خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون پارلمانی رئیس جمهور
امیری: نقض برجام آمریکا را در جهان بی اعتبار می کند
خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهوری در امور مجلس می گوید: برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) یک سند حقوقی و بین المللی است و نقض آن توسط آمریکا، این کشور را نزد جامعه جهانی بی اعتبار می کند.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۵۴

امیری:
دولت به مشکلات خوزستان به صورت ویژه رسیدگی می کند/ مشکل بیکاری جوانان رفع می شود
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهوراز توجه ویژه دولت به حل مشکلات استان خوزستان خبر داد و اظهار داشت: رئیس جمهور تاکید دارد از ظرفیت های منطقه ای برای اجرای طرح های عمرانی این منطقه استفاده شود و این طرح ها تا رفع محرومیت تعطیل نشوند.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۲۰:۴۲

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور؛
مراسم گرامیداشت سالروز شکست حصر سوسنگرد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم گرامیداشت سالروز شکست حصر سوسنگرد با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۱۹:۴۰

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور؛
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جشنواره پژوهش و فناوری تجلیل شد
خبرگزاری شبستان: از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در آئین اختتامیه جشنواره پژوهش و فناوری استان اصفهان با حضور معاوت پارلمانی رئیس جمهور تجلیل شد.

۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۱۶:۳۴

منطق حقوقی ما در مذاکرات هسته‌ای  بر منطق استکباری پیروز شد
 خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام کرد: در مذاکرات هسته‌ای توانستیم در تراز یک کشور قدرتمند و اثر گذار در عرصه جهانی و منطقه‌ای ظاهر شویم و منطق حقوقی خود را بر منطق استکباری پیروز کنیم.

۱۳۹۴/۶/۶ - ۱۷:۱۸

دفاع وزیر آموزش و پرورش از حقوق فرهنگیان ستودنی است
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به همدلی و همزبانی مجلس و دولت گفت: دفاع وزیر آموزش و پرورش از حقوق فرهنگیان ستودنی است.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۲:۰۶

معاون پارلمانی رییس‌جمهور میهمان شب آفتابی
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام مجید انصاری - معاون پارلمانی رییس جمهور - امشب، هشتم بهمن ماه ساعت 22 مهمان برنامه «شب آفتابی» می‌شود.

۱۳۹۳/۱۱/۸ - ۱۷:۱۸

معاون پارلمانی نیروهای مسلّح ابعاد خرید سربازی را بشکافد
خبرگزاری شبستان: نائب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه بیشتر اطلاعات معاون پارلمانی نیروهای مسلّح در خصوص طرح خرید سربازی به مردم شد.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۰:۰۱

الزامات سند توسعه چشم انداز مورد توجه دولت است
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به تلاش دولت در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: الزامات سند توسعه چشم انداز مورد توجه دولت است.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۰۸:۲۵