خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٨ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 6, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مطبوعات محلی مازندران
پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
جادوی اسکناس و رأی اکثریت
با خریداران و فروشندگان پرندگان مهاجر برخورد جدی می‌کنیم و جادوی اسکناس و رأی اکثریت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۱۴ آذرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۰:۴۳

مازندران در روزنامه‌های سه‌شنبه ۱۲ آذر:
تولید سریال پایتخت ۶ در شیرگاه کلید خورد
پیشتازی شهرداری ساری در مناسب‌سازی فضای شهری برای معلولان، بازار داغ دلالی بنزین، تولید سریال پایتخت ۶ در شیرگاه کلید خورد از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه (۱۲ آذرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۴:۰۳

مازندران را در روزنامه‌های ۲۵ آبان بخوانید:
پرچم کتاب در مازندران بالا رفت
پرچم کتاب در مازندران بالا رفت و مازندران در بحران زمین‌خواری از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۲۵ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۱:۳۵

مازندران را در صفحه نخست روزنامه‌های ۲۳ آبان بخوانید
عرصه مسئولیت بستر کاسبی نیست
لابی قدرت در انتقال آب و سدسازی، عرصه مسئولیت بستر کاسبی نیست و نگران نباش از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۲۳ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۲:۳۰

مازندران را در صفحه نخست روزنامه‌های ۲۲ آبان بخوانید
برگشت امید به لشکر اشتغال
راه‌اندازی «اپلیکیشن» برای فروش دائمی محصولات بانوان مازندرانی و برگشت امید به لشکر اشتغال از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز چهار‌شنبه (۲۲ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۱:۲۳

مازندران به روایت روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۱ آبان
نیمه‌تاریک انتخابات
پل تاریخی یا منقل کباب‌پزی و نیمه‌تاریک انتخابات از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه (۲۱ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۱۱:۳۰

مازندران به روایت روزنامه‌های دوشنبه ۲۰ آبان
«عمارت» در انتظار فاجعه جدید
اخلاق و تعهد کیلویی چند؟! و «عمارت» در انتظار فاجعه جدید از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۲۰ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۱:۰۴

مازندران به روایت روزنامه‌های یکشنبه ۱۹ آبان:
امضاهای طلایی فساد می‌آورد
مچ اندازی با هیولا، مدیریت امروز شوراها؛ ادا بازی است،۱۸ مرکز اورژانس اجتماعی در مازندران خدمات‌دهی می‌کنند و امضاهای طلایی فساد می‌آورد از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز یکشنبه (۱۹ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۱:۱۰

مازندران به روایت روزنامه‌های شنبه ۱۸ آبان
خوره اشرافی گری بر زندگی مشترک
سهل‌انگاری آقای رئیس سابق، خوره اشرافی گری بر زندگی مشترک و وقف نیاز مازندران است از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۱۸ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۰۷

مازندران به روایت روزنامه‌های محلی سه‌شنبه ۱۴ آبان
کاش به درد دنیا و آخرتمان بخورد و طلوع چالش سیل این بار از شرق مازندران از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۱۴ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۱:۰۲

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران در روزنامه‌های دوشنبه ۱۳ آبان
لائینی صاحب‌خانه جدید خیابان ملامجدین ساری و گوش بخش خصوصی از وعده‌ها پر است از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۱۳ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۱:۵۰

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران در روزنامه‌های یکشنبه ۱۲ آبان
پنهان‌کاری وقایع ناخواسته بیمارستانی در مراکز خصوصی و حساسیت مطلوب؛ از پشتکوه تا عمارت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز یکشنبه (۱۲ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۲:۵۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران در روزنامه‌های شنبه ۱۱ آبان
سنگ بزرگ علامت نزدن است، مافیای زمین و معدن به دنبال آب از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز شنبه (۱۱ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۰:۴۷

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران به روایت روزنامه‌های پنج‌شنبه ۹ آبان
راه‌یابی استارتاپ ها به محیط‌زیست و پسماند مازندران، رونق کشت طلای سرخ در دیار سبز از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۹ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۶:۴۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران به روایت روزنامه‌های چهارشنبه ۸ آبان
مازندران بهشت قاچاقچیان عتیقه، استقرار دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه دربندر امیرآباد، استارت در انتصاب زن از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز چهارشنبه (۸ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۰۹:۵۹

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران به روایت روزنامه های دوشنبه ۶آبان
زنجیره انسانی مازندرانی ها و گلستانی ها در مخالفت با انتقال آب دریای خزر، کودکان و دایه های مهربان تر از مادر از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌دوشنبه (۶ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۹:۲۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
روزنامه‌های مازندران در ‌شنبه ۴ آبان
مهجور از آبادانی، مجبور به جابه‌جایی از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ‌شنبه (۴ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۴ - ۰۹:۴۳

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
روزنامه‌های مازندران در پنج‌شنبه ۲ آبان
تیغ‌های در گلو، دست‌کوتاه دلالان از بازار مرکبات از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۲ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۱:۴۹

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مردم‌داری نمایشی
مردم‌داری نمایشی، مازندران تأمین‌کننده پرتغال شب عید کشور از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز چهار‌شنبه (یکم آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۳:۴۰

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
دادگاه اطفال در مازندران راه‌اندازی می‌شود
دادگاه اطفال در مازندران راه‌اندازی می‌شود، اختلاف بر سر دسترنج مازندرانی‌ها و امید به زندگی در شرایط سخت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه (۳۰ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۰۹:۴۶