خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه چهلمین سالروز نماز جمعه
امام جمعه میامی:
نماز جمعه در واقع مصداق شکست ناپذیری جامعه ولایی است
حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور، تقویت و محوریت وحدت و وفاق ملی را از ویژگی مهم نماز جمعه برشمردوگفت: نماز جمعه در واقع مصداق شکست ناپذیری جامعه ولایی است.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۵:۳۸

امام جمعه ماسال:
لزوم برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه
حجت‌الاسلام موسوی گفت: برنامه‌های چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه باید به دلیل چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه و اولین نماز جمعه در گام دوم انقلاب با شکوه‌تر برگزار شود.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۲۱:۳۷

امام جمعه صومعه‌سرا:
امام جمعه حلقه وصل مردم با مسئولان است
حجت‌الاسلام راشدی‌نوری امام جمعه را حلقه وصل مردم با مسئولان دانست و گفت: نماز جمعه از مهمترین و باشکوهترین فریضه‌های عبادی و سیاسی اسلام است.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۲۲:۳۸

امام جمعه صومعه‌سرا، اعلام کرد
برپایی نماز جمعه در بیش از ۹۰۰ حوزه سراسر کشور
حجت‌الاسلام راشدی‌نوری گفت: در بیش از ۹۰۰ حوزه در سراسر کشور اعم از مراکز استان‌ها، شهرستان‌ها و بخش‌ها نماز جمعه برپا می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۵:۳۷

امام جمعه ماسال:
احیای نماز جمعه از دستاوردهای با ارزش جمهوری اسلامی است
حجت‌الاسلام موسوی یکی از دستاوردهای مهم و با ارزش نظام مقدس جمهوری اسلامی را اقامه و احیای نماز جمعه دانست و گفت: سالروز گرامیداشت نماز جمعه امسال نسبت به سنوات گذشته باید متمایز باشد.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۴:۱۴