خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

الخميس ١٤ ربيع الثاني ١٤٤١

Thursday, December 12, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رودخانه زاینده رود
صفحه اول روزنامه های ۱۹ دی اصفهان؛
زاینده‌رود با مصوبه احیا نمی‌شود/جمع اصفهانی‌ها در «جمشیدیه» جمع است
جای خالی مردی میانه‌رو، زاینده‌رود با مصوبه احیا نمی‌شود، جمع اصفهانی‌ها در «جمشیدیه» جمع است، شهری که «هاشمی» دوستش داشت، داستان غواصان «یونس» و وعده‌های نافرجام عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۶

صفحه اول روزنامه های ۱۸ دی اصفهان؛
زاینده‌رود در اتاق احیا/به کمی «قاطعیت» اصفهانی نیازمندیم/امنیت کشاورزان وظیفه دولت است
استان اصفهان بدترین وضعیت ذخایر منابع آب کشور را دارد، به شوق درویش، امنیت کشاورزان وظیفه دولت است، به کمی «قاطعیت» اصفهانی نیازمندیم، جریان زندگی در نقش جهان اصفهان، زاینده رود در اتاق احیا و اصلاح ساختار بودجه عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۳

صفحه اول روزنامه های ۱۰ دی اصفهان؛
دستور احیای زاینده‌رود جنبه اجرایی ندارد/ انتقال آب از کارون عملیاتی نمی‌شود/ حق با اصفهان است
نگذارید خیلی زود دیر شود، حق با اصفهان است، دستور احیای زاینده‌رود جنبه اجرایی ندارد، پاراف رییس جمهور فقط در حد پاراف است، شجاعت وزیر جواب داد، حماسه در سالروز حماسه و انتقال آب از کارون عملیاتی نمی شود عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۶

صفحه اول روزنامه های ۵ دی اصفهان؛
دفاع روحانی از احیای زاینده‌رود/هیاهو علیه اصفهان/حالا همه آب می‌خواهند
از آن حضور تا این حضور، هیاهو علیه اصفهان، حالا همه آب می‌خواهند، کریمس سیاه برای دلار، زاینده‌رود و کارون به یک اندازه اهمیت دارند، دفاع روحانی از احیای زاینده‌رود و حمام رهنان؛ نامزد صلح جهانی عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۹:۰۳

امام جمعه اصفهان در دیدار با نمایندگان مستعفی مجلس:
مرگ اصفهان در مسئله آب است/آب برای «پسته» هست، برای شرب نه
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه مسئله آب، یک مسئله ملی است، گفت: مرگ اصفهان در مسئله آب است، این شعار نیست، حقیقت است، باید دانست که بخش زیادی از درآمدهای دولت وابسته به گردشگری و مالیات این استان است و اگر آب نداشته باشد برای کشور تبعات دارد.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۹:۳۱

صفحه اول روزنامه های ۲۶ آذر اصفهان؛
غیبت نمایندگان اصفهانی در صحن مجلس/بی‌محلی روحانی؛ بی‌تفاوتی لاریجانی/ استعفا در تعلیق
بی‌محلی روحانی؛ بی‌تفاوتی لاریجانی، یکشنبه متفاوت نمایندگان مستعفی اصفهان، غیبت نمایندگان اصفهانی در صحن مجلس، مرگ اصفهان در مسئله آب است، بی‌آبی دستور کار مجلس، معضل آب اصفهان مسئله مرگ و زندگی است و استعفا در تعلیق عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۹:۰۴

حجت الاسلام ابوترابی:
بی توجهی های گذشته، مشکلات ‌آب اصفهان را دوچندان کرد/فردا به مجلس نمی رویم
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فردا به جای حضور در صحن علنی مجلس در دفتر نماینده ولی فقیه در استان حاضر می شویم، گفت: بی توجهی های گذشته نسبت به تامین آب در استان اصفهان مشکلات این استان را دوچندان کرد.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۴:۰۴

صفحه اول روزنامه های ۲۴ آذر اصفهان؛
تجمع مجدد کشاورزان شرق اصفهان/سپاهان در اهواز به دنبال قهرمانی نیم‌فصل
نمایندگان اصفهان فردابه مجلس نمی روند، حمایت از گرانی، گنبد مسجد جامع عباسی آبی تر از آسمان، سپاهان در اهواز به دنبال قهرمانی نیم فصل، به ۸۴ برنمی گردیم، یک امتیاز فاصله سپاهان تا قهرمانی و تجمع مجدد کشاورزان شرق اصفهان عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۰۸:۳۵

استعفای دسته جمعی نمایندگان از زبان ساداتی نژاد؛
اجرای طرح «سامانه دوم گلاب» خواسته نمایندگان مستعفی استان اصفهان
نماینده کاشان و آران و بیدگل، عدم پیش بینی ردیف اعتبار عملیات سامانه دوم طرح آبرسانی استان اصفهان را علت استعفای دسته جمعی نمایندگان این استان اعلام کرد و گفت: باید در ردیف بودجه ۹۸ تجدید نظر شود و برای این سامانه در سال آینده ردیف اعتبار دیده شود.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۴۹

پوربافرانی:
وزارت نیرو هیچ اعتباری برای پروژه آبرسانی استان اصفهان اختصاص نداده
نماینده مردم نایین و خوروبیابانک گفت: به دلیل عدم تصویب و تخصیص اعتبارات لازم برای پروژه آبرسانی استان و زاینده رود، نمایندگان به صورت جمعی از نمایندگی مجلس استعفا دادند.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۴:۵۶

و باز هم آب؛
استعفا یا تهدید؛ مسئله این است
تمام نمایندگان استان اصفهان در مجلس طی اقدامی جمعی با نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی به علت «عدم تحقق وعده‌های دولت برای حل معضل آب استان اصفهان» استعفا کردند، اما باید دید این استعفا به معنای کناره‌گیری از مجلس است یا تهدیدی برای حل معضل بی ‌آبی!

