خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رودخانه زاینده رود
پایان 15 ماه خشکسالی زاینده رود/ رویای زنده بودن زاینده رود به واقعیت پیوست
خبرگزاری شبستان: در حالی دریچه های سد زاینده رود از 12 آبان باز شده است که مردم اصفهان پس از 15 ماه شاهد جاری شدن آب زاینده رود در بستر تشنه این رودخانه هستند.

۱۳۹۳/۸/۱۴ - ۱۴:۱۵

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌‌الملل:
جریان آب در زاینده‌رود، خواسته مهم مردم ایران است
خبرگزاری شبستان: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌‌الملل گفت: جریان آب در زاینده‌رود یکی از خواسته‌های مهم مردم ایران و اصفهان به شمار می‌رود و مسئولان باید این خواسته را هرچه سریع‌تر، اجرایی کنند.

۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۰:۱۲

وزیر دادگستری:
آرامش باید در فضای کشور حاکم باشد/ فصلی بودن زاینده‌رود شایسته نیست
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، آرامش باید در فضای کشور حاکم باشد و دولت نیز با صبر و بردباری در این راستا اقدام می‌کند.

۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۴:۲۸

استاندار اصفهان:
صدای مردم اصفهان درباره مشکل آب زاینده‌رود به گوش دولت رسید
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان در یادواره هزار شهید کارمند استان اصفهان گفت: با سفر بیش از نیمی از اعضای هیئت دولت به استان، صدای مردم اصفهان درباره مشکل آب زاینده‌رود به گوش دولت رسید.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۰۸:۱۵

محمدباقر نوبخت:
طرح‌های احیای زاینده‌رود از سوی دولت حمایت می‌شود/ زاینده‌رود، زنده می‌شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت در جمع مردم اصفهان گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان کشور، طرح‌های احیای زاینده‌رود از سوی دولت حمایت شده و تلاش می‌کنیم که این رودخانه را احیا کنیم.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۰۷:۵۲