خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

الأحد ١٢ المحرّم ١٤٤٠

Sunday, September 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فعالیت های فرهنگی
رسالت واقعی کانون های مساجد مورد توجه قرار گیرد
امام جمعه کیار گفت: رسالت واقعی کانون های مساجد مورد توجه قرار گیرد و به معنای واقعی فعالیت های فرهنگی انجام دهند.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۰:۳۵

غفلت زدایی از جامعه محور فعالیت های فرهنگی باشد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، غفلت زدایی را از رسالت های اصلی نظام اسلامی دانست و گفت: این مهم باید محور فعالیت های فرهنگی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۸:۰۹

طرح «یاران موعود(عج)» در مدارس شهرستان های تهران اجرا می شود
حجت الاسلام درچه ای با اعلام برنامه های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان های استان تهران، گفت: طرح «یاران موعود(عج)» با محور حضور کارشناسان بنیاد در مدارس اجرا می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۱:۵۱

ضرورت وحدت و همکاری در برگزاری فعالیت های فرهنگی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با انتقاد از موازی عمل کردن دستگاه های فرهنگی و اجتماعی استان، گفت: دستگاه های فرهنگی اقدامات و فعالیت های قابل توجهی دارند اما این فعالیت ها به دلیل عدم همکاری به اهداف مشخصی نمی رسند.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۰۷:۱۱

بررسی فعالیت های فرهنگی، دینی اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در افق ۱۴۰۰
طرح ها و برنامه های فرهنگی، دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در افق ۱۴۰۰ به تفکیک شهرستان های استان بررسی شد.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۳:۳۵

کتابخانه پاتوقی فرهنگی/ رشد۴۳ درصدی فعالیت های فرهنگی در کتابخانه های گیلان
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با بیان اینکه گسترش فرهنگ کتابخوانی یک رسالت بین دستگاهی است گفت: در مجموع فعالیت های فرهنگی کتابخانه های استان در سال ۹۶ دارای رشد ۴۳ درصدی بوده است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۱:۰۵

فعالیت های فرهنگی و قرآنی باید در جامعه تداوم داشته باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر لنده گفت: فعالیت های فرهنگی و قرآنی باید در جامعه تداوم داشته باشد تا بتواند بخش قابل توجهی از جنگ نرم دشمنان را متلاشی و در مقابل آن بایستد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۲:۵۸

رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد تربیت جوان مومن و انقلابی است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: رسالت و تلاش کانون های فرهنگی هنری مساجد برای تربیت جوان مومن، انقلابی و پای کار است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۱۹

غفلت از قرآن کریم یکی از علل افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: غفلت و فاصله از قرآن کریم و مسجد یکی از مهمترین علل افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۲:۵۷

حوزه خواهران کانون های مساجد استان در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری پیشتاز است
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از فعالیت های حوزه خواهران احیای گفتمان نظام زن و خانواده در بستر مسجد است، گفت: در سال گذشته ۳۷۱۶ برنامه در حوزه خواهران کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۲۷

معاون سیاسی فرماندار اردبیل:
مساجد پایگاه بیداری اسلامی است / تجلیل و تقدیر از حرکت های فرهنگی فعالان کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی فرماندار اردبیل گفت: مساجد به عنوان پایگاه بیداری اسلامی است در جهان اسلام شناخته شدند و همیشه مرکز تحول در جامعه بوده اند و باید در زمینه برنامه ریزی فرهنگی کارهای مدونی تدوین شود.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۱:۳۰

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل:
دوره های تخصصی مدیریت در مساجد موجب افزایش توانمندی ها می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: دوره های تخصصی مدیریت در مساجد موجب افزایش توانمندی های فعالان این عرصه می شود و در این زمینه آمادگی انجام برنامه های مشارکتی هستیم.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۰۶

بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی هنری استان اردبیل در سامانه «بچه های مسجد» ثبت شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: اطلاعات تکمیلی بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی هنری استان اردبیل در سامانه «بچه های مسجد» ثبت و تا پایان هفته همه اطلاعات کانون ها وارد سامانه خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۸:۵۹

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
افزایش فعالیت های فرهنگی هنری کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: هرچقدر فعالیت های فرهنگی، هنری و اجتماعی افزایش یابد، آسیب های اجتماعی کاسته می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۴۳

کانون های فرهنگی و هنری در سامانه سجا ثبت نام کنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: کانون های فرهنگی و هنری در سامانه جامع آمار و اطلاعات کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور(سجا) ثبت نام کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۴:۰۱

فعالیت های فرهنگی نباید با نگاه اقتصادی انجام شود
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: با توجه به اهمیت فعالیت های فرهنگی، نباید به این فعالیت ها نگاه اقتصادی و مالی شود.

۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۸:۵۲

جانشین رییس سازمان بسیج زنان کشور:
ما باید سبک زندگی را بر مبنای دستورات قرآن تنظیم کنیم
خبرگزاری شبستان: جانشین رییس سازمان بسیج زنان کشور گفت: ما باید آموزه‌های زندگی درست را از دل قرآن استخراج کرده و مباحث تربیتی، حقوقی، خانوادگی و سبک زندگی خود بر مبنای دستورات آن تنظیم کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۸

فراخوان سومین جشنواره ملی «تولید کتاب رضوی» در چهارمحال و بختیاری اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری سومین جشنواره ملی «تولید کتاب رضوی» در استان خبر داد و گفت: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۹

تشکیل هسته های جهادی - فرهنگی در شورای حل اختلاف گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان، از اجرای طرح هسته های جهادی در جهت جلب مشارکت حداکثری کارکنان و خانواده آنان در اجرای گسترده فعالیت های فرهنگی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۲

مباحث فرهنگی و هنری در زندان ها تقویت شود/ ثبت چهار هزار حافظ زندانی در سامانه اوقاف
خبرگزاری شبستان: قائم مقام اداره کل زندان های خوزستان، اظهار داشت: سال گذشته توانستیم تعداد زیادی حافظ قرآن را در زندان ها تربیت کنیم که چهار هزار حافظ یک جزء به بالای قرآن در سامانه اوقاف ثبت شده که از این تعداد ۸۳ زندانی حافظ کل قرآن بودند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۳