خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمازجمعه
خطیب موقت نماز جمعه تهران:
راهپیمایی اربعین یک اعجاز است/اربعین اسم رمز شیعه برای سازماندهی است
حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به اینکه اربعین یک پدیده الهی و آسمانی و نشانه اراده نصرت الهی بر امت اسلامی است، گفت: راهپیمایی اربعین یک اعجاز است.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۲:۴۹

امام جمعه قزوین:
راه حل مشکلات کشور مذاکره با آمریکا نیست
آیت الله عابدینی گفت: متأسفانه عده ای نه دین و نه سیاست را می فهمند و هنوز فکر می کنند باید با آمریکا مذاکره کرد تا مشکلات کشور حل شود.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۶:۰۴

امام جمعه گلپایگان:
شبکه عظیم مقاومت نشانه حیات عاشورا است
حجت الاسلام کرامتی قیام عاشورا را زنده و زاینده توصیف کرد و با اشاره به شکل‌گیری شبکه عظیم جبهه مقاومت، آن را مصداق شجره طیبه و حیات زاینده عاشورایی دانست.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۶:۰۴

امام جمعه موقت شهرکرد
حفظ احادیث ائمه و عمل به آنها از وظایف اصلی مومنان است
حجت‌الاسلام فاطمی بابیان اینکه یکی از وظایف اصلی مسلمانان حفظ احادیث معصومین و عمل به آن ها است گفت: مسلمانان باید برای رستگارشدن در آخرت باید به توصیه های معصومین توجه و عمل کنند.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۶:۳۱

امام جمعه ابهر:
حمایت از تولید داخل، کلید اصلی حل مشکلات اقتصادی است
امام جمعه زنجان حمایت از تولید داخل را به عنوان کلید حل مشکلات اقتصادی کشور خواند و گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر هیات دولت بر این مهم تاکید داشتند.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۵:۱۰

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس خبرداد:
ویزیت رایگان نمازگزاران نماز جمعه بندرعباس
سعیدی گفت: به مناسبت روز پزشک، نمازگزاران توسط پزشکان عمومی در نمازجمعه این هفته بندرعباس رایگان ویزیت می شوند.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۲۲:۲۰

امام جمعه گلپایگان:
تحقق عدالت اجتماعی و مجازات مفسدان لازم و ملزوم یکدیگر است
حجت الاسلام کرامتی با اشاره به مبارزه جدی قوه قضائیه با فساد و مفسدان اقتصادی، گفت: تحقق عدالت اجتماعی و مجازات مفسدان لازم و ملزوم یکدیگر است و مردم نیز قدر شناس این حرکت هستند.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۶:۳۰

امام جمعه قیدار
اندیشه حسینی راه ایستادگی و مقاومت را به ما نشان می دهد
امام جمعه قیدار بر ضرورت تقویت تفکر انقلابی و اسلامی تاکید کرد و گفت: اندیشه حسینی راه ایستادگی و مقاومت را به ما نشان می دهد.

۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۵:۳۲

امام جمعه بوئین میاندشت:
نگاه اسلامی به زندگی سبب استحکام جامعه می‌شود
حجت الاسلام اسکندری با تبیین اینکه اگر خانواده ها در تربیت فرزندان سهل انگاری کنند، جامعه آسیب می بیند خواستار نگاه اسلامی در زندگی برای استحکام جامعه شد و نگاه مادی را سبب سقوط انسانی دانست.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۷:۵۰

امام جمعه گلپایگان:
دولت، زمینه ازدواج را فراهم آورد/نهاد های فرهنگ ساز، ازدواج را آسان کنند
حجت الاسلام کرامتی با اشاره به شرایط و سنت های غلط که برای ازدواج ایجاد شده است، جمعیت در آستانه ازدواج را یک تهدید اجتماعی و فرهنگی دانست و خواستار اقدام نهادهای فرهنگ ساز و مردم برای حرکت به سمت ازدواج آسان شد.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۷:۱۹

