خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسابقات بین المللی قرآن
سازمان اوقاف از حامد علیزاده مقام نخست مسابقات جهانی مالزی تجلیل کرد
خبرگزاری شبستان: سازمان اوقاف وامور خیریه از حامد علیزاده مقام نخست رشته قرایت پنجاه ونهمین دوره مسابقات بین المللی قران مالزی تجلیل کرد.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۰۳

زمینه مسابقات تلاوت بانوان فراهم شود
خبرگزاری شبستان: داور بخش نغم و لحن مسابقات بین‌المللی قرآن با اظهار خرسندی از حضور سنین و طیف های مختلف در این رویداد معنوی گفت: امیدوارم زمینه حضور بانوان برای برگزاری مسابقات تلاوت قرآن نیز فراهم شود.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۲:۱۰

مسابقات قرآن وحدت جهان اسلام را احیا کرد/ حسنه‌ای برای امام و رهبری
خبرگزاری شبستان: داور صحت حفظ مسابقات بین‌المللی قرآن از یمن با اشاره به اینکه این رویداد معنوی سبب احیای وحدت جامعه قرآنی در جهان اسلام شد،‌تاکید کرد: این رویداد حسنه‌ای برای امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران است.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۲:۰۵

علی زمان علی اوف از کشور آذربایجان در سی و چهارمین دوره مسابقات بیت المللی قرآن کریم؛
مسابقات قرآن در ایران پیشرفت چشمگیری داشته است
خبرگزاری شبستان: نماینده کشور آذربایجان گفت: از سال ۲۰۰۶ که در مسابقات ایران بودم تا کنون شاهد پیشرفت بسیار چشمگیری در مسابقات ایران بودم.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۰۱

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه:
مسابقات بین‌المللی قرآن توانایی بالای جمهوری اسلامی ایران را نشان داد
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مسابقات بین‌المللی قرآن کریم توانایی بالای جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۹:۵۰

قاری و حافظ ایرانی برسکوی برتر مسابقات بین المللی قرآن کریم تکیه زدند/اسامی کامل برگزیدگان بخش های مختلف
خبرگزاری شبستان: همزمان با مراسم اختتامیه سی چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم هیات داوران این دوره از مسابقات قاری و حافظ ایرانی را به عنوان مقام نخست رشته های حفظ وقرائت این دوره از مسابقات معرفی کرد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۸:۴۳

همسر شهید مدافع حرم پورهنگ:
فعالیت های قرآنی مقدمه ورود بانوان به عرصه انسان سازی است
خبرگزاری شبستان:همسر شهید مدافع حرم پورهنگ مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان را دارای تاثیر بالا در آشنایی زنان با تعالیم اسلام دانست و گفت: قرآن به بانوان جامعه اسلامی کمک می کند تا در نسل آینده تاثیرات مثبت بگذارند.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۵:۵۳

اقدام ارزشمند برگزارکنندگان مسابقات بین المللی قرآن در الگوسازی برای بانوان
خبرگزاری شبستان: تقدیر از همسران و مادران شهدای مدافع حرم همزمان با ایام برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان، سبب شد تا از فضای مهیای این رقابت ها برای معرفی و الگوسازی از این زنانِ عامل به قرآن به جامعه استفاده شود.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۴:۵۶

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:
کمیسیون فرهنگی مجلس از برگزاری مسابقات بین المللی قرآن بانوان حمایت می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی و فراکسیون قرآن و عترت(ع) مجلس همواره از برنامه های قرآنی و مسابقات بین المللی قرآن بانوان حمایت کرده و سعی می کندتا در زمینه قرآن کریم، جمهوری اسلامی ایران بهترین ها را ارائه دهد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۳:۵۸

سردار نقدی:
مسابقات بین المللی میدان عرضه توانمندی بانوان ایرانی در عرصه قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مشاور نظامی رهبر معظم انقلاب بین المللی شدن مسابقات قرآن در بخش بانوان را فرصت ارائه توانمندی زنان ایرانی در این ساحت مقدس خواند و گفت: بانوان باید بتوانند فرهنگ قرآنی ایران اسلامی را به شرکت کنندگان دیگر کشورها نشان دهند.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۳:۴۵

