خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بازدید از کانون های مساجد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
مفاهیم فرهنگی و دستاوردهای انقلاب باید از طریق کانون های مساجد منتقل شود
مروارید گفت: بسیاری از مفاهیم فرهنگی و دستاوردهای انقلاب که باعث قدرت جوانان و اتکاء خانواده ها می شود باید از طریق مساجد و کانون های مساجد منتقل شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰

همزمان با «هفته کتاب»:
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد از جام باشگاه های کتابخوان کانون حضرت زینب(س) یزد بازدید کرد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد همزمان با «هفته کتاب» از جام باشگاه های کتابخوان کانون حضرت زینب(س) یزد بازدید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۴:۴۸

تلاش همه جانبه و جهادی همه ارکان مسجد،‌ لازمه رشد و بالندگی مسجد است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به اینکه تلاش همه جانبه و جهادی همه ارکان مسجد،‌ لازمه رشد و بالندگی مسجد است، گفت: فعالیت ها در مساجد باید جهادگونه باشد.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۴:۲۱

کانون های یک شهرستان به طور هفته‌ ای مورد بازدید قرار می گیرند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به اینکه کانون های یک شهرستان به طور هفته‌ ای مورد بازدید قرار می گیرند، گفت: بر اساس آیات و روایات مسجد، بهترین مکان برای تربیت در زمینه اعتقادی و اخلاقی است.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۱:۴۱

بازدید امام جمعه شهرستان بیله سوار از کانون فرهنگی هنری امام علی (علیه السلام)
حجت الاسلام اصغر جدایی امام جمعه شهرستان بیله سوار در بازدید از کانون فرهنگی هنری امام علی (علیه السلام) فعالیت فرهنگی صورت گرفته توسط کانون های مساجد را ارزشمند دانست.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۲:۴۴

بازدید حجت الاسلام والمسلمین قدیریان از کانون وحدت
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی قدیریان با حضور در کانون وحدت شهرستان رباط کریم از این مجموعه بازدید کرد.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۵:۳۳

کانون های مساجد گناباد و بجستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفتند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه تا انتهای سال از ۴۳۰ کانون فرهنگی هنری مساجد سطح استان بازدید به عمل می آید، گفت: کانون های مساجد بینالود، گناباد و بجستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفتند.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۰:۴۶

در ماه رمضان؛
۴۳۰ کانون مساجد خراسان رضوی مورد بازدید قرار می گیرند
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از آغاز بازدید و نظارت از ۴۳۰ کانون فرهنگی هنری سطح استان در طول ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۸:۱۶

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان از کانون فرهنگ طارم بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس کانون های مساجد از کانون فرهنگ شهرستان طارم بازدید کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۴

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان از کانون طاها بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان امروز با حضور در کانون فرهنگی و هنری طاهای زنجان از این کانون بازدید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۵

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از کانون صاحب الزمان (عج) یزد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از « محفل انس با قرآن» کانون صاحب الزمان (عج) یزد بازدید کرد.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۲۰

بازدید و بازرسی های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان گرمی انجام شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با اشاره به بازدید و بازرسی های کانون های مساجد شهرستان گرمی گفت: فعالیت های مستمر و خوبی توسط خادمان فرهنگی در شهرستان گرمی صورت می گیرد که این فعالیت ها حمایت خواهیم کرد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۳:۴۴

کانون های فرهنگی هنری مساجد خلیل آباد مورد ارزیابی قرار گرفت
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه هدف بازدید از کانون های مساجد ارزیابی آنها برای رسیدن به جمع بندی مناسب است، افزود: از ۲۷ کانون شهرستان خلیل آباد به عمل آمد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۳

فعالیتهای کانون های فرهنگی هنری مساجد مشهد ارزیابی شد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه سعی ما این است تا با ارزیابی از کانون ها بتوان به جمع بندی مناسبی دست پیدا کنیم، افزود: در ادامه بازدیدها فعالیتهای ۴۰ کانون فرهنگی هنری مساجد مشهد ارزیابی شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۰

فعالیتهای کانون های فرهنگی هنری مساجد نیشابور ارزیابی می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد، منطقه ویژه نیشابور از بازدید و ارزیابی عملکرد کانون های مساجد این شهرستان خبرداد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۴

فعالیتهای کانون های مساجد مشهد مورد ارزیابی قرار گرفت
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه بازدید از کانون های مساجد برای ارزیابی فعالیتها و عملکرد آنان است، افزود: در ادامه سلسله بازدید از کانون های مساجد استان از ۲۴ کانون مشهد مقدس بازدید به عمل آمد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۵

فلسفه ارزیابی کانون های مساجد بهبود آنها است/۹ دی یادآور حماسه مردمی دفاع از ولایت
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه ۹ دی سالروز یادآوری حماسه مردمی در دفاع از ولایت است، افزود: فلسفه ارزیابی کانون های مساجد اصلاح و بهبود وضعیت آنها است.

۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۵۰

فعالیتهای کانون های مساجد شهرستان چناران ارزیابی شد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه بازدید از کانون های مساجد برای ارزیابی فعالیتها و عملکرد آنان است، افزود: در ادامه سلسله بازدید از کانون های مساجد استان از ۱۲ کانون شهرستان چناران بازدید به عمل آمد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۲:۲۴

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر یزد از ساختمان کانون فرهنگی حضرت رقیه (سلام الله علیها)
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر یزد به همراه اعضای کمیسیون فرهنگی این شورا از ساختمان در حال ساخت کانون فرهنگی حضرت رقیه (س) امامشهر یزد بازدید کردند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۰۸:۴۵

بازدید هیئت نظارت ستاد عالی کانون های مساجد کشور از دبیرخانه البرز
خبرگزاری شبستان: هیئت نظارت ستاد عالی کانون های مساجد کشور در بازدید ۲ روزه از دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی مساجد استان و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بازدید به عمل آورد.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۷:۱۰