خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

الأحد ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٢

Sunday, January 24, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه
مدیر مسجدالاقصی: ورود فلسطینی ها به مسجدالاقصی ممنوع و شهرک نشینان مباح است!
شیخ عمر الکسوانی با اشاره به ممنوعیت ورود فلسطینی ها بیرون از شهرک قدیمی قدس به مسجدالاقصی تاکید کرد که ورود فلسطینی ها ممنوع و حمله شهرک نشیان به مسجدالاقصی مباح است.

۱۳۹۹/۱۱/۴ - ۰۹:۱۷

امام جمعه پاتاوه:
حوادث یمن سرنوشت ساز زمان حال و آینده خواهد بود
حجت الاسلام سیادت یمن و حوادث این کشور اسلامی را یادآور شد و گفت: یمن در این آزمون پیروز خواهد شد و بدون تردید حوادث یمن سرنوشت ساز زمان حال و آینده خواهد بود.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۲۳:۵۰

امام جمعه مهاباد :
بهمن، ماه رسیدن اقوام ایرانی به آروزهایشان بود
ماموستا امامی گفت: بهمن، ماه رسیدن اقوام ایرانی به آروزهایشان بود که در آن سرنوشت مبازره تاریخی ملّت ایران تعیین و عزّت، عظمت و خاطره شیرین را برای همه آنها به ارمغان آورد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۸:۴۷

امام جمعه تبریز:
ایران انقلابی بزرگ‌ترین چالش آمریکا است
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: ایران انقلابی بزرگ‌ترین چالش آمریکا است چرا که این ایران، ایرانی است که بعد از سه سال فشار بی‌سابقه ایستاده و تبدیل به ابر قدرت شده است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۶:۲۶

نماینده ولی فقیه در البرز:
دوری از خوی استکباری تنها راه تعامل با ایران است
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه بایدن با ترامپ تفاوتی ندارند گفت: دوری از خوی استکباری تنها راه تعامل با ایران است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۶:۱۴

رزمایش های اخیر، آمادگی موشکی ایران را به رخ جهانیان کشاند
امام جمعه رفسنجان گفت: با اجرای این‌ رزمایش ها در صحرا و دریا آمادگی موشکی ایران به رخ جهانیان‌ کشیده شد و ایران‌ مقتدرترین‌ کشور در منطقه‌ خاورمیانه از نظر پهبادی و موشکی است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۶:۰۲

امام جمعه موقت جیرفت: 
دشمن با رسانه و تحریف به دنبال تعریف مرز بین واقعیت و بازنمایی است
حجت الاسلام امین رضا کمالی گفت: در جهان پسا مدرن زندگی می‌کنیم و دشمن با ابزار رسانه و تحریف به دنبال این است که مرز بین واقعیت و بازنمایی آن را که از بین رفته تعریف کرده و با رسانه، تحریف و تحریم مسیر سلطه بر کشور ما را فراهم کند.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۵:۱۴

امام جمعه کهنوج:
مشکل آمریکا با ما تبدیل شدن ایران به قدرت نظامی منطقه است
حجت الاسلام اکبر افشارمنش گفت: مشکل آمریکا با ما این است که ایران توانسته بدون رابطه با آنها به بزرگترین قدرت تکنولوژی و نظامی منطقه تبدیل شود و نوعی دموکراسی که مردم سالاری دینی است را اجرا کند.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۴۷

امام جمعه زنجان:
رزمایش نظامی پیام آمادگی قوای مسلح کشور را به جهانیان مخابره کرد
آیت‌الله علی خاتمی پیام رزمایش نظامی را اعلام آمادگی قوای مسلح کشورمان برای دشمنان نظام و نشان صلح برای دوستداران نظام خواند و گفت: پیام این رزمایش وحدت همه قوای مسلح در راستای دفاع از کشور و نظام و انقلاب است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۲۶

امام‌جمعه قم تأکید کرد
بازگشت به برجام فقط از مسیر قانون و توصیه‌های مقام معظم رهبری/ با آمریکای عهدشکن نمی‌توان وارد یک گفتگوی سالم شد
اعرافی با بیان اینکه مسئولان باید بدانند که بازگشت به برجام از مسیری که قانون و رهبری فرمودند درست است، گفت: ما با آمریکای عهدشکن نمی‌توانیم وارد یک گفتگوی سالم شویم.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۲۰

