خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨

Saturday, July 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مبارزه با مواد مخدر
چشم ها را باید شست و دوباره آغاز کرد
خبرگزاری شبستان: آرامش، یکی از نیازهای اساسی بشر است که او برای دست یازیدن به این نیاز مهم در طول تاریخ به روش های متفاوتی روی آورده است و در این میان، گاه به چیزهایی روی آورده که تنها باعث آرامش کاذب او شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۵۴

نجفی خوشرودی در گفتگو با شبستان:
طرح اصلاح قانون مبارزه با موادمخدر معقولانه و هدفمند است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر گفت: این طرح طرحی معقولانه جامع و هدفمند برای مبارزه با مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۰:۰۷

همه دستگاه ها در پیشگیری، درمان و مبارزه با مواد مخدر اهتمام ویژه داشته باشند
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره بهزیستی لنگرود از فعالیت دو مرکز اقامتی میان مدت، ۶ مرکز سرپایی درمان اعتیاد و یک مرکز گذری کاهش آسیب در لنگرود خبر داد و گفت: همه دستگاه ها در راستای پیشگیری، درمان و مبارزه با مواد مخدر اهتمام ویژه داشته باشند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۸:۰۹

۳۶ تن مواد مخدر در استان اصفهان کشف شد/امحا ۲۰ تن مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف بیش از ۳۶ تن مواد مخدر در این استان طی یکسال گذشته خبرداد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۰:۰۰

افزایش مشارکت مردمی درمبارزه با مواد مخدر در استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان از افزایش مشارکت مردمی درمبارزه با مواد مخدر در این استان با محوریت سازمان های مردم نهاد طی چهارسال اخیر خبرداد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۹:۴۴

ارائه خدمات بیمه سلامت به خانواده معتادان به مواد مخدر
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد مبارزه با مواد استان اصفهان گفت: خدمات بیمه سلامت به خانواده معتادان به مواد مخدر ارائه می شود و این خدمات افزایش می یابد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۹:۴۳

مبارزه با مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی فرهنگی و اطلاع رسانی درست به جامعه هدف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با بیان اینکه برای مبارزه با مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی فرهنگی هستیم، اظهار داشت: نهاد کتابخانه ها موقعیتی مهم در مبارزه با مواد مخدر با توجه به عضویت بیش از ۱۰۰ هزار جوان و نوجوان است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۲۳:۴۹

پیشگیری از اعتیاد نیازمند همکاری و کمک همه دستگاه هاست
خبرگزاری شبستان: رئیس دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر خوزستان، پیشگیری از اعتیاد را نیازمند همکاری و کمک همه دستگاه ها دانست و اظهار داشت: در این راستا طرح های ویژه ای در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۸:۳۵

انجام اقدامات سلبی و ایجابی جهت مبارزه با مواد مخدر خوزستان
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان، از انجام اقدامات سلبی و ایجابی جهت مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و اظهار داشت: طی سه ماهه سال جاری نشیت به مدت مشابه شال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر را داشتیم.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۸:۰۲

جلب مشارکت مردمی برای کاهش اعتیاد به مواد مخدر
خبرگزاری شبستان:استاندار اصفهان گفت: دولت یازدهم با رویکرد اجتماعی در حوزه مبارزه با مواد مخدر، مشارکت مردمی برای کاهش اعتیاد به مواد مخدر را جلب کرده است.

۱۳۹۶/۴/۸ - ۱۰:۱۱

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:
رشد ۱۵۱ درصدی کشفیات موادمخدر/۳۰ تن مواد مخدر در خراسان جنوبی امحاء می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از امحاء ۳۰ تن مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: در دو ماهه امسال بیش از ۶ تن و ۸۸۳ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۵۱ درصدی داشته است.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۵۲

كشف بيش از ۱۰ تن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در كشور طي يك هفته اخير
خبرگزاری شبستان:معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۰ تن و ‏‏۷۵۶ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان طي يك هفته اخير خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۴:۵۰

برگزاری ۲۲ کارگاه آموزشی ویژه روحانیون و مبلغان با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مسئول امور مبلغان و روحانیون تبلیغات اسلامی خوزستان، از برگزاری ۲۲ کارگاه آموزشی ویژه روحانیون، مبلغان، مداحان و هیئات مذهبی استان با حضور یک هزار و ۱۰۰ نفر طی سه سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۰۲:۰۰

ضرورت برخورد قاطع با کمپ های غیر مجاز ترک اعتیاد در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرکرد گفت: ساماندهی کمپ های ترک اعتیاد و برخورد با کمپ های غیرمجاز از برنامه های شاخص دستگاه قضایی استان در حوزه مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۸:۱۰

قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر کشورتاکید کرد:
جریان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در فضاهای عمومی
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور بر جریان سازی اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر در فضاهای عمومی تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۳:۴۹

رتبه اول ایران در راستای مبارزه با مواد مخدر/۴ هزار شهید مبارزه با مواد مخدر داریم
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از اسکان، ساماندهی و غربال گری یک هزار و ۴۰۰ نفر از معتادان متجاهر در استان کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۹:۱۱

خانه های عالم و قرآنی نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان با بیان اهمیت نقش روحانیون، اظهار کرد: توجه به احداث خانه های عالم و خانه های قرآنی و وجود روحانیون مستقر در مناطق اجرای طرح شهید شوشتری می تواند تاثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۰۸:۰۴

۷۵ درصد دانشجویان که مصرف مواد دارند از سن مدرسه آغاز کرده اند
خبرگزاری شبستان:معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ۷۵درصد دانشجویان که مصرف مواد دارند از سن مدرسه آغاز کرده اند.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۶:۰۶

همایش صیانت و گفتمان‌سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در کردستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان از برگزاری همایش صیانت و گفتمان‌سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در روزهای اخر فروردین سال جاری در این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۴:۱۱

خوزستان در طرح مقابله با مواد مخدر در اولویت است/ برگزاری کارگاه های ویژه با موضوع اعتیاد برای دختران
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: استان خوزستان در طرح اجتماعی مبارزه با مواد مخدر به عنوان یک استان اولویت ‌دار مورد نظر است و تلاش می‌ شود در سال ۹۶ اقدامات برجسته و موثری در این استان صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۰۱:۰۶