خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ المحرّم ١٤٤١

Friday, September 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاهش تعهدات برجامی ایران
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
برداشتن گام سوم به معنای بستن راه مذاکره نیست/اروپایی ها به تعهداتشان عمل کنند ما نیز برمیگردیم
جمالی با بیان اینکه برداشتن گام سوم درراستای کاهش تعهدات برجامی ایران به معنای بستن راه مذاکره نیست، گفت: به همان میزانی که اروپایی ها به تعهداتشان عمل کنند ما نیز به تعهداتمان برمی گردیم.

۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۰:۵۱

سخنگوی وزارت خارجه:
گام سوم ظرف یکی دو روز آینده اعلام می‌شود/خدمه استنا ایمپرو آزاد می‌شوند
موسوی با اعلام اینکه گام سوم ظرف یکی دو روز آینده اعلام می‌شود، گفت که هفت خدمه استنا ایمپرو به زودی آزاد و به کشورشان باز می‌گردند.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۲:۴۲

مشاور رسانه ای رییس جمهوری:
گام سوم را اعلام می کنیم/فرصت ۲ماهه دیگری برای بازگشت به تعهدات پیش روی اروپاست
اسماعیلی به نقل از روحانی اعلام کرد که بعید می دانم امروز و فردا با اروپا به نتیجه برسیم، گام سوم را اعلام می کنیم و فرصت ۲ماهه دیگری برای بازگشت به تعهدات پیش روی اروپاست.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۱:۲۴

درخواست ۴۰ تشکل دانشجویی از روحانی برای کاهش حداکثری تعهدات برجامی در گام سوم
۴۰ تشکل دانشجویی در نامه ای به روحانی نوشتند: آقای رئیس جمهور مبادا دست و پا زدن‌های امروز اروپا برای جلوگیری از عملیاتی شدن گام سوم کاهش تعهدات برجامی، دولت را نسبت به اقدام به موقع، گمراه و منصرف کند.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۰:۵۶

سخنگوی وزارت امور خارجه:
گام سوم کاهش تعهدات ایران‌ آماده اجراست
موسوی با بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات ایران طراحی شده و آماده اجراست،‌تاکید کرد: اگر تلاش‌های دیپلماتیک به نتیجه مطلوب برسد این گام‌ها قابل بازگشت است و ایران گام سوم را برنخواهد داشت.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۰۹:۴۴

ظریف در جمع خبرنگاران:
پنجشنبه پایان مهلت ایران به اروپا در جهت اجرای گام سوم برجام
وزیر امورخارجه گفت: همانطور که رئیس جمهور در نامه اولیه خود نوشتند، در صورت اقدام اروپایی‌ها برای اجرای تعهدات برجامی، هنوز امکان بازگشت ایران از اجرای گام سوم وجود دارد.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۲۰:۴۴

معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی:
کاهش تعهدات برجامی از روی لجاجت نیست
کمالوندی با اشاره به اینکه کاهش تعهدات برجامی از روی لجاجت نیست، گفت: آنچه ایران در راستای ارتقاء توان هسته ای انجام می‌دهد در چارچوب برجام است و این حق برای طرف دیگر وجود دارد که در تعهداتش تجدیدنظر کند.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۰:۵۶

عضو سابق کمیسیون امنیت مجلس:
اروپا در اجلاس شورای حکام، آمریکا را محکوم کند
منصوری آرانی اقدام اساسی اروپا در پاسخ به گام دوم کاهش تعهدات ایران را محکوم کردن آمریکا از سوی آن ها در اجلاس روز چهارشنبه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی دانست.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۰:۵۵

شبستان گزارش می دهد
غنی سازی اورانیوم ایران به چند درصد می رسد؟
امروز ایران قرار است در گام دوم کاهش تعهدات برجامی خود، سطح غنی سازی اورانیوم را افزایش دهد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۸:۰۰

گام های ابتدایی ایران برای بازگرداندن رآکتور خنداب
ایران که اعلام کرده سومین اقدامش در کاهش تعهدات برجامی بازگرداندن رآکتور هسته ای خنداب خواهد بود حالا مقدمات این اقدام را می چیند.

۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۱۱:۱۱

شبستان گزارش می دهد
افزایش اورانیوم غنی ذخیره شده ایران واکنش جهانی را برانگیخت
آژانس بین المللی انرژی اتمی افزایش میزان اورانیوم ذخیره شده ایران را تائید کرد و پس از آن از نقاط مختلف جهان نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده شد.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۰۰:۰۴

شبستان گزارش می دهد
تلاش اروپا برای ممانعت از کاهش تعهدات برجامی ایران
اروپا به منظور منصرف کردن ایران از ادامه کاهش تعهدات خود در برجام، اعلام کرده که اینستکس را اجرایی می کند اما این اقدام قاره سبز راه به جایی نخواهد برد.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۰۹:۱۸