امام جمعه یاسوج مطرح کرد:
خروج مفتضحانه از کاخ سفید/آرزوی ترامپ در دوران ریاست جمهوری
آیت الله حسینی به ترک کاخ سفید و پایان دوران ننگین ترامپ اشاره کرد و گفت: این برای یک کشور قدرتمند ذلت است که رئیس جمهور آن آرزو داشت ملت ایران با آنها تماس برقرار کنند.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۱۶

امام جمعه ماهنشان:
معیشت پایدار در گرو امنیت بادوام است
حجت‌الاسلام رضا علی‌اکبری با تاکید بر اینکه مردم و مسؤولین برای رفع تحریم‌ها و مشکلات نباید به روی کار آمدن جو بایدن امید واهی داشته باشند، گفت: دشمن، دشمن است زیرا با عوض شدن چهره، ذات پلید آن عوض نخواهد شد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۱۳

امام جمعه دندی:
رزمایش های نظامی در سایه وحدت نیروهای مسلح انجام گرفته است
حجت‌الاسلام علی خورشیدی اطهر با بیان اینکه رزمایش‌ها قدرت بازدارندگی دارد، گفت: رزمایش‌ها با قدرت دفاعی و تولید دانش بومی با تکیه بر خلاقیت در سایه وحدت نیروهای مسلح انجام گرفته است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۷

امام جمعه عنبرآباد: 
انقلاب اسلامی فراتر از جغرافیای جهان تشیع و اسلام است
حجت الاسلام رضا سالاری گفت: انقلاب اسلامی فراتر از جغرافیای جهان تشیع و اسلام است زیرا انقلاب ما متعلق به مستضعفين جهان بوده یعنی کسانی که باالقوه خلیفه الله هستند بنابراین روز نیمه شعبان روز جهانی مستضعفين است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۳

امام جمعه خرمدره:
امنیت اقتصادی کشور در گروه امنیت نظامی است
حجت السلام علی زاهدی پور گفت: با وجود جیغ بنفش جاهلان یا معاندان، بخش مهمی از امنیت اقتصادی کشور در گرو امنیت نظامی و دفاعی است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۱

امام جمعه ابهر:
تامین معیشت مردم در گروه امنیت است
حجت‌الاسلام جعفر رحیمی گفت: مجلس و قوه قضاییه باید با تدبیر و سنجیدگى و به‌ دور از مواضع هیجانى و براى حمایت منطقى از مردم وارد عمل شده و به دولت کمک کنند و دولت نیز این کمک‌ها را مشتاقانه بپذیرد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۳:۵۴

امام جمعه رودبار جنوب: 
رزمایش نیروهای نظامی برای تامین امنیت و معیشت مردم است 
حجت الاسلام عباس گروهی گفت: رزمایش های نیروهای نظامی ما برای تامین امنیت و معیشت مردم است و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان نشان داد که اگر دشمنان خطایی کرده و به کشور ما تعرضی کردند آنها را تار و مار  می کنیم.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۳:۴۳

امام جمعه موقت قلعه گنج: 
رزمایش پهبادی ارتش نشان از توان بومی سازی و قدرت دفاعی دارد 
حجت الاسلام یحیی زاده گفت: بزرگترین رزمایش پهبادی در غرب آسیا که توسط ارتش سرافراز جمهوری اسلامی برگزار شد نشان از توان بومی سازی قدرت دفاعی ما دارد که این مهم نتیجه روحیه جهادی، وحدت ارتش و سپاه است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۳:۲۳

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران؛
نماز جمعه سوم بهمن‌ماه در شهرهای مازندران اقامه نمی‌شود
حجت‌الاسلام انتظاری گفت: آیین عبادی سیاسی نماز جمعه فردا سوم بهمن ماه در شهرهای مازندران اقامه نمی‌شود.

۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۲۱:۰۲

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان فارس اعلام کرد
اقامه نماز جمعه در تمامی شهرستان های استان فارس
حجت الاسلام ملک مکان گفت: نماز جمعه ۳ بهمن با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در تمامی شهرستانهای استان فارس از جمله شهر شیراز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۴:۵۵