خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه جیرفت
امام جمعه جیرفت:
یکی از سیاست‌های دشمن، استفاده‌ از جنگ های روانی و رسانه‌ای است
حجت الاسلام رضا سعادت فر،گفت: یکی از سیاست‌های دشمن، استفاده‌ از جنگ های روانی و رسانه‌ای است و قریب ۲۰ سال قبل، اندیشکده‌ای در غرب، پژوهشی به نام جنگ‌های شبکه‌ای را منتشر کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۳:۵۸

امام جمعه جیرفت:
بسیاری از منکرات نشانه ضعف ایمان است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: انسان در ابتدا باید نهی از منکر اعتقادی داشته باشد زیرا بسیاری از منکرات اخلاقی و اجتماعی نشانه ای از ضعف ایمان است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۲:۵۲

امام جمعه جیرفت: 
حفظ آبروی مومن از مصادیق تقواست 
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: حفظ آبروی مومن از مصادیق تقواست اما بی آبرو کردن یکدیگر از مصادیق بی‌تقوایی است که موجب شرمندگی شیعه در برابر امام زمان (عج) می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۳:۲۴

امام جمعه جیرفت:
شناسنامه بنده حقیقی نیکو سخن گفتن است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: لازمه عبودیت نیکو سخن گفتن است و شناسنامه بنده حقیقی نیز نیکو سخن گفتن است.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۳:۴۳

امام جمعه جیرفت:
والدین مراقب خوراک معنوی فرزندان خود باشند
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: والدین به فرزندانتان کلام اهل بیت علیهم السلام و قرآن کریم یاد دهید تا فرزندان شما خوراک معنوی خود را از دشمنان دین تهیه نکنند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۴:۱۷

امام جمعه جیرفت؛
ایمان راه و رمز ورود به قله عاقبت بخیری است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: ایمان راه و رمز ورود به قله عاقبت بخیری است بنابراین انسان با ایمان باید در مقابل شیطان به خداوند خدا توکل کند.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۴:۵۳

امام جمعه جیرفت؛ 
اقتضای ذات حرکت انقلابی این است که جامعه ایمانی را متحد می کند
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: اقتضاء ذات حرکت انقلابی این است که جامعه ایمانی را متحد کرده و جبهه‌ استکبار را متفرق می‌کند.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۶:۳۱

امام جمعه جیرفت:
انسان مومن کسی است که میل خود را با خانواده تنظیم کند
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: انسان مومن کسی است که میل خود را با خانواده تنظیم کند و به میل خانواده رفتار کند اما انسان منافق در خانواده به گونه ای رفتار می کند که اعضای خانواده مطابق میل او رفتار کنند و به میل آنها توجه نمی کند.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۱۴:۲۲

امام جمعه موقت جیرفت؛
کودتای ۲۸ مرداد بیداری مردم را به دنبال داشت
حجت الاسلام غلامحسین عبدالحسین زاده، گفت: این کودتا به عنوان نقطه‌ عطف و تعیین کننده‌ در تاریخ معاصر ایران است، در این حادثه، مردم باتجربه شده و چشم آنها باز شد و نباید این تجربه فراموش شود.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۵:۵۴

امام جمعه جیرفت؛
خداباوری و توحید در زندگی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) جلوه‌گری می‌کند
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: خداباوری و توحید نکته‌ای است که در زندگی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) جلوه‌گری می‌کند و توکل به خدا، شجاعت و آرامش نتیجه توحید است.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۶:۱۰

امام جمعه موقت جیرفت؛
قدرت بازدارندگی ایران محصول گفتمان مقاومت / گفتمان مقاومت دشمنان را مجبور به مذاکره می‌کند
حجت الاسلام غلامحسین عبدالحسین زاده، گفت: آن چیزی که دشمنان را مجبور به مذاکره می‌کند، قدرت بازدارندگی ایران است و این قدرت محصول گفتمان مقاومت است.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۶:۱۷

امام جمعه جیرفت؛
اولین شاخصه منظومه فکری رهبری، منطق مقاومت است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: اولین منظومه فکری رهبری، منطق مقاومت است و در منظومه فکری ایشان، مقاومت رمز پیروزی و سازش عامل شکست است.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۸:۴۱

امام جمعه جیرفت؛
تطمیع روی دیگر سکه تهدید دشمن است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت:یکی دیگر از روش های دشمن تطمیع است وتطمیع روی دیگر سکه‌ تهدید است و دشمن با نشان دادن باغ‌های رنگارنگ و دروغین و سراب‌های خیالی که انسان‌های سست ایمان را وسوسه کرده و آنها را به دنیای محدود قانع می‌سازد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۵۹

امام جمعه موقت جیرفت؛
سِرّ پیشرفت مقاومت است
حجت الاسلام امین کمالی، گفت:تحلیل رهبری درباره منطق و دکترین امام خمینی (ره) ، مقاومت ایشان بود و منطق مقاومت بسیار مهم است و سِرّ پیشرفت مقاومت است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۶:۲۳

امام جمعه جیرفت؛
طرح معامله‌ بزرگ قرن، نشانه‌ ضعف جدی و شکنندگی بیش از پیش رژیم صهیونیستی است 
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: طرح معامله‌ بزرگ قرن، نشانه‌ ضعف جدی و شکنندگی بیش از پیش رژیم صهیونیستی است زیرا این رژیم ۶۰ سال پیش شعار تسلط از نیل تا فرات داشت و اکنون با حمایت آمریکا و سعودی صرفاً به دنبال بخشی از خاک فلسطین است.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۶:۴۵

امام جمعه جیرفت؛
قصه راهی برای تربیت انسان است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: در قرآن کریم داستان های زیبا و آموزنده ای برای تربیت انسان آمده است پس قصه راهی برای تربیت انسان است. 

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۷:۱۳

امام جمعه جیرفت
نیاز امروز جامعه، حفظ وحدت بین مسئولین و مردم است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: امروز نیازمند وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین هستیم، اگر امروز ما حمایت از مدیران خدوم، دلسوز، ولایی و زحمت کش نداشته باشیم آنها نمی توانند به جامعه خدمت کنند.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۷:۳۱