خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاروان زیرسایه خورشید
روز پرکار کاروان زیرسایه خورشید در نور:
كانون خادمياران شهر ايزدشهر افتتاح شد
كانون خادمياران افتخاری آستان قدس شهر ايزدشهر همزمان با دهه کرامت و با حضور کاروان زیرسایه خورشید افتتاح شد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۴:۱۷

عطرافشانی امامزاده محمد(ع) فریدونکنار
خادمیاران رضوی با لباس خادمی هشتمین امام شیعیان در صحن و سرای امامزاده محمد(ع) حاضر شده و با قرائت صلوات خاصه حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) ضریح و صحن مطهر این امامزاده واجب التعظیم را عطر افشانی نمودند.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۲:۴۵

نمایشگاه رواق رضوان در بوستان ولایت ساری برپا می شود
حسینی نژاد از برپایی نمایشگاه روق رضوان ویژه بزرگداشت دهه کرامت از ساعت۱۸امروز سه شنبه۱۸تیرماه به مدت ۵روز کاری در بوستان ولایت ساری خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۲:۱۷

در آستانه ولادت امام رضا(ع):
چهار کاروان زیرسایه خورشید وارد مازندران شدند
چهار کاروان زیرسایه خورشید (ویژه جشن های مردمی ولادت امام رضا«علیه السلام») دقایقی پیش برای سیزدهمین سال متوالی به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت از فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری وارد استان مازندران شدند.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۳:۵۳

به مناسبت دهه کرامت:
بابلی ها زیرسایه خورشید قرار می گیرند
پرچم متبرک شده به بارگاه منور حضرت ثامن الحجج(ع) به همت خدام آستان قدس در آستانه ولادت با سعادت امام رضا(ع) به میان مردم مومن و دلباخته اهل بیت(ع) شهرستان ویژه بابل برده می شود تا عاشقان امام مهربانی ها از راه دور عطر حرم مطهر را استشمام نمایند.

۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۴۰

در آستانه روزبزرگداشت شاهچراغ(ع):
چهار کاروان زیرسایه خورشید به مازندران سفر می کنند
امامزاده گفت: امسال چهار کاروان زیرسایه خورشید با همراهی ۱۳خادم ثابت حرم مطهر رضوی از ۱۸تا۲۳تیرماه جاری برای اجرای ۲۵۰عنوان برنامه در ۱۸شهرستان، ۲۵شهر و ۵۰روستا در مازندران حضور بهم می رسانند.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۹:۳۲

همزمان با دهه کرامت:
کلنگ زنی ۸واحدمسکونی محرومین در مناطق سیل زده/کاروان زیرسایه خورشید ۲۵۰عنوان برنامه برای مازندران دارد/برپایی نمایشگاه رواق رضوان در ۸شهرستان
امامزاده از کلنگ زنی ۸واحدمسکونی متعهد شده از سوی دفتر نمایندگی آستان قدس مازندران در مناطق سیل زده همزمان با دهه کرامت خبرداد و گفت: این خانه ها ظرف ۹۰روزبه همت خادمیاران افتخاری رضوی احداث و تحویل مالکین می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۱:۴۰