خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ المحرّم ١٤٤١

Friday, September 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مفاخر فرهنگی
آیت الله شیخ رضا سبط شیخ انصاری:
ضرورت برگزاری کنگره بین المللی شیخ انصاری در دزفول
آیت الله سبط شیخ انصاری، بر ضرورت برگزاری کنگره بین المللی شیخ اعظم انصاری در دزفول تاکید کرد و گفت: بی توجهی های دستگاه های فرهنگی باعث شده شیخ اعظم به خوبی معرفی نشود.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۸:۰۰

چهره های شاخص استان ایلام در ابعاد ملی مهجورند/ لزوم تدوین دانشنامه مفاخر ایلامی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: بسیاری از چهره های شاخص تاریخی این استان در ابعاد ملی تاکنون مهجور و ناشناخته باقی مانده اند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۲

برگزاری نشست هم اندیشی «روستاهای دوستدار کتاب» در روستاها
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از برگزاری نشست هماهنگی و هم اندیشی «روستاهای دوستدار کتاب» در روستاها خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۰:۰۹

در سال جاری؛
شهرهای سیستان و بلوچستان براساس ظرفیت شان میزبان جشنواره های استانی می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور عدالت فرهنگی امسال شهرهای سیستان و بلوچستان براساس ظرفیت شان میزبان جشنواره های استانی می شوند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۹:۰۰

در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی/
بزرگداشت دکتر آذرتاش آذرنوش برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز ۲۲ آذر مراسم بزرگداشتی برای دکتر آذرتاش آذرنوش، استاد دانشگاه، مترجم و مؤلف برجسته برگزار می کند.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۴:۳۴

خانه پدری «هوشنگ ابتهاج» در خطر تخریب
خبرگزاری شبستان: خانه پدری هوشنگ ابتهاج (سایه) در شهر رشت در خطر تخریب قرار دارد.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۷:۱۵

استاد احمد عزیزی از مفاخر ارزشمند فرهنگی بود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: احمد عزیزی از جمله هنرمندانی بود که هنرش را در خدمت فرهنگ اهل البیت(علیهم السلام) قرار داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰

همایش تجلیل از مفاخر فرهنگ و هنر شهرستان مبارکه برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همایش تجلیل از مفاخر فرهنگ و هنر شهرستان مبارکه با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف فرهنگی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۲:۱۵

ضرورت شناساندن مفاخر خوزستان و بررسی جنبه های مختلف زندگی علمی و فرهنگی آنها
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار داشت: لازم است مفاخر استان را به سایرین شناساند و نسبت به بررسی جنبه های مختلف زندگی علمی و فرهنگی آنها اهتمام ورزید.

۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۲:۴۹

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه:
۵۶ اثر کاندیدای معرفی کتاب سال کرمانشاه بودند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: استان کرمانشاه مفاخر بسیاری را در دل خود پرورش داده و دارای ظرفیت های بسیاری در زمینه فرهنگ و تاریخ است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۱

رونمایی از دو کتاب گیلان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از رونمایی از دو کتاب استان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و همزمان با روز گیلان خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۱۴:۳۹

تقویم فرهنگی استان تنظیم شود/ضرورت بهره گیری ازمفاخر فرهنگي
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خواستار تنظيم تقويم فرهنگي از سوي شوراي فرهنگي منطقه آزاد انزلي شد و بر لزوم فرهنگ سازي در ميان مردم و بخصوص مسئولين استان به منظور افزايش حضور سرمايه گذاران در استان اشاره كرد.

۱۳۹۳/۹/۲ - ۱۹:۴۱

جشنواره وبلاگ نویسی مفاخر فرهنگی استان زنجان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی و هنری کوثر(تخصصی مهدویت) زنجان از برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی مفاخر فرهنگی استان زنجان در اواخر آذر امسال خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۹ - ۰۹:۲۹