خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیکاری
باید اثرات و آسیب های بیکاری به حداقل ممکن برسد
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان بهمئی موضوع اشتغال را دغدغه و مسئله همه جوامع دانست و گفت: با توجه به اینکه بسیاری از جوانان با این بحران دست و پنجه نرم می کنند، باید تلاش مضاعفی صورت گیرد تا اثرات و آسیب های بیکاری به حداقل ممکن برسد.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۵:۱۰

تقویت بخش خصوصی بسترتقویت اشتغالزایی است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، با اشاره به برنامه های استانداری لرستان برای تقویت بخش خصوصی، گفت: تقویت بخش خصوصی بستر توسعه فرصت اشتغالزایی و کار آفرینی در جامعه است.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۲:۲۹

«بروکراسی زمان بر» از موانع اصلی ایجاد اشتغال و بهبود کسب و کار در کرمانشاه است
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، بر اعلام تدوین برنامه های لازم اشتغال زایی توسط دستگاه های اجرایی به تفکیک شهرستان ها توسط دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌ گذاری استان تأکید کرد.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۰۰

نخبه گیلانی خواستارحمایت مسئولان از ایده های نو شد
خبرگزاری شبستان: نخبه گیلانی با بیان اینکه بیکاری یکی از بحران های جامعه است که دامن گیر جوانان شده است گفت: توجه به ایده های نو و فراهم کردن زمینه تولید و صادرات آن، بیکاری را در کشور ریشه کن خواهد کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۴:۱۶

اجرای طرح توسعه اقتصادی در یک هزارو ۳۰۰روستای گیلان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه روستاهای گیلان دارای ظرفیت های بالای است گفت: اجرای طرح توسعه اقتصادی در یک هزار و ۳۰۰روستای گیلان در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۹:۵۸

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم:
برنامه ریزی برای کاهش نرخ بیکاری در قم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از برنامه ریزی ها برای کاهش نرخ بیکاری در استان قم طی سال ۹۷ خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۰

رفع موانع اشتغال نیازمند حرکت جهادی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه جلسات اشتغال باید نتیجه مطلوب داشته باشد گفت: رفع موانع اشتغال در جامعه نیازمند حرکت جهادی است.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۸:۴۰

عدالت حقیقی با ایجاد اشتغال محقق می شود/ قابلیت های گردشگری و صنعت توریسم در استان تقویت می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهم ترین مولفه های توسعه استان را تقویت صنعت توریسم دانست و گفت: عدالت حقیقی با ایجاد اشتغال محقق می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۹:۱۸

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:
توسعه كارآفرینی كلید اصلی حل معضل بیكاری است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه مهارت آموزی و كارآفرینی كلید اصلی حل معضل بیكاری است.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۸:۱۷

ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری دغدغه اصلی مردم کردستان است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به مشکلات مردم استان گفت: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری دغدغه اصلی مردم کردستان است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۸:۰۵

بیکاری مهم ترین دغدغه جوانان است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، بیکاری را مهم ترین دغدغه امروز جوانان دانست و افزود: با برنامه ریزی برای بهره برداری از ظرفیت ها و پتانسیل های بومی می توان در حوزه اشتغال جوانان اقدام شود.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۴:۰۹

فعالیت بیش از یکهزار نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستای چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه یک هزار و ۸۰۰ نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا عضویت و فعالیت دارند گفت: از هر شهرستانی یک نفر در شورای استانی حضور دارند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۰۷:۳۳

استفاده از کالای ایرانی باید به یک ارزش فرهنگی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف کالای ایرانی باید به عنوان یک فرهنگ و ارزش پذیرفته شود و با تبلیغ و ترویج مصرف کالای داخلی، زمینه تولید و اشتغال را در کشور و به تبع آن در استان مهیا کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۷:۳۳

مسئولین در کنار مردم برای تحقق شعار سال تلاش کنند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان گچساران گفت: مدیران دستگاه ها نه تنها برای شعار سال تلاش کنند، بلکه باید دغدغه حمایت از کالای باکیفیت داخلی را داشته باشند.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۱۷

مدیرانی که به نفع مردم عمل نکنند باید برکنار شوند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: امسال سال حساسی برای استان ما در زمینه اشتغال است و محور فعالیت های ما در راستای کاهش بیکاری برنامه ریزی برای حمایت از کالای ایرانی و تثبیت تولید و اشتغال است.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۵:۲۶

بیکاری ریشه بسیاری از ‌آسیب های اجتماعی است/لزوم داشتن روحیه تسهیل گری از سوی مدیران
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی بیکاری است و این معضل اگر برطرف نشود تبعات آن گریبان گیر مدیران نیز می شود.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۰:۴۱

امام جمعه قزوین:
بزرگترین اقدام در حل مشکل بیکاری استفاده از کالای داخلی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: بزرگترین اقدام و بلندترین قدمی که می توانیم برای حل مشکل بیکاری برداریم، اقدام عمومی مردم در استفاده از کالای داخلی است.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۵۳

ناتوانی برجام از چرخاندن چرخ زندگی مردم/ سال پرنوسانی را پشت سر گذاشتیم
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه رشت اعلام کرد: برجام نه تنها چرخ سانترفیوژها بلکه نتوانست چرخ زندگی مردم را هم بچرخاند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۴

۳۱۲ شرکت فناوری در گیلان فعالیت می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس پارک و علم فناوری گیلان با بیان اینکه گیلان دارای ظرفیت های بالای علم و فناوری است گفت: ۳۱۲ شرکت فناوری در گیلان فعال است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹

مشکل بیکاری جوانان کرمانشاهی با مماشات و مدارا حل نمی شود‌
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: باید کمیته ای برای نظارت و پیگیری مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل دهیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۲