خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

الخميس ١٦ ذو الحجّة ١٤٤١

Thursday, August 6, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امضای تفاهم‌نامه همکاری
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان ثبت اسناد و املاک و سازمان بورس و اوراق بهادار
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان بورس و اوراق بهادار تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.

۱۳۹۹/۴/۷ - ۱۷:۴۴

در جریان سفر دو روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان مرکزی؛
انعقاد تفاهم‌نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استانداری مرکزی 
تفاهم‌نامه ای بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استانداری مرکزی منعقد شد و عصر امروز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی به امضا رسید.

۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۲۲:۲۷

توسعه همکاری‌های بین بخشی با هدف حفظ نباتات
معاونت علمی‌ و فناوری ریاست‌جمهوری‌ و سازمان حفظ نباتات همکاری‌ خود را با هدف مشارکت در زمینه مدیریت و راهبری طرح‌های فناورانه و اولویت‌دار و تولید کالای دانش‌بنیان‌ و فناورانه کشور در حوزه عوامل خسارت‌زای محصولات کشاوری و فرآوردهای گیاهی آغاز کردند.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۲۱:۴۶

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان حوزه هنری و سازمان جهاد دانشگاهی تهران
در نشستی با حضور مدیران حوزه هنری و سازمان جهاد دانشگاهی تهران، تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌های فرهنگی و هنری و استفاده از ظرفیت‌های دو مجموعه امضا شد.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۴:۱۱

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
تفاهم‌نامه‌ای میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با هدف ایجاد همکاری در زمینه‌ فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی حوزه بازی‌های دیجیتال به امضا رسید.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۶:۰۸

امروز صورت گرفت:
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها و دانشگاه منابع طبیعی گرگان
در راستای همکاری‌های مشترک، تفاهم‌نامه همکاری میان هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها به نمایندگی دکتر نیلی احمدآبادی و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به نمایندگی دکتر نجفی‌نژاد به امضاء رسید.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۱:۲۸