خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢١ المحرّم ١٤٤١

Saturday, September 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سامانه فهما
همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)؛
پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران «فهما» معرفی می شود
معاون ساماندهی و فضای مجازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) مشخص و معرفی می شود.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۶:۵۷

با حکم حجت‌الاسلام دکتر ارزانی؛
اعضای شورای سیاستگذاری پایتخت فرهنگ و هنر کانون‌های مساجد منصوب شدند
اعضای شورای سیاستگذاری پایتخت فرهنگ و هنر کانون‌های مساجد ایران (فهما) با حکم رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور منصوب شدند.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۰۹:۲۳

همزمان با هفته جهانی مساجد؛
اردوی فرهنگی تربیتی فعالان کانون های مساجد شهرستان اردبیل افتتاح شد
اردوی فرهنگی تربیتی فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان اردبیل با شعار «اخلاق، نشاط و معنویت» با محوریت طرح غنی سازی اوقات فراغت بچه های مسجد همزمان با هفته جهانی مساجد افتتاح شد.

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۲:۱۳

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
سامانه «فهما» رویکرد نوین کانون های مساجد برای انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مسجدی کشور است
سقاء، گفت: سامانه «فهما» رویکرد نوین فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد برای انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مسجدی کشور است.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۳:۱۹

رونق فرهنگی و اقتصادی کانون‌های مساجد در سایت «بچه‌های مسجد»
مدیرکل امور استان‌های ستاد کانون‌های مساجد کشور، ساماندهی و گسترش فعالیت کانون‌ها و ارتقاء جایگاه مساجد در فضای مجازی را از اهداف راه‌اندازی سایت «بچه‌های مساجد» دانست و گفت: این سایت به دنبال رونق فرهنگی و اقتصادی در کانون‌ها است.

۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۲:۴۹

مدیرکل امور استانهای ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
پیش بینی ثبت ۲۰۰ هزار فعالیت کانونهای مساجد درسامانه فهما
براتی گفت: از زمان شروع ثبت کانونها در سامانه فهما تاکنون بیش از ۷۳ هزار فعالیت در این سامانه ثبت شده که پیش بینی می کنیم این تعداد به ۲۰۰ هزار فعالیت ارتقاء یابد.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۰۸:۴۰

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
ثبت‎نام بیش از ۲ میلیون نفر در برنامه‎های اوقات فراغت کانون‎های مساجد/ پایتخت فرهنگی و هنری مساجد ایران معرفی می‎شود
حجت‎الاسلام ارزانی گفت: تاکنون بیش از ۲ میلیون نفر برای شرکت در برنامه‎ها کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد کشور ثبت‎نام کردند.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۰:۰۹

در سایت دبیرخانه؛
توزیع فرم های اوقات فراغت در مساجد مرکزی
به مناسبت فرارسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان، فرم های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی بین مدیران کانون ها توزیع می شود.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۰:۲۴

مدیرکل امور استان‌ها، حقوقی و مجلس ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور:
فعالیت ۲۴هزارکانون مساجد درکشور/سامانه فهما طراحی شد
براتی با اشاره به برنامه توسعه کانون های فرهنگی هنری مساجد بر اساس برنامه ششم توسعه گفت: هم اکنون ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری مسجد در شهرها و روستاهای کشور تشکیل و فعالیت دارند.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۲:۳۵