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۴:۴۸

صفحه اول روزنامه های ۵ آبان اصفهان
اصفهان مصلوب/وزیر نیرو باید محاکمه شود/کشاورزان منتظر کشت پائیزه
عناوین اصلی امروز روزنامه های اصفهان به صحبت های حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات جاری شدن آب در زاینده رود و وعده وعیدهای وزیر نیرو در مجلس اختصاص دارد.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۸:۳۷

صفحه اول روزنامه های ۳۰ مهر اصفهان
مردودی وزیر در ‌آزمون زاینده رود/حقابه مال صنعت است و پساب مال مردم/کامران مجلس را به آب بست
روزنامه های اصفهان عناوین اصلی امروز خود را اختصاص دادند به دریافت کارت زرد وزیر نیرو از مجلس شورای اسلامی به علت اینکه نمایدگان از پاسخ وزیر به این سوال که چرا حقابه کشاورزان شرق اصفهان در زاینده رود جاری نشده است؟ قانع نشدند.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۹:۳۱

صفحه اول روزنامه های ۲۹ مهر اصفهان
استعفای تلگرامی/اعتراف جلاد/زاینده رود با طرح لوله گذاری زنده می شود؟
بارشهای رگباری در اصفهان، استعفای تلگرامی، زاینده رود با طرح لوله گذاری زنده می شود؟، موتور ممنوع، آذری ول کن فریدون نیست و اعتراف جلاد از عناوین اصلی امروز روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۹:۳۹

صفحه اول روزنامه های ۲۸ مهر اصفهان
تودهنی بابوی نفت/زاینده رود نظارت وزارتی می خواهد/ ۶۰۰ هزار جنین در اصفهان فریز شده اند
خودرو در سراشیبی کاهش قیمت، تودهنی بابوی نفت، ۶۰۰ هزار جنین در اصفهان فریز شده اند، سال‌های دور ازرفاه، آمارهای گردشگری ابزاری برای دلگرمی، خشکسالی و فرونشست عوامل تهدید اصفهان و زاینده رود نظارت وزارتی می خواهد از عناوین اصلی روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۸:۴۷

صفحه اول روزنامه های ۲۲ مهر اصفهان
زخم خشکسالی بر تن باغ‌های اصفهان/دوئل فقاهت و قضاوت/چه کسانی زاینده‌رود را خشک کردند؟
چه کسانی زاینده رود را خشک کردند؟، ثروت سهامداران فولاد مبارکه ۲برابر شد، زخم خشکسالی بر تن باغ های اصفهان، پایان چالش بزرگ کامیون داران، عیارسنجی از جنس قلعه نویی، دوئل فقاهت و قضاوت و دعوت به اسلام مترقی از عناوین اصلی امروز روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۱۶

صفحه اول روزنامه های ۱۸ مهر اصفهان
پشت درهای بسته/شروط میراثی برای بازچرخانی/روزی روزگاری زاینده رود
تهدید به جای توسعه، عقب نشینی نفتی، زوج های ایرانی سرگردان در بازار نابسامانی، رفاقت با قطر روی باند مرام، حمله یک بدافزار جدید به اصفهان و فولاد مبارکه خط مقدم توسعه از مهم ترین عناوین روزنامه های امروز اصفهان هستند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۲۵

انتقاد استاندار اصفهان از مخالفان طرح بازچرخانی آب در زاینده رود
افکار رویایی آب وارد زاینده رود نمی کند
استاندار اصفهان خطاب به مخالفان طرح بازچرخانی آب در زاینده رود با بیان اینکه افکار رویایی آبی وارد زاینده رود نمی کند، گفت: آیا فرونشست زمین و خشکی درختان و نابودی پل های تاریخی با محیط زیست مغایرت دارد یا اجرای این طرح؟

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۳:۲۸

دیدار استاندار اصفهان با ‌آیت الله ناصری/اجرای طرح باز چرخانی آب در زاینده رود بدون استفاده از پساب
در دیدار محسن مهرعلیزاده با آیت الله ناصری بر عدم استفاده از پساب در طرح بازچرخانی آب در زاینده رود تاکید شد و جلوگیری از تخریب آثار تاریخی، جلوگیری از فرونشست زمین و تقویت صنعت گردشگری و روحیه شهروندان به عنوان مزایای اصلی مطرح شد.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۴:۰۶

صفحه اول روزنامه های ۳ مهر اصفهان
بازچرخانی آب است نه پساب/برای جایگزین تبریزی چقدر باید هزینه کنید؟
قیمت ها قربانی صادرات شده است، چرا گوجه گران شد؟، واگذاری تلفن خانگی به ۱۷۷ روستای استان اصفهان، بیمه مهریه راهکاری در محاق، فیبر نوری به منازل اصفهانی ها می رسد، تشییع باشکوه شهدای محرم و احتمال احیای کارت سوخت عناوین روزنامه های امروز اصفهان است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۰۹:۰۶