خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٦ رجب ١٤٤٠

Saturday, March 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مواد مخدر
شهرداري ها بودجه به مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهند/ كمسيون ماده ۱۰۰ محل درآمد نيست
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت: شهرداري هاي استان اصفهان ۱۰ درصد از بودجه فرهنگي را به مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهند.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۳۶

سردار زاهدیان با حضور در غرفه شبستان:
همه جامعه در امر مبارزه با مواد مخدر دخیل شدند/آگاهی سازی جامعه درباره مواد مخدر با بهره از ظرفیت مساجد
خبرگزاری شبستان: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اینکه همه جامعه با اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در امر مبارزه با این پدیده شوم دخیل شدند بر لزوم استفاده از ظرفیت مساجد برای افزایش آگاهی مردم در این زمینه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۷:۲۹

كشف بيش از ۱۷ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته چهارم مهر ماه
خبرگزاری شبستان:معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۷ تن و ‏‏۶۰۲ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم مهر ماه در كشور خبر داد

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۴:۲۸

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
مبارزه با مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاههای اجرایی است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر همکاری همه نهادها و سازمان ها و مردم را می طلبد، افزود: در حوزه اطلاع رسانی آسیب های حوزه مواد مخدر باید بسیار قوی کار کنیم.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۵:۵۶

کشف بیش از ۳ تن مواد مخدر در همدان/ دستگیری ۷۰۰ قاچاقچی کالا در همدان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف ۳/۵ تن مواد مخدر در استان همدان خبر داد و اظهار کرد: در این راستا ۵۲ باند شناسایی و منهدم شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۵:۰۹

فرمانده انتظامی استان قم
متلاشی شدن ۲۵ باند موادمخدر در قم/افزایش ۵۷ درصدی کشفیات سرقت
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی یک سال گذشته ۶ تن و ۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر کشف و ۱۱۸ قاچاقچی حرفه ای دستگیر و ۲۵ باند حرفه ای نیز متلاشی شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۱۷

روحانیون نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: مبلغین و روحانیون به دلیل اینکه به صورت چهره به چهره و مستقیم با مردم در ارتباط هستند تأثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و آموزش برای کم کردن مشکلات دارند.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۴:۱۵

فراهم سازی بستر فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی اولویت پیشگیری از مصرف مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: فراهم کردن بستر فرهنگی مناسب و ایجاد نشاط اجتماعی از اولویت های پیشگیری از مصرف مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۵۵

نقش مهم خانواده در پيشگيري از اعتياد
خبرگزاری شبستان:دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شوراي اسلامي بر نقش مهم خانواده در پيشگيري از اعتياد تاكيد كرد و گفت: آموزش مباحث پيشگيرانه ابتدا بايد از خانواده‌ها آغاز شود.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳:۳۴

یکی از مهمترین عوامل آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و روانگردان هاست
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان فارس با اشاره به بررسی نقش تشکلات غیر دولتی در حوزه آسیب های اجتماعی، گفت: یکی از مهمترین عوامل آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و روانگردان هاست.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۱:۲۷

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف بيش از ۱۴ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته نخست شهريور
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۴ تن و ‏‏۳۸۴ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته نخست شهريور ماه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۴:۰۳

مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی بیشتر مردم در جامعه است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه مواد مخدر یک موضوع و پدیده اتفاقی نیست، گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی بیشتر مردم در جامعه است.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۵:۴۶

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف بيش از ۱۴ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته چهارم مرداد
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۴ تن و ‏‏۴۱۸ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم مردادماه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۴:۵۵

فرمانده انتظامی استان همدان:
۷۸ باند کالای قاچاق در استان همدان متلاشی شد
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف سه میلیون و ۵۰۰ هزار تن مواد مخدر در استان خبرداد و گفت: همچنین ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار قرص ترامادول کشف شده است.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۳:۲۴

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین:
اجرای طرح پاکسازی محله محور در قزوین/مواد مخدر عامل بروز بسیاری از جرائم در جامعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از اجرای طرح پاکسازی محله محور در نقاط مختلف قزوین خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۳:۱۱

انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه، از انهدام یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۹۴ کیلوگرم تریاک خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۲:۱۷

پلمب ۸ مرکز توزیع مواد مخدر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، از اجرای طرح مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح شهرستان و پلمب هشت مرکز توزیع مواد مخدر خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۲:۰۲

رسانه‌ها بازوان مهم مبارزه با مواد مخدر/ فعالیت ۱۳ مرکز اقامتی ترک اعتیاد در ایلام
خبرگزاری شبستان: قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حوزه درمان و مبارز با مواد مخدر، گفت: آموزش و فرهنگ‌سازی در خصوص آسیب‌های مواد مخدر، علاوه بر ایجاد بسترهای لازم برای ترک اعتیاد افراد معتاد، لازم و ضروری است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۴:۱۵

یک جامعه شناس در گفت و گو با شبستان مطرح کرد:
آثار توزیع مواد مخدر دولتی در جامعه
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس گفت: اجرای طرح توزیع مواد مخدر دولتی موجب شناسایی معتادین و تلاش برای ترک آنان، کانالیزه شدن مواد مخدر، کاهش مبادی ورود قاچاق می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۳۹

توزیع مواد مخدر دولتی به معنای پخش آزادانه مواد مخدر دخانی یا افیونی نیست
خبرگزاری شبستان:در سیاست‌های کلی حوزه سلامت به سه رویکرد پرهیز،ترک و کاهش آسیب توجه زیادی شده است که در کاهش آسیب، فرد معتاد به مواد مخدر از کسی که ماده مخدر خطرناک تزریقی مصرف می ‌کند، به کسی تبدیل می‌ شود که مخدر را به میزان کمترمصرف می کند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۵:۴۲