خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 13, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تاجگردون
پایه‌های مالیاتی جدید جایگزین درآمدهای نفتی در بودجه ۹۹
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید مستقل شدن بودجه از درآمدهای نفتی الزام بودجه سال آینده است و این امر با تعریف پایه‌های مالیاتی جدید محقق می‌شود.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۰۹:۵۳

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی:
جلالی با سیاست ورزی از عزت ایران در مجامع بین المللی دفاع کرد
تاجگردون با اشاره به سوابق کاظم جلالی در پنج دوره نمایندگی اش در مجلس گفت: وی به عنوان رییس گروه پارلمان ایران و اروپا با سیاست ورزی همواره از عزت ایران در مجامع بین المللی دفاع کرده است.

۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۰:۵۰

نمی توان همه را به صورت رایگان بیمه کرد
تاجگردون با بیان اینکه منابع مالی حوزه بیمه سلامت باید منصفانه اخذ شود، گفت: نمی توانیم در حالی که با محدودیت منابع روبرو هستیم، همه را به صورت رایگان بیمه کنیم.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۲:۲۱

تاجگردون با اشاره به تغییر در مکانیزم تخصیص بودجه:
۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه ۹۸ تخصیص داده نمی‌شود
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید پیش بینی می شود در سال جاری حدود ۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه تخصیص نیابد.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۴:۱۵

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس :
اشتغال در مناطق روستایی باید بومی شود
تاجگردون گفت: بومی سازی اشتغال در مناطق روستایی باید در دستور کار قرار گیرد.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۵:۰۴