قائم مقام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم:
اهالی قرآن باید با مبانی قرآنی از این انقلاب پاسداری کنند
خبرگزاری شبستان:قائم مقام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، یکی از مهمترین پیام‎های قرآن کریم را صیانت از انقلاب الهی و جامعه اسلامی در مقابل نفوذ دشمنان دانست.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۳۰

قاری آلمانی:
مسابقات قرآن کریم ایران در بالاترین سطح قراردارد/رقابت ها فشرده و نفس گیر است
خبرگزاری شبستان:متسابق بنگلادشی الاصل شرکت کننده از کشور آلمان در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن این دوره از مسابقات را از نظر کمی و کیفی در بهترین سطح ممکن در جهان ارزیابی کرد.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۲۶

ارتقای جایگاه مسابقات با حضور داوران خارجی
خبرگزاری شبستان: نماینده روشندل ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن با اشاره به حضور داوران خارجی در این رویداد معنوی،‌ گفت: حضور داوران خارجی باعث ارتقای جایگاه مسابقات در سطح جهان شده است.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۱۳

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات قرآن طلاب جهان اسلام امروز در قم برگزار می شود/رقابت ۵۶ قاری و حافظ از ۴۲ کشور
خبرگزاری شبستان:نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب حوزه های علمیه جهان اسلام با شعار «یک کتاب یک امت» در ۲ رشته حفظ و قرائت با حضور ۵۶ تن از ۴۲ کشور جهان هم اکنون در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم در حال برگزاری است.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۷:۵۲

ارتقای جایگاه مسابقات با حضور داوران خارجی
خبرگزاری شبستان: نماینده روشندل ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن با اشاره به حضور داوران خارجی در این رویداد معنوی،‌ تصریح کرد: حضور داوران خارجی باعث ارتقای جایگاه مسابقات در سطح جهان شده است.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۷:۱۸

نماینده کشور مغرب در مسابقات بین المللی قرآن کریم
دشمن‌شناسی در سایه تمسک به قرآن
خبرگزاری شبستان: یکی از متسابقین شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم از مغرب، تاکید کرد: در سایه تمسک به قرآن و فهم مفاهیم والای این کتاب آسمانی می‌توان دشمنان را شناخت.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۵:۰۸

مسابقات حفظ قرآن بانوان
همزمان با مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلی امام خمینی (ره) مسابقات حفظ قرآن بانوان در حال برگزاری است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۷:۴۶

آیین افتتاح مسابقات بین المللی بانوان جهان اسلام
عمل به فرامین قرآن زمینه ساز حضور اثر گذار بانوان در جهان
خبرگزاری شبستان: مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: امیدواریم همه با عمل به فرامین قرآن، سبک زندگی قرآنی و ترویج آن در اقصی نقاط جهان، بتوانیم شاهد بالندگی و حضور اثرگذار بانوان مسلمان در عرصه های مختلف باشیم.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۸:۳۹

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران:
مسابقات بین المللی قرآن بانوان انس عمومی با کلام وحی را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام جمشیدی با تاکید بر لزوم پیشتازی ایران اسلامی در عمل و احترام به قرآن گفت: برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان ضمن نمایش این پیشتازی، سبب به میدان آوردن و حضور اثرگذار دیگر بانوان در فعالیت های قرآنی می شود.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۷:۲۳

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری:
باید بانوان را برای حضور در سفره قرآن و بهره مندی از برکات آن تشویق کنیم
خبرگزاری شبستان:آیت الله حسینی بوشهری با ابراز خرسندی از برگزاری اولین مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: وظیفه ماست همانگونه که مردان و پسران جامعه ما در اینگونه برنامه‌ها شرکت می‌کنند تشویق کنیم تا زنان از برکات معنوی این کتاب آسمانی بهره ببرند.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۷:۲۲