خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برنامه ضیافت
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح کرد
اشکال مختلف مواجهه اندیشه‌های اجتماعی جهان اسلام با دنیای مدرن
حجت‌الاسلام «پارسانیا» در برنامه «ضیافت» که به مناسبت ماه رمضان از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، با اشاره به سیر تطور فکری در جهان اسلام به اشکال مختلف مواجهه اندیشه‌های اجتماعی جهان اسلام با دنیای مدرن پرداخت.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۱:۴۶

«ضیافت» با قرآن و سلوک فرهنگی مسلمانان روی آنتن می‌رود
نهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «ضیافت» امشب با موضوع « قرآن و سلوک فرهنگی مسلمانان» و با حضور محسن الویری روی آنتن می‌رود.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۵۷

محمود حکمت نیا:
برخورد با نشر اکاذیب سنت الله است
حکمت‌نیا گفت: خداوند در زمان پیامبر(ص) به سه قشر منافقین، کسانی که در قلب‌شان مرض هست و کسانی که نشر اکاذیب می‌کردند، هشداری شدید می‌دهد و می‌گوید: اگر دست برندارید به شدت با شما برخورد خواهد شد.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۲۱

حجت الاسلام والمسلمین احمد مبلغی تشریح کرد
چرا قرآن را در معالجه دردها به کار نمی گیریم؟
عضو خبرگان رهبری در برنامه «ضیافت» شبکه چهار سیما گفت: در حال حاضر رجوع به قرآن به دلیل نداشتن روش کار آمد دچار چیزی شبیه به ایستایی شده، قرن های متمادی است که تفسیرهایمان به تکرار اقوال افتاده است.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶:۳۲

حجت الاسلام حمید پارسانیا:
نزول قرآن مسیر جدیدی در اندیشه اجتماعی انسان ایجاد کرد
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به سیر نزول قرآن و تاثیرات ‌آن در جامعه دوران پیامبر(ص) و میراث ارزشمند اجتماعی که برای آ‌یندگان باقی ماند، گفت: نزول قرآن مسیر جدیدی در اندیشه اجتماعی انسان ایجاد کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۵:۵۹