خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢١ المحرّم ١٤٤١

Saturday, September 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دعای باران
محسن جمالی نیک مطرح کرد
حس تعلیق؛ نمایشگاهی مشترک با دغدغه های اجتماعی
یک هنرمند نقاش نمایشگاه«حس تعلیق» را نمایشگاهی مشترک اما متفاوت از سه هنرمندان می داند که دغدغه های برای جمعیت ،خشکسالی و درختان دارند.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۱۹

نماز باران در شیراز اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: در پی خشکسالی چندین ساله و همچنین عدم بارش مناسب در سال زراعی جاری نماز باران در شیراز اقامه می شود، جامعه روحانیت شیراز از عموم مردم با صدور اطلاعیه ای برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آورد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۶

هنرهای تجسمی دعای باران برگزیدگان خود را شناخت
خبرگزاری شبستان: ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۰۷:۵۵

آغاز جشنواره استانی هنرهای تجسمی با حضور ۴۰ هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی
خبرگزاری شبستان: ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی در یاسوج آغاز شد.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۰۷:۵۴

حضور ۳۵ نفر از هنرمندان كهگيلويه و بويراحمدي در جشنواره دعای باران رضوی
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، از حضور 35 نفر از هنرمندان كهگيلويه و بويراحمدي در ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی از سری برنامه های دهه کرامت (از آفتاب) در یاسوج خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۴:۲۷

انتشار فراخوان ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، از انتشار فراخوان ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی از سری برنامه های دهه کرامت (از آفتاب) در یاسوج خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۰۸:۲۸

شهرستان بویراحمد میزبان ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، از برگزاری ششمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی دعای باران رضوی در این شهرستان خبر داد و گفت: فراخوان این جشنواره به زودی منتشر می شود.

۱۳۹۵/۴/۷ - ۱۳:۰۱

برترین های جشنواره استانی «هنرهای تجسمی دعای باران» معرفی شدند
خبرگزاری شبستان: برترین های پنجمین جشنواره استانی «هنرهای تجسمی دعای باران» انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۱۵:۰۹

تشریح برنامه های دهه کرامت در شهرستان دنا
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا، برنامه های دهه کرامت در این شهرستان را تشریح کرد.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۶:۲۸

آمادگی شهرستان دنا برای برگزاری جشنواره تجسمی «دعای باران»
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا، از آمادگی این شهرستان برای برگزاری برنامه های دهه کرامت و جشنواره هنرهای تجسمی «دعای باران» خبر داد.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۰۸:۰۱

تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از تحریم های غرب/لزوم دعا برای نزول باران
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مرکز مازندران شکست در مذاکرات هسته ای را نتیجه زیاده خواهی آمریکا دانست و گفت: تنها راه ایستادگی در مقابل تحریم های ناعادلانه غرب، پیاده شدن منویات رهبری(مدظله العالی) پیرامون اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۴/۴/۱۲ - ۱۷:۰۴

آئین سنتی پنجاه بدر
همزمان با پنجاهمین روز فصل بهار، خانواده ها در مصلای راه ری و باغات سنتی جنوب شهر قزوین گردهم می آیند. در این آئین مردم ابتدا به تقسیم خوراکی ها و غذاهای خود که شامل آش رشته و دیماج است می پردازند و چنانچه تا روز پنجاهم نزول باران فراوان باشد ، مردم نماز شکر به جا می آورند و چناچه با فقدان این نعمت الهی رو به رو باشند، در این مراسم به خواندن دعاهای مربوطه مشغول می شوند.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۰۹:۵۷

معرفی برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی "دعای باران"
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی چهارمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی رضوی "دعای باران" در گچساران نفرات برگزیده این جشنواره استانی را اعلام کرد.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۹:۱۱

آغاز جشنواره هنرهای تجسمی "دعای باران"
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی چهارمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی رضوی "دعای باران" در گچساران گفت: این جشنواره با موضوع "دعای باران" و با حضور قریب به 40 نفر در گچساران آغاز شد.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۹:۵۷

شهرستان گچساران هشتم شهریور میزبان جشنواره "دعای باران"
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی چهارمین جشنواره استانی هنرهای تجسمی رضوی "دعای باران" در گچساران گفت: این جشنواره با موضوع "دعای باران" هشتم شهریورماه جاریدر شهرستان گچساران برگزار می شود.

۱۳۹۳/۶/۷ - ۱۱:۳۳