خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢

Saturday, December 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مطبوعات محلی مازندران
مروری بر صفحه نخست روزنامه‌های ۲شهریور مازندران
« بهترین هدیه به جامعه پزشکی رعایت پروتکل های بهداشتی است » و « با مفسدان اقتصادی هیچ گونه مماشاتی نداریم » از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز یکشنبه (۲شهریور) در مازندران است.

۱۳۹۹/۶/۲ - ۱۳:۵۷

مروری بر صفحه نخست روزنامه‌های ۸ مرداد مازندران
« فاصله زیاد مدرک و مهارت در اشتغال » و « دیو سپید پای دربند » از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز چهارشنبه (۸ مرداد) در مازندران است.

۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۱:۰۶

مروری بر صفحه نخست روزنامه‌های ۲ مرداد مازندران
«می‌توانیم کل کاغذ روزنامه کشور را تأمین کنیم»، «راه‌اندازی شرکت حمل‌ونقل ریلی در مازندران ضروری است» و «یک بام و دوهوای استانداری» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌پنجشنبه (۲ مرداد) در مازندران است.

۱۳۹۹/۵/۲ - ۱۱:۲۸

مروری بر صفحه نخست روزنامه‌های ۲۹ تیر مازندران
«قبرهای ۱۸۰ میلیونی» و «حتی به مرده‌ها هم رحم نمی‌کردند» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌یکشنبه (۲۹ تیر) در مازندران است.

۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۰۹:۵۸

صفحه نخست روزنامه‌های ۱۲ خرداد مازندران
«کرونا مانع رسیدگی به مسائل اجتماعی نشود» و «جامه فقط پزشک و مهندس نمی‌خواهد» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌دوشنبه (۱۲ خرداد) در مازندران است.

۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۴۷

صفحه نخست روزنامه‌های ۱۱ خرداد مازندران
«تیرنگ در دست‌انداز کرونا» و «زنان؛ سرداران بزرگ رویاهای سپید» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌یکشنبه (۱۱ خرداد) در مازندران است.

۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۱:۴۹

برگزیدگان هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران ۱۳ خرداد معرفی می‌شوند
هم‌زیستی نگران‌کننده با کرونا، برگزیدگان هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران ۱۳ خرداد معرفی می‌شوند، کیک با طعم ماری جوانا در مازندران و... از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌شنبه (۱۰ خرداد) در مازندران است.

۱۳۹۹/۳/۱۰ - ۱۱:۵۰

صفحه نخست روزنامه‌های ۸ خرداد مازندران
مرگ ۸ نفر براثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی و همه مقصریم از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۸ خرداد) در مازندران است.

۱۳۹۹/۳/۸ - ۱۰:۱۲

صفحه نخست روزنامه‌های ۳۰ اردیبهشت مازندران
زمان سیاست‌گذاری برای صادرات است، اطلاعات یکپارچه؛ سکوی پرش کشاورزی از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه (۳۰ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۱۳:۳۵

مازندران همچنان روی موج کرونا
صنایع چوب و کاغذ حامی رسانه‌های مکتوب مازندران باشد، جذابیت‌های اقتصادی پساکرونا و مازندران همچنان روی موج کرونا از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دو‌شنبه (۲۹ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۲۹ - ۱۱:۴۹

مازندران در پویش ملی کتاب حائز رتبه نخست شد
بزرگترین خطای استراتژیک تصور جمع و جور شدن کروناست و مازندران در پویش ملی کتاب حائز رتبه نخست شد از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۲۷ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۱:۲۳

تولید بیش از ۶۴ هزار محتوای الکترونیکی استاندار در دوران تعطیلی مدارس
دولت از گران شدن اجناس جلوگیری کند، ایجاد ۳ منطقه آزاد در مازندران نیاز استان است و تولید بیش از ۶۴ هزار محتوای الکترونیکی استاندار در دوران تعطیلی مدارس از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌دوشنبه (۲۲ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۳:۴۷

حذف مازندران از فهرست وضعیت سفید کرونایی
۸ تیم سیار کاهش آسیب اعتیاد در مازندران فعالیت می‌کنند، بنیاد مستضعفان در مازندران سرمایه‌گذاری می‌کند و حذف مازندران از فهرست وضعیت سفید کرونایی از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌شنبه (۲۰ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۲:۳۱

هیچ دستگاهی اجازه رفع محدودیت های کرونایی را ندارد
«۳۵۰ واحدمسکونی سیل زده در مازندران نوسازی شد»،« هیچ دستگاهی اجازه رفع محدودیت های کرونایی را ندارد» و« سرمایه گذاری ۱۰هزار میلیارد ریالی بنیادمستضعفان در مازندران» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۱۸ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۱۸ - ۱۵:۲۷

بازار در معرض تعطیلی مجدد
«قصه تلخی که هنوز پایان خوش ندارد» و «بازار در معرض تعطیلی مجدد» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز یک‌شنبه (۱۴ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۱۴ - ۰۹:۴۸

ثبت نام ۲۰هزار کارگر مازندرانی برای بیمه بیکاری ناشی از کرونا
« سفره های خالی دستفروشان»،« سیاست عادی سازی اقتصادی نباید به معنای پایان کرونا تلقی شود» و« ثبت نام ۲۰هزار کارگر مازندرانی برای بیمه بیکاری ناشی از کرونا» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌شنبه (۱۳ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۱۰:۳۹

بازگشت ۱۰۰ کارخانه مازندران به چرخه تولید
«حال کارگران خوب نیست» و «بازگشت ۱۰۰ کارخانه مازندران به چرخه تولید» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۱۱ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۱۱ - ۱۰:۱۴

دوراهی بیماری و بیکاری
«خلاص شدن از پول خرد باکارت شهروندی» و «دوراهی بیماری و بیکاری» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز چهار‌شنبه (۱۰ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۱۰ - ۱۲:۰۸

مصرف ۴۵۴ هزار مگاوات برق در مازندران
«مصرف ۴۵۴ هزار مگاوات برق در مازندران» و «رفاقت مرگ و جاده‌های مازندران» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه (۹ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۹ - ۱۰:۲۱

کرونا عملیات اجرایی ۷ پروژه بیمارستانی مازندران را سرعت بخشید
«سرمایه‌گذاری ۱۱۰ میلیارد تومانی دولت در صنعت برق غرب مازندران» و «کرونا عملیات اجرایی ۷ پروژه بیمارستانی مازندران را سرعت بخشید» از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دو‌شنبه (۸ اردیبهشت) در مازندران است.

۱۳۹۹/۲/۸ - ۱۲:۵۴