خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:
وحدت و سلامت مهم‌ترین شاخص‌ها در برگزاری انتخابات است
آیت الله شاهچراغی همدلی و همراهی مسئولان ستاد برگزاری انتخابات و ناظران انتخاباتی را عامل اصلی برگزاری انتخابات در این استان برشمرد و گفت: وحدت و سلامت مهم‌ترین شاخص‌ها در برگزاری انتخابات است.

۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۳:۴۳

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:
دستگاه قضا با فتنه گران برخورد جدی کند
آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه راهپیمایی اعلام انزجار از اغتشاش‌گران فردا در سمنان برگزار می‌شود گفت: آحاد مردم سمنان بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک خواهند گفت.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۵:۱۴

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:
واقفین به سمت موقوفات جدید با نیات منطبق بر نیاز روز جامعه هدایت شوند
آیت الله شاهچراغی ایجاد موقوفات جدید با نیات منطبق بر نیاز روز جامعه را یکی از اقدامات مؤثر اوقاف عنوان کردوگفت: واقفین به سمت ایجاد این قبیل موقوفات هدایت شوند.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۰۸:۳۳

امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:
دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم خود مردم را امیدوار خواهد کرد/ علم منهای ایمان و اخلاق، آدم‌ساز نیست
آیت الله شاهچراغی، با بیان اینکه یکی از مشترکات حوزه و دانشگاه، عالم‌سازی و آدم‌سازی است گفت: علم منهای ایمان و اخلاق، آدم‌ساز نیست.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۷:۴۶