خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ترویج فرهنگ منور رضوی
رشد ۵۰ درصدی شرکت کنندگان نهمین جشنواره کتابخوانی در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از شرکت ۳۹ هزار و ۳۶۵ نفر در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان خبر داد و گفت: این تعداد در مقایسه با هشتمین جشنواره از رشد ۵۰ درصدی برخوردار شده است.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۸:۲۰

فراخوان اولین جشنواره ملی شعر رضوی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
اولین جشنواره ملی شعر رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی با استفاده از کارکرد ادب و هنر امروز ۱۱ خرداد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۰:۴۲

۲۸ خرداد ماه جاری
آخرین مهلت شرکت در نهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی چهارمحال و بختیاری
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ۲۸ خرداد ماه جاری آخرین مهلت شرکت در نهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی است گفت: علاقه مندان برای ثبت نام باید به نشانی اینترنتی www.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.

۱۳۹۸/۳/۷ - ۰۹:۳۳

معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:
۸ خرداد آخرین مهلت ارسال آثار به چهاردهمین جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (ع)
زارع، آخرین مهلت ارسال آثار به چهاردهمين جشنواره بين المللي نامه اي به امام رضا(ع)را هشتم خرداد ماه ۱۳۹۸ اعلام کرد و گفت: اختتامیه جشنواره در بخش هاي بین المللی، ملي، استاني و ويژه تیرماه برگزار مي‌ شود.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۰۹:۳۹

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خبر داد:
استقبال گسترده علاقه مندان سراسر کشور از جشنواره کتابخوانی رضوی چهارمحال و بختیاری
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از استقبال گسترده علاقه مندان سراسر کشور از جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و گفت: از زمان اعلام فراخوان تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر در این جشنواره شرکت کرده اند.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۳۱