خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Sunday, November 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مواد مخدر
استاندار قزوین:
افزایش مهارت های زندگی، راهکار اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: انتقال آموزه های ضروری برای افزایش مهارت های زندگی راه اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر را هموارتر می کند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۲۳

قانون الحاق يك ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر از ۲۳ آبان ماه جاري لازم‌الاجرا است
خبرگزاری شبستان:مديركل دفتر حقوقي و امورمجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر با بيان اينكه قانون الحاق يك ماده به قانون مبارزه با مواد مخدراز ۲۳ ابان ماه جاري لازم‌الاجرا است،گفت: با اجراي اين قانون شاهد افزايش قاچاق مواد مخدر و روان‌گردان‌ها خواهیم بود.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۲:۴۳

بیرجندی با حضور در غرفه شبستان:
فعالیت ۱۱۰۰ سمن در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد/سمن ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر نوپا هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر از فعالیت بیش از ۱۱۰۰ سمن داوطلب و دارای رتبه تخصصی در حوزه مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت:سمن‌ها فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه اعتیاد نوپا است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۱:۱۸

وهاب زاده با حضور در غرفه شبستان:
کلیه سازمان های غیردولتی در ستاد مبارزه با مواد مخدر سطح‌بندی شدند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اشاره به اینکه کلیه سازمان های غیردولتی در ستاد مبارزه با مواد مخدر سطح‌بندی شدند، گفت: سطح‌بندی سازمان‌های غیردولتی اتفاق خوبی است که در حال انجام است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳:۳۴

شهرداري ها بودجه به مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهند/ كمسيون ماده ۱۰۰ محل درآمد نيست
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت: شهرداري هاي استان اصفهان ۱۰ درصد از بودجه فرهنگي را به مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهند.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۳۶

سردار زاهدیان با حضور در غرفه شبستان:
همه جامعه در امر مبارزه با مواد مخدر دخیل شدند/آگاهی سازی جامعه درباره مواد مخدر با بهره از ظرفیت مساجد
خبرگزاری شبستان: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اینکه همه جامعه با اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در امر مبارزه با این پدیده شوم دخیل شدند بر لزوم استفاده از ظرفیت مساجد برای افزایش آگاهی مردم در این زمینه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۷:۲۹

كشف بيش از ۱۷ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته چهارم مهر ماه
خبرگزاری شبستان:معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۷ تن و ‏‏۶۰۲ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم مهر ماه در كشور خبر داد

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۴:۲۸

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
مبارزه با مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاههای اجرایی است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر همکاری همه نهادها و سازمان ها و مردم را می طلبد، افزود: در حوزه اطلاع رسانی آسیب های حوزه مواد مخدر باید بسیار قوی کار کنیم.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۵:۵۶

کشف بیش از ۳ تن مواد مخدر در همدان/ دستگیری ۷۰۰ قاچاقچی کالا در همدان
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف ۳/۵ تن مواد مخدر در استان همدان خبر داد و اظهار کرد: در این راستا ۵۲ باند شناسایی و منهدم شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۵:۰۹

فرمانده انتظامی استان قم
متلاشی شدن ۲۵ باند موادمخدر در قم/افزایش ۵۷ درصدی کشفیات سرقت
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی یک سال گذشته ۶ تن و ۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر کشف و ۱۱۸ قاچاقچی حرفه ای دستگیر و ۲۵ باند حرفه ای نیز متلاشی شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۱۷

روحانیون نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: مبلغین و روحانیون به دلیل اینکه به صورت چهره به چهره و مستقیم با مردم در ارتباط هستند تأثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و آموزش برای کم کردن مشکلات دارند.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۴:۱۵

فراهم سازی بستر فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی اولویت پیشگیری از مصرف مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: فراهم کردن بستر فرهنگی مناسب و ایجاد نشاط اجتماعی از اولویت های پیشگیری از مصرف مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۵۵

نقش مهم خانواده در پيشگيري از اعتياد
خبرگزاری شبستان:دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شوراي اسلامي بر نقش مهم خانواده در پيشگيري از اعتياد تاكيد كرد و گفت: آموزش مباحث پيشگيرانه ابتدا بايد از خانواده‌ها آغاز شود.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳:۳۴

یکی از مهمترین عوامل آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و روانگردان هاست
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان فارس با اشاره به بررسی نقش تشکلات غیر دولتی در حوزه آسیب های اجتماعی، گفت: یکی از مهمترین عوامل آسیب های اجتماعی، مواد مخدر و روانگردان هاست.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۱:۲۷

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف بيش از ۱۴ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته نخست شهريور
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۴ تن و ‏‏۳۸۴ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته نخست شهريور ماه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۴:۰۳

مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی بیشتر مردم در جامعه است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه مواد مخدر یک موضوع و پدیده اتفاقی نیست، گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی بیشتر مردم در جامعه است.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۵:۴۶

معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
كشف بيش از ۱۴ تن انواع مواد مخدر در كشور در هفته چهارم مرداد
خبرگزاری شبستان: معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۴ تن و ‏‏۴۱۸ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم مردادماه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۴:۵۵

فرمانده انتظامی استان همدان:
۷۸ باند کالای قاچاق در استان همدان متلاشی شد
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان همدان، از کشف سه میلیون و ۵۰۰ هزار تن مواد مخدر در استان خبرداد و گفت: همچنین ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار قرص ترامادول کشف شده است.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۳:۲۴

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین:
اجرای طرح پاکسازی محله محور در قزوین/مواد مخدر عامل بروز بسیاری از جرائم در جامعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از اجرای طرح پاکسازی محله محور در نقاط مختلف قزوین خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۳:۱۱

انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه، از انهدام یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۹۴ کیلوگرم تریاک خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۲:۱۷