امام جمعه گلشهر:
ایران عزت و اقتدار خود را با راهبردی فعال به رخ کشید
حجت الاسلام موسوی خراسانی با اشاره به حوادثی که پس از انهدام پهباد آمریکایی و تصرف نفتکش انگلیسی رخ داد، آنها را نشان از اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: این همان «هیهات من الذله» امام حسین (ع) است.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۷:۱۶

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
دشمن از مقاومت ملت ایران نگران است
جلیلی گفت: دشمن از مقاومت ملت ایران نگران است و تمام تلاش خودش را به کار برده است اما می بیند هیچ جوابی نمی گیرد.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۷:۰۹

حجت الاسلام کرامتی:
نماز جمعه مرکز نشر تفکر انقلابی و بصیرت افزایی است
امام جمعه گلپایگان با اشاره به احیای نمازجمعه توسط انقلاب اسلامی، گفت: نمازجمعه مرکز حضور انقلابی ها، نشر تفکر انقلابی و بصیرت افزایی و امام جمعه مانعی از فساد در جامعه است.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۷:۲۸

امام جمعه میناب:
با نماز جمعه تسویه حساب سیاسی نکنید
حجت الاسلام و المسلمین معتمدی فر با بیان این که نباید با نماز جمعه تسویه حساب سیاسی کرد، گفت: منافقان تنها کسانی هستند که از نماز جمعه هراس دارند.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۶:۰۷

امام جمعه سلطانیه:
سند ۲۰۳۰ و اف.ای.تی.اف کاپیتولاسیون با عزت کشور در تعارض است
امام جمعه سلطانیه با اشاره به سالروز تصویب کاپیتولاسیون و با بیان اینکه این قانون استقلال و عزت ایران را بین می‌برد گفت: سند ۲۰۳۰ و اف.ای.تی.اف، کاپیتولاسیون مدرن هستند که این با عزت و استقلال کشور در تعارض است.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۵:۴۱

امام جمعه زنجان:
ایران مقتدرانه در برابر بدعهدی اروپا گام برداشته است
خاتمی به خروج خودسرانه آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت: ایران هم با برداشتن گام های اول و دوم در برابر زیاده خواهی اروپا مقتدرانه ظاهر شد.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۵:۲۸

امام جمعه موقت بویین میاندشت :
حجاب عامل عزت است / جامعه از امر به معروف حمایت کند
حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه حجاب سبب شرف، اقتدار و عزت می شود و از این رو دشمن، درصدد بی عفت کردن زنان جامعه است گفت: جامعه از امر به معروف و نهی از منکر حمایت کند.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۷:۱۴

امام جمعه زنجان
دشمن به دنبال از بین بردن روح و اندیشه اسلامی در کشورهای مسلمان است
امام جمعه زنجان با بیان اینکه توحید، مبارزه با ظلم و تسلیم در مقابل پروردگاراز ویژگی‌های جوامع اسلامی است، خاطرنشان کرد: این روحیه موجب شده است تا بیگانگان نتوانند برمسلمانان چیره شوند.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۵:۴۷

حجت الاسلام کرامتی:
حجاب، ابزاری برای سیاست «فروپاشی نظام از درون» / اندلسی کردن ایران در دستور کار است
امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه استکبار حجاب را ابزاری برای سیاست براندازی خود در ایران قرار داده است گفت: پروژه اندلسی سازی ایران یعنی نهادینه کردن فساد و برداشته شدت غیرت باهدف سست کردن پایه های مردمی نظام در دستور کار دشمن قرار دارد.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۸:۲۹

امام جمعه زنجان:
ایستادگی در برابر دشمن هزینه دارد
امام جمعه زنجان با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمن نیازمند هزینه است، ادامه داد: عقب نشینی هم هزینه دارد در حالی که نتیجه این دو با هم تفاوت معناداری به فاصله عزت و ذلت دارد.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۱۳