خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مواد مخدر
کشف تعداد ۲ میلیون انواع مواد محترقه در استان همدان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف تعداد ۲ میلیون انواع مواد محترقه خبرداد و اظهار کرد: همچنین با افرادی که مخل آسایش مردم در چهارشنبه آخرسال می شوند برخورد خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۸

فرماندار یزد:
لزوم بهره مندی از كارهای علمی، پژوهشی و تجارب در حوزه پیشگیری از اعتیاد
خبرگزاری شبستان: فرماندار یزد گفت: مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید براساس پژوهش های علمی و استفاده از نظرات متخصصان در این حوزه باشد.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۰:۰۵

پیشگیری و مقابله با گسترش مواد مخدر باید همزمان باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، گفت: برنامه های پیشگیرانه و برخورد مقابله ای با گسترش شیوع مواد مخدر باید به طور همزمان صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۹

در هفته اخير صورت گرفت؛ كشف حدود ۹ تن انواع مواد مخدر در كشور
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۹ تن و ‏‏۱۷۰ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته اخير در كشور خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۵

ابلاغ بخشنامه‌ای در اجرای قانون «الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر»
خبرگزاری شبستان: بخشنامه ای در اجرای قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب ۱۳۹۶/۷/۱۲ از سوی آیت الله آملی لاریجانی به کلیه مراجع قضایی کشور ابلاغ شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۰

نماینده سازمان های مردم نهاد خراسان جنوبی:
لزوم ارائه طرح توسط سازمانهای مردم نهاد/ ۳۱۷ سمن در خراسان جنوبی وجود دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده سازمان های مردم نهاد خراسان جنوبی بر ارائه طرح از سوی سازمانهای مردم نهاد برای جذف اعتبارات تاکید کرد و گفت: گاهی سازمانهای مردم نهاد روی کاغذ هستند در حالی که باید ایده عملیاتی در زمینه های مختلف داشته باشند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۹

توجه به فرائض دینی باعث دوری از اعتیاد می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس با اشاره به اینکه خانواده ها مهمترین نهادی برای مبارزه با مواد مخدر هستند، گفت: تشویق فرزندان به انجام فرایض دینی مهمترین راه برای دوری از مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۸

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر:
وجود ۲۰۰ هزار معتاد تزریقی در کشور
خبرگزاری شبستان: سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه حدود ۲۰۰ هزار نفر از سوءمصرف‌کنندگان مواد مخدر در کشور تزریق می‌کنند از مرگ و میر ۱۹۸۸ نفر به دلیل سوءمصرف مواد مخدر در ۸ ماهه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۳

مصادیق شادی و نشاط وارد برنامه‌های پیشگیري از اعتیاد شوند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر ورود مصادیق شادی و نشاط به برنامه‌های پیشگیري از اعتياد، مراقبت و كنترل فرزندان از سوي والدين و هوشياري در مقابله با روان‌گردان‌هاي جديد تاكيد كرد.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۳:۲۵

افتتاح نمایشگاه عکس «مبارزه با مواد مخدر» در صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه عکس مبارزه با مواد مخدر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا افتتاح شد.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱:۱۳

از ابتدای سال جاری؛
کشف بیش از پنج تن مواد مخدر در استان همدان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف بیش از پنج تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از ابتدای سال جاری تاکنون در همدان خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۳:۴۸

فعالیت سازمان های مردم نهاد برای کاهش آسیب اعتیاد در منطقه خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان، با اشاره به ضرورت مشارکت های مردمی در راستای مبارزه با اعتیاد، گفت: مصوب شده سازمان‌های مردم‌نهاد در ۶ ماهه دوم امسال در ۱۰ منطقه به عنوان مناطق آسیب‌پذیر اقدام کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۹:۳۵

افزایش مشارکت های مردمی در مبارزه با مواد مخدر ضروری است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: پرداختن به مقوله اعتیاد تنهایی و اتکا به توان دولتی مؤثر نخواهد بود، بلکه باید حس مشارکت را در مردم برای تشکیل سازمان‌ های غیردولتی ایجاد کنیم.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۹:۳۱

لاریجانی پیش از سفر به روسیه در فرودگاه مهرآباد:
مبارزه موثر با مواد مخدر نیازمند برخورد با سرمنشاء آن است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی مبارزه موثر با مواد مخدر را نیازمند برخورد با سرمنشاء های این جریان خواند.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۲:۴۹

با عدم حمایت مسئولان؛
جنبش اجتماعی مبارزه با مواد مخدر در «دُرح» به حالت تعطیل درآمد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش درح با تاکید بر اینکه مبارزه با مواد مخدر نیازمند کار فرهنگی و قوه قهریه است، گفت: امروز جنبش مردمی مبارزه با مواد مخدر در دُرح به دلیل بدقولی برخی مسئولان به حالت تعطیلی درآمده و برای ادامه کار باید بیشتر حمایت شود.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۵:۲۳

کشف و ضبط بیش از ۳۲ کیلوگرم تریاک در نظرآباد
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد با اعلام خبر کشف و ضبط بیش از ۳۲ کیلوگرم تریاک گفت: اکیپ گشت‌زنی پلیس مبارزه با مواد مخدر نظرآباد در حال گشت زنی در سطح شهر بوده اند که به یک خودروی سواری مشکوک و با اجازه دادستانی آن را توقیف می کنند.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۹:۱۷

استاندار قزوین:
افزایش مهارت های زندگی، راهکار اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: انتقال آموزه های ضروری برای افزایش مهارت های زندگی راه اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر را هموارتر می کند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۲۳

قانون الحاق يك ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر از ۲۳ آبان ماه جاري لازم‌الاجرا است
خبرگزاری شبستان:مديركل دفتر حقوقي و امورمجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر با بيان اينكه قانون الحاق يك ماده به قانون مبارزه با مواد مخدراز ۲۳ ابان ماه جاري لازم‌الاجرا است،گفت: با اجراي اين قانون شاهد افزايش قاچاق مواد مخدر و روان‌گردان‌ها خواهیم بود.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۲:۴۳

بیرجندی با حضور در غرفه شبستان:
فعالیت ۱۱۰۰ سمن در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد/سمن ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر نوپا هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر از فعالیت بیش از ۱۱۰۰ سمن داوطلب و دارای رتبه تخصصی در حوزه مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت:سمن‌ها فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه اعتیاد نوپا است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۱:۱۸

وهاب زاده با حضور در غرفه شبستان:
کلیه سازمان های غیردولتی در ستاد مبارزه با مواد مخدر سطح‌بندی شدند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اشاره به اینکه کلیه سازمان های غیردولتی در ستاد مبارزه با مواد مخدر سطح‌بندی شدند، گفت: سطح‌بندی سازمان‌های غیردولتی اتفاق خوبی است که در حال انجام است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳:۳۴