ضایعه نخاعی در شیراز برگزار شد
اردوی سلامت ویژه معلولین ضایعه نخاعی توسط انجمن معلولین ضایعات نخاعی شیراز تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس و معاونت امور توانبخشی بهزیستی فارس و مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۱:۰۶

آسیب های اجتماعی، مهمترین چالش کشور
مدیر کل بهزیستی فارس با اشاره به اینکه مهمترین چالش در این کشور آسیب های اجتماعی است، گفت: امروز امید در کشور ما مرده است و باید نشاط و امید در کشور زنده شود که این وظیفه رسانه هاست.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۰:۰۲

بهره برداری از فاز دوم مرکز نگهداری کودکان زیر ۱۴ سال مرکز «امیر علی» در شهر صدرا
طی مراسمی با حضور دکتر موسوی، مدیر کل بهزیستی فارس، فاز دوم مرکز نگهداری کودکان زیر ۱۴ سال مرکز «امیر علی» در شهر صدرا مورد بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۷/۶/۹ - ۲۰:۲۶