خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پژوهش و فناوری
ضرورت فراهم کردن زمینه کار برای فعالیت های پژوهشگران و محققان
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، بر ضرورت فراهم کردن زمنیه کار برای فعالیت های پژوهشگران و محققان تاکید کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۲۰:۲۶

باید به دانشجویان روش‌های اندیشیدن آموزش داده شود
خبرگزاری شبستان: معاون پشتیبانی و منابع انسانی استانداری خوزستان، اظهار داشت: باید به دانشجویان روش‌های اندیشیدن آموزش داده شود نه اینکه حاصل اندیشه‌ های متفکران را از بر کرده و برگه‌ های امتحانی را سیاه کنند و باسواد شوند.

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۱۷:۲۲

منابع مالی و اعتبارات بخش پژوهش باید افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، کمبود منابع مالی، پژوهش محوری، عدم ارتباط با مجامع بین المللی و عدم نظارت و ارزیابی سازمان ها را از جمله مشکلات بخش پژوهش عنوان کرد.

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۱۷:۰۵

دانشگاه باید مقام علم، پزوهش و فناوری باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه دانشگاه باید مقام علم، پزوهش و فناوری باشد، اظهار داشت: در هفته پژوهش تنها برگزاری سمینارها، همایش ها کافی نیست.

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۱۵:۱۱

دانشگاه ها به سمت احیای شاخصه های دانش بنیان حركت كنند
خبرگزاری شبستان: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، با بیان اینکه ایران در حوزه پژوهش محروم مانده ایم، اظهار داشت: دانشگاه ها باید به سمت احیای شاخصه های دانش بنیان حركت كنند.

۱۳۹۳/۹/۱ - ۲۰:۰۲

حمایت دولت از شرکت های دانش بنیان، تجاری سازی و نخبگان
خبرگزاری شبستان: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، از حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان، تجاری سازی پژوهش و نخبگان خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱ - ۱۹:۱۳