خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مواد مخدر
هزینه برگزاری همایش ها صرف درمان و اشتغال معتادان شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با اشاره به آسیب های ناشی از اعتیاد در جامعه گفت: هزینه همایش هایی را که در خصوص اعتیاد برگزار می شود، بهتر است صرف درمان و ایجاد اشتغال برای معتادان شود.

۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۱۰:۰۹

وزیر کشور:
پیگیر ثبت انجمن صنفی خبرنگاران هستم/فعالیت های زودرس انتخاباتی ممنوع است
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با بیان اینکه خبرنگار جمهوری اسلامی ایران باید حقیقت‌گرا باشد از پیگیری انجمن صنفی خبرنگاران خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۳:۵۱

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف نزديك به ۲۶ تن انواع مواد مخدر طي دو هفته گذشته در كشور
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۲۶ تن و ‏‏‏۵۸۵‏ كيلوگرم انواع مواد مخدر در كشور طي دو هفته گذشته خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۶:۲۷

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه عنوان کرد:
تأثیر ولنگاری‌های فرهنگی در بروز اعتیاد/ ضرورت تشکیل فراکسیون مبارزه با مواد مخدر در مجلس
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس با اشاره به تأثیر ولنگاری‌های فرهنگی در بروز اعتیاد گفت: درصورتی که ساماندهی فرهنگی صورت گیرد قطعا در پیشگیری و مبارزه با اعتیاد بسیار موفق خواهیم شد.

۱۳۹۵/۵/۱۱ - ۱۳:۴۶

مبارزه با مواد مخدر هماهنگی همه دستگاه ها را می طلبد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، گفت: تا زمانی که عزم جدی و عمومی برای حل معضل اعتیاد شکل نگیرد شاهد اقدامات اساسی نخواهیم بود.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۵:۳۹

بیکاری و افراد تحصیلکرده دغدغه شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان/ فعالیت ۱۴۰ ثمن در حوزه فرهنگ سازی اطلاع رسانی
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام، گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با توجه به گستردگی در مناطق روستایی و شهری از توان و ظرفیت بالایی در زمینه فرهنگ‌سازی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر دارند.

۱۳۹۵/۵/۲ - ۱۴:۴۳

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی:
برنامه های مبارزه با مواد مخدر باید مستمر و مداوم باشد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه فراگیر کردن مبارزه با مواد مخدر، رویکردی مثبت است که نباید به دست فراموشی سپرده شود، تأکید کرد: برنامه های مبارزه با مواد مخدر باید مستمر و مداوم باشد.

۱۳۹۵/۴/۲۹ - ۰۹:۳۷

مبارزه با مواد مخدر نیاز به همکاری تمامی دستگاه های اجرایی دارد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر نیاز به همکاری تمامی دستگاه های اجرایی دارد، اظهار داشت: هر اندازه برنامه های ورزشی و سرگرمی را گسترش دهیم در کاهش آسیب های اجتماعی تاثیر بیشتری خواهد داد.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۲۲:۳۷

مدیران بخشی از وقت خود را به موضوع مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، اظهار داشت: مشکل مواد مخدر با ارائه آمار کشفیات حل نمی ‌شود و لازم است مدیران در این زمینه نقش جدی ایفا کنند و بخشی از وقت خود را به موضوع مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهند.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۲۱:۰۳

آمار کشف مواد مخدر در سه ماهه سال ۹۵/بیمه معتادن نهایی می شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر جزییات آمار کشف مواد مخدر در سه ماه اول سال ۹۵ را اعلام کرد و گفت: بیمه معتادان در مرحله نهایی شدن است.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۴:۴۴

لزوم بسیج عمومی تشکل های مذهبی و روحانیون برای اجتماعی شدن فرهنگ مبارزه با مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان بر لزوم تلاش تشکل های مذهبی و روحانیون برای اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۰:۳۶

رشد آمار مصرف مواد مخدر در بین بانوان 
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر از رشد آمار مصرف مواد مخدر در بین بانوان خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۱۸:۵۰

اعتیاد چهارمین بحران بشری/ عدم آگاهی و شناخت علت گرایش جوانان و نوجوانان به مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان، اعتیار را چهارمین بحران بشری دانست و گفت: علت گرایش جوانان و نوجوانان به مواد مخدر، عدم اگاهی وشناخت است.

۱۳۹۵/۴/۷ - ۱۲:۵۸

نماینده شورای شهر در ستاد مبارزه با مواد مخدر قزوین:
مصرف سیگار و قلیان ابتدای قرار گرفتن در دام اعتیاد است
خبرگزاری شبستان: نماینده شورای شهر قزوین در ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: مصرف قلیان، سیگار و مشروبات الکلی در خانواده ها ابتدای قرار گرفتن در دام اعتیاد است.

۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۰:۰۷

اعتیاد، چهارمین عامل مرگ در ایران/ تشکیل ۳۷۰ مرکز درمان سرپایی اعتیاد در گیلان
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه اعتیاد چهارمین عامل مرگ و میر در ایران است، گفت: ۳۷۰ مرکز درمان سرپایی اعتیاد در گیلان تشکیل شده است..

۱۳۹۵/۴/۳ - ۱۸:۲۳

فرماندار اسکو:
اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر بهترین راهکار است
خبرگزاری شبستان:فرماندار اسکو گفت: بایدبه سمت اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر پیش برویم تا خانواده ها در پیشگیری به کمک جامعه بیایند وگرنه با راهکارهای اداری و بخشنامه ای نمی توان نتیجه گرفت.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۲۰:۲۳

راهکارهای سنتی برای مبارزه با مواد مخدر پاسخ گو نیستند
خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان غربی گفت: مبارزه با مواد مخدر را باید همگانی کنیم زیرا راهکار های سنتی در این عرصه پاسخ گو نیتند باید فعالیت های خود را در این راستا چندین برابر افزایش دهیم.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۱۴:۴۹

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان:
لزوم مشارکت مردم در پیشگیری و مقابله با مصرف مواد مخدر/ ۷۰ درصد زندانیان جرایم مرتبط با مواد مخدر دارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: در هر برهه زمانی و در هر مسئله ای که مردم مای کار آمدند به موفقیت رسیده ایم، در موضوع موادمخدر هم نیاز به حضور و مشارکت مردم داریم.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۴۷

امام جمعه یزد؛
کنترل با اقتدار مرزهای ورودی کشور، بهترین راهکار برای جلوگیری از اشاعه مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: ​امام جمعه استان یزد با تاکید بر مستحکم کردن مرزهای ورودی کشور در زمینه ورود مواد مخدر گفت: بهترین را برای مبارزه با اعتیا و مواد مخدر، کنترل کردن مرزهای ورودی مواد مخدر در کشور است.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۳۰

فرمانده نیروی انتظامی:
لزوم هماهنگی بیشتر دستگاه ها برای مبارزه با مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم هماهنگی بیشتر دستگا ه ها در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت:نیروی انتظامی اقدامات خوبی را از مرزها گرفته تا داخل شهرها در راستای مبارزه و مقابله با مواد مخدر انجام داده است.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۲۰