خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٢ ربيع الثاني ١٤٤١

Tuesday, December 10, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرشمال
پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
جادوی اسکناس و رأی اکثریت
با خریداران و فروشندگان پرندگان مهاجر برخورد جدی می‌کنیم و جادوی اسکناس و رأی اکثریت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۱۴ آذرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۰:۴۳

مازندران را در روزنامه‌های ۲۵ آبان بخوانید:
پرچم کتاب در مازندران بالا رفت
پرچم کتاب در مازندران بالا رفت و مازندران در بحران زمین‌خواری از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۲۵ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۱:۳۵

مازندران را در صفحه نخست روزنامه‌های ۲۳ آبان بخوانید
عرصه مسئولیت بستر کاسبی نیست
لابی قدرت در انتقال آب و سدسازی، عرصه مسئولیت بستر کاسبی نیست و نگران نباش از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۲۳ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۲:۳۰

مازندران به روایت روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۱ آبان
نیمه‌تاریک انتخابات
پل تاریخی یا منقل کباب‌پزی و نیمه‌تاریک انتخابات از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه (۲۱ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۱:۳۰

مازندران به روایت روزنامه‌های دوشنبه ۲۰ آبان
«عمارت» در انتظار فاجعه جدید
اخلاق و تعهد کیلویی چند؟! و «عمارت» در انتظار فاجعه جدید از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۲۰ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۱:۰۴

مازندران به روایت روزنامه‌های یکشنبه ۱۹ آبان:
امضاهای طلایی فساد می‌آورد
مچ اندازی با هیولا، مدیریت امروز شوراها؛ ادا بازی است،۱۸ مرکز اورژانس اجتماعی در مازندران خدمات‌دهی می‌کنند و امضاهای طلایی فساد می‌آورد از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز یکشنبه (۱۹ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۱:۱۰

مازندران به روایت روزنامه‌های شنبه ۱۸ آبان
خوره اشرافی گری بر زندگی مشترک
سهل‌انگاری آقای رئیس سابق، خوره اشرافی گری بر زندگی مشترک و وقف نیاز مازندران است از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۱۸ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۰۷

مازندران به روایت روزنامه‌های محلی سه‌شنبه ۱۴ آبان
کاش به درد دنیا و آخرتمان بخورد و طلوع چالش سیل این بار از شرق مازندران از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۱۴ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۱:۰۲

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران در روزنامه‌های دوشنبه ۱۳ آبان
لائینی صاحب‌خانه جدید خیابان ملامجدین ساری و گوش بخش خصوصی از وعده‌ها پر است از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۱۳ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۱:۵۰

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران در روزنامه‌های یکشنبه ۱۲ آبان
پنهان‌کاری وقایع ناخواسته بیمارستانی در مراکز خصوصی و حساسیت مطلوب؛ از پشتکوه تا عمارت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز یکشنبه (۱۲ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۲:۵۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران در روزنامه‌های شنبه ۱۱ آبان
سنگ بزرگ علامت نزدن است، مافیای زمین و معدن به دنبال آب از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۱۱ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۰:۴۷

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران به روایت روزنامه‌های پنج‌شنبه ۹ آبان
راه‌یابی استارتاپ ها به محیط‌زیست و پسماند مازندران، رونق کشت طلای سرخ در دیار سبز از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۹ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۶:۴۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران به روایت روزنامه های دوشنبه ۶آبان
زنجیره انسانی مازندرانی ها و گلستانی ها در مخالفت با انتقال آب دریای خزر، کودکان و دایه های مهربان تر از مادر از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌دوشنبه (۶ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۹:۲۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
روزنامه‌های مازندران در پنج‌شنبه ۲ آبان
تیغ‌های در گلو، دست‌کوتاه دلالان از بازار مرکبات از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۲ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۱:۴۹

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مردم‌داری نمایشی
مردم‌داری نمایشی، مازندران تأمین‌کننده پرتغال شب عید کشور از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز چهار‌شنبه (یکم آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۳:۴۰

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
راه‌اندازی بخش ویژه روشندلان در سه کتابخانه مازندران
تخصیص اعتبار یک هزار میلیارد ریالی برای حل مشکل پسماند مازندران، راه‌اندازی بخش ویژه روشندلان در سه کتابخانه مازندران، سوگواره‌ای برای یک اشکواره، به صدا درآمدن سوت احیای سورت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۲۹ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۰:۵۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
رونق صنایع‌دستی و هزار راه نرفته
رونق صنایع‌دستی و هزار راه نرفته از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۲۵ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۳:۳۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
خوابیدن پشت میز کار
مدیریت پساسیل؛ از دغدغه‌های مردمی تا اقدامات دولتی، خوابیدن پشت میز کار از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۲۰ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۰:۴۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
چورنالیسم به‌جای ژورنالیسم
چورنالیسم به‌جای ژورنالیسم، گرد فراموشی بر اصالت و ... از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز (سه‌شنبه ۱۶ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۰:۵۵

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
شهر بوی سکه و نان می‌دهد
شهر بوی سکه و نان می‌دهد، افزایش ۳۵ درصدی درآمد مازندران، مازندران بهشت صندلی دوستان و ... از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز (‌یکشنبه ۱۴ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۲:۲۱