خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه «کپی در آثار هنری»
«کپی در آثار هنری» در گفتگو با هادی شعبانی
کپی کاری از ویژگی های صنعت است
یک هنرمند با بیان این که کپی کردن از ویژگی های صنعت است که در ساخت تعدادی محصول از روی الگوی اولیه صورت می گیرد، گفت: صنعت می تواند از هنر در تولید و خلق کالاهای مصرفی بهره گیرد.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۱:۰۳

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با مصطفی مجیدی
روح اثر هنری قابل کپی برداری نیست
یک هنرمند نقاش با بیان اینکه روح اثر هنری کپی کردنی نیست، گفت: آثار میان مایه ای که می بینم گواهی بر این مدعاست که عمر اثر کپی به اندازه اصالت هنرمند آن است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۹:۳۱

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با مریم مجد
کپی در مسیر آموزش اتفاق می افتد نه خلق اثر
مدیر گالری اثر معتقد است که کپی کردن اثر هنری در مسیر آموزش اتفاق می افتد نه در مرحله خلق اثر و ارائه آن.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۵۹

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با فاطمه دیواندری
فضای حاکم بر هنرهای تجسمی ایران زمینه ساز کپی است
یک هنرمند نقاش با بیان این که جو حاکم بر هنرهای تجسمی ایران باعث شده که هنرمند به دام کپی بیفتد، گفت: هنرمند وقتی می بینند گروهی خاص عرصه هنر را به عنوان فاتح در می نوردد و او از قافله دور مانده، به کپی تن می دهد.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۰۷:۱۵

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با سپیده اشرفی
کمبود اعتماد به نفس و چالش های اقتصادی نقش پررنگی در کپی آثار هنری دارد
یک هنرمند نقاش عدم مطالعه کافی، نداشتن جسارت، ترس از آزمون و خطا، کمبود اعتماد به نفس، نبود مهارت لازم در اجرا و مسایل اقتصادی را از عواملی برشمرد که هنرمند را به کپی آثار دیگران وامی دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۸:۳۰

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با آزاده نیکو
تمایل به کپی در جامعه هنری دلایل حقوقی و جامعه‌شناسانه دارد
عضو انجمن هنرمندان نقاش درباره چرایی تمایل به کپی آثار هنری و نمایش آن‌ها در جامعه، دلایل روان‌شناختی، جامعه‌شناختی و حقوقی متعددی را برشمرد.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۰۹:۳۳

«کپی در آثار هنری» در گفتگو با مریم کوهستانی
تلاش تصنعی برای نوگرایی آفت امروز هنر ایران است
یک هنرمند با بیان این که زمان آوانگارد بودن و فضای نو گذشته و باید بتوانیم تجربه ها را به زبان امروز بازآفرینی کنیم، گفت: متاسفانه آسیبی که اغلب در هنر امروز ایران به چشم می خورد تلاش های تصنعی برای خلق اثر نو است.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۴:۴۳