خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرصت شغلی
ایجاد بالغ بر پنج هزار فرصت شغلی در روستاهای لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از ایجاد بالغ بر ۵ هزار فرصت شغلی در روستاهای استان خبرداد و گفت: تاکنون بالغ بر یک هزار و ۱۵۶ طرح اشتغال روستایی استان موفق به دریافت تسهیلات بانکی شده اند.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۴:۲۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی:
کارآفرینی و تولید کلید اصلی برای توسعه اقتصادی است/ خودکفایی ۷۰۰ هزار خانواده مددجو در کشور
عبدالملکی، گفت: مدل مفهومی اشتغال‌زایی کمیته امداد برای خانواده‌های تحت پوشش، فراهم نمودن فضای کسب‌وکار برای خانواده‌ها با اجرای برنامه راهبردی کمیته امداد بوده که نقش مهمی در اشتغال و اقتصاد خانواده‌ها داشته است.

۱۳۹۸/۷/۲ - ۰۸:۲۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور:
برنامه‌ریزی کمیته امداد برای ایجاد ۱۷۰ هزار فرصت شغلی در سال جاری
عبدالملکی در بازدید از طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد در شهرستان‌های مختلف این استان از برنامه‌ریزی این نهاد برای ایجاد بیش از ۱۷۰ هزار فرصت شغلی در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۱ - ۰۹:۲۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد:
تعداد ۴۳۸ فرصت شغلی برای مددجویان یزدی ایجاد شد
قمی گفت: این نهاد طی پنج‌ماهه نخست سال جاری ۴۳۸ فرصت شغلی برای مددجوی تحت حمایت این نهاد با اعطای تسهیلات اشتغال ایجاد کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۰:۲۰

نوبخت اعلام کرد:
۸ برنامه برای ایجاد ۹۸۸هزار فرصت شغلی در قانون بودجه تدوین شد
رئیس سازمان برنامه و بودجه از توجه جدی دولت به اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت : در تبصره ۱۸ قانون بودجه برای ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی ۸ برنامه تعریف و تدوین شده است.

۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۱۰:۲۲

شبستان گزارش می دهد:
برکت امیدها را به روستاها باز می گرداند
«امید» رویاهایش را در شهر نمی یابد. به سرزمینی که به آنجا تعلق دارد برگردد و رویاهایش را در روستا به واقعیت تبدیل می کند. زندگیش در روستا برکت می گیرد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۹:۰۸

رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد؛
ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری
نوبخت در نشست مشترک مجلس و دولت برای حمایت از رونق تولید ملی از ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری خبر داد

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰۸:۴۶

محیط زیست باید کوره های غیرمجاز را تخریب و جمع آوری کند
فرماندار رفسنجان با اشاره به خطر آلودگی کوره های زغال سوزی در بعضی روستاها؛ بر تخریب و جمع آوری این کوره ها توسط محیط زیست تاکید کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۲۱:۲۶

گزارش شبستان از کلنگ زنی هنرستان خّیرساز امین
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور ما نگاه به هنرستان متاسفانه ضعیف است در حالیکه در کشورهای پیشرفته اینطوز نیست.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۸:۰۱

عدم تناسب مهارت با نیاز بازار کار/ ۳ هزار فرصت شغلی خالی ماند
رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه سال گذشته ۳ هزار فرصت شغلی به دلیل عدم تناسب شغل با مهارت جویندگان کار خالی مانده، گفت: بسیاری از رشته‌های دانشگاهی هیچ تناسبی با بازار کار استان ندارند.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۵:۴۷

نماینده دهلران در مجلس
تحریم ها را با تکیه بر توان کارگران پش سر می گذاریم/ برنامه ریزی برای ایجاد یک میلیون فرصت شغلی
کاظم زاده گفت: ایران اسلامی این توان را دارد که با تکیه به ظرفیت های داخلی و به ویژه وجود نیروی پویا، پرتلاش و بانشاط کارگری تحریم ها را را پشت سر بگذارد.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۵:۲۷

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند:
۳۹ هزار نفر از جمعیت شهرستان بیرجند را کارگران تشکیل می‌دهند
شریفی مقدم از فعالیت ۲۵۰ شرکت تعاونی در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳۹ هزار نفر از جمعیت این شهرستان را کارگران تشکیل می‌دهند.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۳:۳۵

در سال ۹۷ محقق شد؛
ایجاد ۲۰۳ فرصت شغلی برای مددجویان مینابی
راستی گفت: کمیته امداد در سال ۹۷ تعداد ۲۰۳ طرح اشتغال بااعتبار سه میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان برای مددجویان مناطق شهری و روستای این شهرستان ایجاد کرده است.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۵۳

بیش از ۸۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طی ۹ ماهه امسال برای ۸۲ هزار مددجوی این نهاد فرصت شغلی ایجاد شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹

محمد امید در گفتگو با خبرگزاری شبستان عنوان کرد:
تزریق اعتبار ۶۰ هزار میلیارد ریالی به منظور ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تا کنون ۶۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های اشتغال زایی در روستاها تزریق شده و ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد شده است که دو مرحله دیگر هم همین میزان سرمایه تزریق می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۰

تا پایان امسال؛
بیش از ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در قزوین ایجاد می شود
دهقانی محمدآبادی گفت: تا پایان امسال ۵ هزار و ۲۹۵ فرصت شغلی برای مددجویان استان قزوین ایجاد می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۸:۲۲

رئیس امور شورای اقتصاد سازمان برنامه و بودجه خبر داد:
ایجاد ۲۷۰ فرصت شغلی در مناطق محروم
برمکی با اشاره به پرداخت ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ۲۷۰ هزار شغل جدید در مناطق محروم گفت: در طرح های نیمه تمام صنعتی و با هدف گذاری پیشرفت ۶۰ درصدی ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات با یارانه سود ۳۱۸ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۰۸:۴۵

ایجاد ۴۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایلام
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام، گفت: در سالهای گذشته بیش از ۴۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان ایلام با استفاده از منابع مالی این نهاد و تسهیلات بانکی ایجادشده است.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۲:۳۳

در سال جاری صورت گرفت:
زمینه اشتغال معتادان استان کهگیلویه و بویراحمد
دبیر شورای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه، ۱۲۴ نفر زن تاکنون در تنها کمپ ترک اعتیاد زنان در این استان اقدام به ترک کردند، گفت: ۴۰ شغل برای معتادان بهبود یافته استان در سال جاری فراهم شد.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۲:۲۶

معاون اشتغال کمیته امداد خراسان‌جنوبی:
ایجاد ۲۵۰۰ فرصت شغلی/ جشن خودکفایی برای ۱۵۰۰ خانوار برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از پیش بینی ایجاد ۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی توسط این نهاد حمایتی در استان خبر داد و گفت: امسال رویکرد طرح های کمیته امداد استان به سمت طرح های تجمیعی خواهد رفت.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۱:۵۹