خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩

Monday, September 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مواد مخدر
روحانیون نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: مبلغین و روحانیون به دلیل اینکه به صورت چهره به چهره و مستقیم با مردم در ارتباط هستند تأثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و آموزش برای کم کردن مشکلات دارند.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۴:۱۵

فراهم سازی بستر فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی اولویت پیشگیری از مصرف مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: فراهم کردن بستر فرهنگی مناسب و ایجاد نشاط اجتماعی از اولویت های پیشگیری از مصرف مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۵۵

نقش مهم خانواده در پيشگيري از اعتياد
خبرگزاری شبستان:دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شوراي اسلامي بر نقش مهم خانواده در پيشگيري از اعتياد تاكيد كرد و گفت: آموزش مباحث پيشگيرانه ابتدا بايد از خانواده‌ها آغاز شود.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳:۳۴

یکی از مهمترین عوامل آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و روانگردان هاست
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان فارس با اشاره به بررسی نقش تشکلات غیر دولتی در حوزه آسیب های اجتماعی، گفت: یکی از مهمترین عوامل آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و روانگردان هاست.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۱:۲۷

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف بيش از ۱۴ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته نخست شهريور
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۴ تن و ‏‏۳۸۴ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته نخست شهريور ماه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۴:۰۳

مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی بیشتر مردم در جامعه است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه مواد مخدر یک موضوع و پدیده اتفاقی نیست، گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی بیشتر مردم در جامعه است.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۵:۴۶

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف بيش از ۱۴ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته چهارم مرداد
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۴ تن و ‏‏۴۱۸ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم مردادماه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۴:۵۵

فرمانده انتظامی استان همدان:
۷۸ باند کالای قاچاق در استان همدان متلاشی شد
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف سه میلیون و ۵۰۰ هزار تن مواد مخدر در استان خبرداد و گفت: همچنین ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار قرص ترامادول کشف شده است.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۳:۲۴

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین:
اجرای طرح پاکسازی محله محور در قزوین/مواد مخدر عامل بروز بسیاری از جرائم در جامعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از اجرای طرح پاکسازی محله محور در نقاط مختلف قزوین خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۳:۱۱

انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه، از انهدام یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۹۴ کیلوگرم تریاک خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۲:۱۷

پلمب ۸ مرکز توزیع مواد مخدر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، از اجرای طرح مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح شهرستان و پلمب هشت مرکز توزیع مواد مخدر خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۲:۰۲

رسانه‌ها بازوان مهم مبارزه با مواد مخدر/ فعالیت ۱۳ مرکز اقامتی ترک اعتیاد در ایلام
خبرگزاری شبستان: قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حوزه درمان و مبارز با مواد مخدر، گفت: آموزش و فرهنگ‌سازی در خصوص آسیب‌های مواد مخدر، علاوه بر ایجاد بسترهای لازم برای ترک اعتیاد افراد معتاد، لازم و ضروری است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۴:۱۵

یک جامعه شناس در گفت و گو با شبستان مطرح کرد:
آثار توزیع مواد مخدر دولتی در جامعه
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس گفت: اجرای طرح توزیع مواد مخدر دولتی موجب شناسایی معتادین و تلاش برای ترک آنان، کانالیزه شدن مواد مخدر، کاهش مبادی ورود قاچاق می شود.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۳۹

توزیع مواد مخدر دولتی به معنای پخش آزادانه مواد مخدر دخانی یا افیونی نیست
خبرگزاری شبستان:در سیاست‌های کلی حوزه سلامت به سه رویکرد پرهیز،ترک و کاهش آسیب توجه زیادی شده است که در کاهش آسیب، فرد معتاد به مواد مخدر از کسی که ماده مخدر خطرناک تزریقی مصرف می ‌کند، به کسی تبدیل می‌ شود که مخدر را به میزان کمترمصرف می کند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۵:۴۲

امینی فرد در گفتگو با شبستان:
قوانین مبارزه با مواد مخدر باید با مقتضیات زمان به روز شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ایرانشهر در خانه ملت با اشاره به طرح مجلس برای کاهش مجازات محکومین به مواد مخدر گفت: قوانین ما در مورد مبارزه با مواد مخدر و همچنین مجازات اعدام باید متناسب با زمان به روز شود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۰:۲۴

چشم ها را باید شست و دوباره آغاز کرد
خبرگزاری شبستان: آرامش، یکی از نیازهای اساسی بشر است که او برای دست یازیدن به این نیاز مهم در طول تاریخ به روش های متفاوتی روی آورده است و در این میان، گاه به چیزهایی روی آورده که تنها باعث آرامش کاذب او شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۵۴

نجفی خوشرودی در گفتگو با شبستان:
طرح اصلاح قانون مبارزه با موادمخدر معقولانه و هدفمند است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر گفت: این طرح طرحی معقولانه جامع و هدفمند برای مبارزه با مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۰:۰۷

همه دستگاه ها در پیشگیری، درمان و مبارزه با مواد مخدر اهتمام ویژه داشته باشند
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره بهزیستی لنگرود از فعالیت دو مرکز اقامتی میان مدت، ۶ مرکز سرپایی درمان اعتیاد و یک مرکز گذری کاهش آسیب در لنگرود خبر داد و گفت: همه دستگاه ها در راستای پیشگیری، درمان و مبارزه با مواد مخدر اهتمام ویژه داشته باشند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۸:۰۹

۳۶ تن مواد مخدر در استان اصفهان کشف شد/امحا ۲۰ تن مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف بیش از ۳۶ تن مواد مخدر در این استان طی یکسال گذشته خبرداد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۰:۰۰

افزایش مشارکت مردمی درمبارزه با مواد مخدر در استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان از افزایش مشارکت مردمی درمبارزه با مواد مخدر در این استان با محوریت سازمان های مردم نهاد طی چهارسال اخیر خبرداد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۹:۴۴