خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 13, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور
معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور:
آسمان هشتم الگویی برای کشورهای اسلامی/کردر از بین۶۳ هزار روستای کشور به نام امام رضا(ع) مزین است
سعادتی با بیان اینکه روستای کردر از بین بیش از ۶۳ هزار روستا در کشور، مزین به نام امام رضا(ع) است، گفت: به طور یقین این از عنایات خود امام هشتم است.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۰۴:۰۲

با حضور معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور:
جشنواره توانمندی های بچه های مسجد در شمیل به کار خود پایان داد
آیین اختتامیه جشنواره و نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی بچه ها ی مسجد ویژه شرکت کنندگان در طرح اوقات فراغت با حضور سعادتی معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور در کانون فرهنگی هنری دهستان شمیل شهرستان بندرعباس برگزار شد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۳:۳۳

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور:
« آسمان هشتم » جشنواره ای پیشرو در حوزه نشر فرهنگ رضوی است
سعادتی با بیان اینکه عشق می تواند با وجود همه کمبودها و سختی ها، انسان را به انجام مستمر یک سری فعالیت ها در جهت اعتقادات و باورها سوق دهد، گفت: « آسمان هشتم »، جشنواره ای پیشرو در حوزه نشر فرهنگ رضوی است.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۲:۳۹

شبستان گزارش می دهد:
بازدید معاون ستاد از فعالیت گروه سرود منتظران ظهور/کانونی پویا و فعال در حاشیه شهر
سعادتی، معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور از کانون فرهنگی هنری منتطران ظهور شهرک توحید بندرعباس( کانون تخصصی سرود استان هرمزگان) بازدید کرد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۸:۵۰

معاون فرهنگی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد:
طرح غنی سازی اوقات فراغت با رویکرد ویژه ای اجرا می شود
سعادتی، با بیان اینکه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد برای دو طیف سنی زیر ۱۶ سال و ۱۶ تا ۲۱ سال برای دختران و پسران برنامه اجرا می کند گفت: ۷۰ درصد برنامه های امسال برای رده سنی زیر ۱۶ سال انجام خواهد شد.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۰۹:۳۸