خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره کباب گلپایگان
به بهانه یک رویداد فرهنگی؛
جشنواره کباب، یک آغاز بر توسعه گردشگری گلپایگان
برگزاری جشنواره کباب گلپایگان تنها می تواند گام نخستین برای توسعه گردشگری باشد و برای این هدف باید به توسعه زیر ساخت های فرهنگی در شهرستان و در همه ابعاد اندیشید و برنامه ریزی کرد.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۱۸:۵۹

توسط استاندار اصفهان انجام شد
تمبر جشنواره‌های «کباب» و «لبنیات» گلپایگان رونمایی شد
مسئولان برگزاری جشنواره های کباب و لبنیات گلپایگان برای ثبت همیشگی این رویداد فرهنگی، تمبر اختصاصی جشنواره ها را تهیه کردند که توسط استاندار اصفهان رونمایی شد.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۰:۰۲

امام جمعه گلشهر:
اسلام را نباید کاریکاتوری فهمید/ تاکید دین برگردشگری
حجت الاسلام خراسانی در انتقاد به بعضی اشخاص که از دین تنها اسلامی کاریکاتور گونه دریافت کردند، از تاکید دین اسلام برگردشگری بنا به آیات و روایات سخن گفت.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۴:۵۹

استاندار اصفهان:
برگزاری جشنواره‌ها، جریان داشتن زندگی را به دنیا مخابره می‌کند
عباس رضایی شور و نشاط مردم در جشنواره ها را بیان‌گر جریان داشتن زندگی مردم کشور دانست که این بر خلاف احساس یاس و نا امیدی است که استکبار جهانی انتظار دارد مردم ایران به آن مبتلا باشند.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۰:۵۰

امام جمعه گلپایگان :
جشنواره کباب، محلی برای انتقال فرهنگ/ دیگر هندوانه سر بسته نیست
حجت الاسلام کرامتی با بیان اینکه کاسب می تواند منتقل کننده فرهنگ در هنگام عرضه کالا باشد، توجه مردم کشور به کباب شهرستان را به دلیل وجدان کاری و رعایت اخلاق صنفی توسط پیشنیان این مردم بیان کرد و خواستار رفع مشکلات جشنواره نخست در جشنواره پیش رو شد.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۷:۳۴