خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قتل همسر نجفی
آخرین خبر از پرونده شهردار سابق تهران
عدم تعیین وقت رسیدگی به پرونده نجفی
پس از آنکه محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران به قتل همسر خود اعتراف کرد؛ دستگاه قضا رسیدگی به این پرونده را آغاز کرد اما به گفته سخنگوی قوه قضائیه هنوز وقت رسیدگی به پرونده نجفی تعیین نشده است.

۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۰:۴۷

آخرین اخبار از پرونده «نجفی»
از صدور کیفرخواست تا علت روان شناسی قتل
کیفرخواست «محمد علی نجفی»، شهردار سابق تهران متهم به قتل همسر دومش جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شده است. قتلی که بنا به تحلیل آسیب شناسان در اثر ضعف کنترل خشم و هیجان های رفتاری بوده و با حواشی بسیاری نیز همراه است.

۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۵۰

آسیب شناس اجتماعی:
علت روان شناسی قتل میترا استاد
ابهری گفت: ضعف کنترل خشم و هیجان های رفتاری ، فاصله گرفتن از ارزش های اخلاقی و اسیر احساسات شدن در تصمیم گیری ها از دلایل مهم بروز چنین جنایت هایی در جامعه هستند.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۱:۲۴