خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢

Monday, November 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسین رویوران
کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا:
امریکا مهمترین ذینفع ماجرای انفجار در بیروت است
رویوران امریکا را مهمترین ذینفع این ماجرا دانست و با اشاره به اقدام چندی پیش دولت لبنان در برخورد با سفیر امریکا گفت: این سفیر آشکارا در امور داخلی لبنان دخالت می کرد و بارها تذکر گرفت.

۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۰۸:۴۷

کارشناس مسائل منطقه:
آمریکا تلاش می کند ایران را ناامن کننده جلوه دهد
ریوران با بیان اینکه آمریکا تلاش می کند از هر بحرانی در منطقه استفاده کند و ایران را ناامن کننده جلوه دهد، گفت: این نشان می دهد آمریکا در مقابل محور مقاومت با مشکل مواجه شده است.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۰۹:۱۳

رییس کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از ملت فلسطین:
افتخار ایران کمک به تحقق وعده الهی در آزادی فلسطین است
رویوران گفت: افتخار بزرگی است که ایران و رهبران نظامی و سیاسی آن ابزاری برای کمک به تحقق وعده الهی در آزادی سرزمین مقدس قدس هستند.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۳:۰۴

کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی:
امام (ره) مبتکر دکترین مقاومت و ارتباط با مردم و امت بود
رویوران با اشاره به اینکه دکترین مقاومت حضرت امام خمینی(ره) برگرفته از متن دین اسلام است، گفت: امام (ره) مبتکر دکترین مقاومت و ارتباط با مردم و امت بود.

۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۶:۵۱

رئیس کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از ملت فلسطین:
مساله فلسطین با مهدویت گره خورده/مسجدالاقصی در آستانه ظهور آزاد می‌شود
رویوران با اشاره به نقش فلسطین و مسجدالاقصی در آینده مسلمانان، گفت: مساله فلسطین با مهدویت گره خورده و روایت شده است که در آستانه ظهور، فلسطین آزاد می‌شود و زمین و زمان با مجاهدین که در فلسطین می‌جنگند، همراه می‌شوند.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۲۱:۴۳

هم‌اندیشی وضعیت جریان‌های تکفیری و سلفی در منطقه
خبرگزاری شبستان: نشست هم اندیشی وضعیت جریان های تکفیری و سلفی در منطقه به میزبانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۰۹:۱۷