خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله مظاهری
در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با آیت الله العظمی مظاهری مطرح شد
استفاده از ظرفیت های فرهنگی اصفهان به منظور تقویت باورهای دینی
خبرگزاری شبستان: رییس حوزه علمیه اصفهان گفت: ظرفیت های فرهنگی اصفهان بایستی در راستای تقویت باورهای دینی و همچنین ماموریت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استفاده شود.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۳:۲۴

ايجاد شبه و تفرقه راهبرد دشمن براي جامعه شيعي است
خبرگزاری شبستان:رئيس حوزه علميه اصفهان گفت: ايجاد شبه در دين مردم به ويژه جوانان و ايجاد تفرقه بين مردم راهبرد دشمن براي جامعه شيعي است.

۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۷:۰۴

رفع مشکلات کشور نیازمند اتحاد و انسجام بین مسئولان است/ رنج فقرا از نیاز به مسکن
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: رفع مشکلات کشور نیازمند اتحاد و انسجام بین مسئولان نظام در رده های مختلف و متحدد در برابر دشمنان است.

۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۷:۳۱

اعتماد مردم به پلیس سرمایه نیروی انتظامی است
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعتماد مردم به پلیس سرمایه ای عظیم و موثر برای نیروی انتظامی و موثر در تامین امنیت است.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۲۰:۵۹

نیروی انتظامی مانع از تحقق توطئه های دشمن شده است
خبرگزاری شبستان:رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: تلاش های نیروی انتظامی مانع از تحقق برخی از توطئه های دشمن همانند جنگ نرم و اختشاشات شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۲۰:۵۹

حدود شرعی در فیلم ها رعایت شود/ لزوم ترویج احکام در صداسیما
خبرگزاری شبستان:رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: حدود و موازین شرعی در پخش فیلم و سریال های تلویزیونی رعایت شود.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۵:۳۵

تاکید آیت الله مظاهری بر پرهیز از نثر و شعر بی‌محتوا در عزاداری ها
خبرگزاری شبستان: مرجع عالیقدر تشیع در پیامی به پانزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی تاکید کرد: پرهیز از نثر و شعر بی‌محتوا و سست و بی‌پایه، باید همواره دغدغۀ خاطر همۀ نقش آفرینان در عزاداری‌ها و هیآت و مساجد و حسینیّه‌ها باشد.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۱:۲۲

رعایت عدالت نیاز طلاب و روحانیون است/ ضرورت شناخت وظیفه و عمل به آن
خبرگزاری شبستان:رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: رعایت عدالت نیاز طلاب و روحانیون است که در مسیر زندگی خود این اصل مهم را در کنار تقوا رعایت کنند.

۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۰:۴۰

کتاب «مرزبان اخلاق» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در آیین رونمایی از کتاب «مرزبان اخلاق» گفت: چاپ آثار بزرگان علمی نه صرفا ارج نهادن به برخی از شخصیت هاست بلکه فعالیتی فرهنگ ساز و هویت ساز است.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۶:۳۶

طلاب باید نیازهای جامعه را تامین کنند
خبرگزاری شبستان:رئیس حوزه علمیه اصفهان در آیین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه گفت: طلاب باید نیازهای فرهنگی جامعه را تامین کنند.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۲:۲۲

آیت الله العظمی حسین مظاهری:
نظام اقتصادی کشور بر پایه فرهنگ قرض الحسنه شکل گیرد/قرض الحسنه فرهنگی مظلوم و مغفول
خبرگزاری شبستان: آیت الله مظاهری فرهنگ قرض الحسنه را فرهنگی مظلوم و مغفول خواند و افزود: تا وقتی نظام اقتصادی و خصوصا سیستم بانکی کشور ما بر پایه فرهنگ قرض الحسنه شکل نگیرد، مشکلات پیچیده عرصه اقتصادی به سامان نخواهد رسید.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۲:۴۲

عیادت رهبر انقلاب از آیت‌الله مظاهری
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از آیت‌الله مظاهری رئیس حوزه‌ی علمیه‌ی اصفهان عیادت کردند.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۶:۳۳

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه های علمیه اصفهان عیادت کرد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۵:۰۱

با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران؛
رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عیادت کردند.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۲:۴۲

تجارب آیت الله مستجابی آمیخته با روح مروت و فتوت است
خبرگزاری شبستان: آیت الله العظمی مظاهری سابقه حضور ممتد آیت الله مستجابی در حوزه‌های علمیه نجف اشرف، اصفهان و تهران را مایه حرمت و پدید آمدن جایگاهی در نزد مراجع عظام و علمای اعلام، خواص حوزه‌های علمیه و مردم دانست.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۴:۵۳

درغگویی پدر و مادر منجر به تربیت فرزند دروغگو می شود/ ضرورت صداقت در زندگی
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: درغگویی پدر و مادر در خانواده منجر به تربیت فرزند دروغگو می شود که عاقبت گناه آن به پدر و مادر می رسد.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۰۹:۵۲

آیت الله مظاهری:
گناه جنبه ملکوتی انسان را از بین می برد/ ضرورت درمان امراض روحی
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: گناه جنبه ملکوتی انسان را از بین می برد و باید برای سعادت دنیا و آخرت از گناه و زشتی ها دور شد.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۰:۵۴

انتخابات مصداق بارز تقویت نظام است
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه تقویت نظام واجب است، گفت: انتخابات مصداق بارز تقویت نظام است و باید این عرصه را تقویت کرد.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۷:۲۴

عدم پاسخگویی روحانیون به شبهات دینی، برای این قشر نقض است
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: عدم پاسخگویی روحانیون به شبهات دینی که در جامعه ایجاد شده، برای این قشر نقض است.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۹:۳۸

آیت الله مظاهری:
تربیت شاگردان سازنده از مهمترین وظایف استاد است
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: تربیت شاگردان سازنده برای جامعه از مهمترین وظایف اساتید حوزه های علمیه است.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۲۰:۴۷