خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢

Tuesday, September 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ابراهیمی
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:
قویترین فاکتور رونق و در نهایت جهش تولید بازار مصرف است
ابراهیمی با تاکید بر اینکه برای جهش تولید باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود، گفت: قویترین فاکتور رونق و در نهایت جهش تولید بازار مصرف است.

۱۳۹۹/۱/۱۶ - ۰۹:۱۸

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی:
طرح فاصله گذاری اجتماعی مفید است ولی همه مسئله را حل نمی کند
ابراهیمی با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی مفید است ولی همه مسئله را حل نمی کند، گفت: در حال حاضر انتظاری که از مردم داریم این است که کارهای غیرضروری شان را به آینده موکول کنند و در منزل بمانند.

۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۰۹:۵۱

کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی مطرح کرد:
انتخاب همسر به سبک زندگی اسلامی
زهرا ابراهیمی با بیان اینکه امروزه دختر و پسر خود را دارای حق انتخاب بالا در ازدواج می دانند، گفت: احساس بی نیازی دختر و پسر از اظهار نظر دیگران، گاهی به انتخاب نادرست منجر می شود.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۰:۰۳

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
عدم توجه به مساجد تاریخی پیشینه دینی و فرهنگی کشور را دستخوش تغییر می کند
ابراهیمی با تاکید بر اینکه توجه به مساجد تاریخی را برای وزارت میراث فرهنگی یک ضرورت می دانیم، گفت: عدم توجه به این مساجد پیشینه تاریخی، دینی و فرهنگی ما را دستخوش تغییرمی کند.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۵۷

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی:
حرکت اقتصادی آزادشهر رو به جلو است
ابراهیمی گفت: حرکت روبه‎جلویی در حوزه اقتصادی در شهرستان آزادشهر اتفاق افتاده است و امیدواریم بتوانیم اقتصاد پایدار و با دوام برای مردم به وجود بیاوریم.

۱۳۹۸/۶/۳ - ۱۵:۲۵

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس:
حضور کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور فرصتی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است
ابراهیمی با بیان اینکه حضور کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور فرصتی برای مقابله با تهاجم فرهنگی و استعدایابی جوانان است، گفت: باید این حضور را تقویت و پررنگ تر کنیم.

۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۰۷:۲۰

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس
چهره های ورزشی، فرهنگی و سیاسی صاحب نام را در دهه کرامت پای کار بیاوریم
ابراهیمی با تاکید بر تقویت رویکرد مردمی برگزار شدن برنامه های دهه کرامت گفت: دردهه کرامت باید چهره های ورزشی، فرهنگی و سیاسی صاحب نام را پای کار بیاریم.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۳:۰۹

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:
بسیاری از کالاها از سبد خانوار حذف شده اند/اختصاص ۱۴میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی پایه علمی ندارد
ابراهیمی با تاکید بر اینکه باید آنچه که درتوان اقتصادی کشور است به صورت یارانه و مستیقم به جیب مردم برود، گفت: در حال حاضر به دلیل مشکلات اقتصادی بسیاری از کالاها از سبد خانوار حذف شده اند.

۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۸:۵۹

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس:
ازدیاد جمعیت ملخ ها امنیت غذایی را به خطر می اندازد
ابراهیمی با تاکید بر کنترل جمعیت ملخ ها در کشور گفت: اگر ملخ ها موفق به تخم ریزی شوند و جمعیت آنها زیاد شود امنیت غذایی در کشور به خطر می افتد.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۱۵

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی:
تحقق رونق تولید با توانمندسازی کارگران میسر است
ابراهیمی گفت: تحقق رونق تولید با توانمند سازی و رسیدگی به جامعه کارگری میسر می شود.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۱:۰۶

همدلی با دولت در روزگار سخت (۵)
ابراهیمی: دولت با همراهی قوای دیگر در حال حل مشکلات مردم است
حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به این که نباید اتحاد میان نیروهای انقلابی از میان برود، گفت: قوه مجریه براساس رهنمودهای رهبری به همراهی قوه مقننه و قضائیه به منظور حل مشکلات مردم در حال برنامه ریزی و اجرای برنامه هاست.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۷:۲۴

ابراهیمی:
مجلس نسبت به قیمت اعلامی خرید تضمینی گندم واکنش نشان می دهد
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نرخ اعلامی شورای اقتصاد برای خرید تضمینی گندم گفت: ما در کمیسیون کشاورزی نسبت به این موضوع واکنش نشان خواهیم داد.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۴:۱۲

حجت الاسلام ابراهیمی مطرح کرد:
حضور رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل کار پسندیده ای است
فعال سیاسی اصولگرا ضمن ارزیابی مثبت حضور رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: این مسئله فرصتی فراهم می کند تا از آن برای اثبات حقانیت ایران بهره‌مند شویم.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۰:۳۴

چرا به حج، حج ابراهیمی می گویند؟
موسم حج است و زائران حرم قرب الهی، رهسپار سفری می شوند که سال ها، ثانیه ثانیه عمرشان را در آرزوی رسیدن زمان این سفر سپری کرده اند. معمول است که به سفر حج، حج ابراهیمی می گویند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۹:۲۰

ابراهیمی در گفت و گو با شبستان:
شیعه انگلیسی عامل حمله به سفارت ایران در لندن بود
خبرگزاری شبستان: کارشناس سیاست خارجی عامل اصلی حمله به سفارت ایران در لندن را شیعه انگلیسی به منظور ایجاد تفرقه بین مسلمانان دانست.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۶

۱۳ آبان یکی از ارکان شکل‌گیری انقلاب است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه لازم است تذکرات لازم در خصوص اهداف ۱۳ آبان به نسل پیش‌رو داده شود، گفت: ۱۳ آبان یکی از ارکان شکل‌گیری انقلاب است.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۱:۳۳

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران عنوان کرد:
برپایی اتاق عقد با هدف تحقق شعار «ازدواج آسان و مومنانه»/عقد ازدواج ۱۲۰ زوج جوان در مسجد مقدس جمکران
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران گفت: معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران در راستای تحقق شعار «ازدواج آسان و مومنانه» از سال گذشته بخشی به نام اتاق عقد را با هدف ارائه خدمات ثبت و برگزاری عقد راه‌اندازی کرده است.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۲۲

اقدامات مثبتی در برجام وجود داشته است/هنوز معیشت مردم بر زمین مانده است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اقدامات مثبتی در برجام وجود داشته است گفت: دولت زمان زیادی را در برجام صرف کرد و هنوز معیشت مردم بر زمین مانده است.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۰۹:۵۵

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:
نمازجمعه مظهر اقتدار ایران است
خبرگزاری شبستان: معاون امور استان های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، نمازجمعه را مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: تمام منطقه را آشوب فراگرفته، اما ایران، همچنان در مسیر انبیاء الهی حرکت می کند که بخشی از آن، مرهون برگزاری نمازجمعه است.

۱۳۹۵/۵/۸ - ۱۶:۴۵

حجت الاسلام ابراهیمی در گفت و گو با شبستان:
لاریجانی انسب تر و اقرب تر به ریاست مجلس دهم است
خبرگزاری شبستان: فعال سیاسی اصولگرا ضمن پیش بینی این که علی لاریجانی رئیس مجلس دهم خواهد شد، گفت: لاریجانی انسب تر و اقرب تر به ریاست مجلس دهم است.

۱۳۹۵/۲/۲۸ - ۱۰:۰۸