خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس کل بانک مرکزی
در دیدار رئیس مجلس فرانسه:
سیف: نظام بانکی فرانسه بسیار محافظه کار است
خبرگزاری شبستان: سیف در دیدار رئیس مجلس فرانسه از مقام های سیاسی و مجلس فرانسه خواست نسبت به رفع موانع برقراری و تکمیل روابط بانکی کشور ما با بانکداران فرانسه و بانک های بزرگ گام های موثرتری بردارند.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۰۸:۳۲

قطع ارایه خدمات بانکی مبنایی در برجام ندارد
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی در نامه ای به مدیران عامل بانک ها و موسسه های اعتباری اعلام کرد: محدودیت در ارایه خدمات بانکی به استناد تحریم ها ممنوع است.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۵:۳۱

بیست و هفتمین همایش بانکداری اسلامی
با حضور محمد باقر نوبخت و دکتر سیف بیست و هفتمین همایش بانکداری اسلامی با موضوع تعامل نظام بانکداری بدون ربا با بانکداری بین المللی در سالن اجلاس سران برگزار شد .

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۳:۳۴

چهارمین گزارش عملکردی بانک مرکزی منتشر شد؛
دفتر نمایندگی بانک های ایرانی در ایتالیا، آلمان و انگلیس تاسیس می شود
خبرگزاری شبستان: بانک مرکزی اعلام کرد: موافقت اصولی تاسیس سه دفتر نمایندگی برای بانک های ایرانی در کشورهای ایتالیا، آلمان و انگلستان صادر شده که مراحل اجرایی آن توسط بانک های متقاضی در کشورهای یادشده در دست اجرا است.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۳:۰۰

سیف در اجلاس منطقه ای سیانزا مطرح کرد؛
ایران درهای خود را برای هرگونه روابط تجاری و بانکی گشوده است
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی ایران گفت: پس از برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) و پایان تحریم های هسته ای، ایران درهای خود را برای هرگونه رابطه تجاری از جمله در زمینه های بانکی، مالی و سرمایه گذاری خارجی گشوده است.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۱:۴۱

رئیس کل بانک مرکزی:
پرداخت ۴۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات در سال گذشته
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی گفت: سال گذشته ۴۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک ها پرداخت شد.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۰۸:۲۱

بانک مرکزی ۵۶ ساله شد
خبرگزاری شبستان: امروز همزمان با ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۴ ، بانک مرکزی پنجاه و پنجمین سال فعالیت خود را پشت سر گذاشت.

۱۳۹۴/۵/۱۹ - ۱۶:۴۹

ورود محدود اسکناس ۱۰ هزار تومانی تقلبی به بازار + عکس
خبرگزاری شبستان: طی ماه‌های اخیر اخبار مختلفی از ورود محدود اسکناس‌های ۱۰ هزار تومانی تقلبی از سوی مردم به همراه مستندات آن به خبرگزاری تسنیم اعلام شده است.

۱۳۹۴/۳/۱۱ - ۱۲:۱۲

رییس بانک مرکزی در همایش حرکت به سوی کشوری بدون فساد:
ایجاد سامانه‌های مختلف بانکی در راستای کاهش فساد مالی
خبرگزاری شبستان: سیف با اشاره به ایجاد سامانه‌های مختلف بانکی در راستای کاهش فساد مالی گفت: بانک مرکزی در راستای فسادهای مالی اقدام به ایجاد سامانه‌های مانند چکاوک و نسیم برای چکها و نظارت بر داشته‌های بانکی دولت کرده است.

۱۳۹۳/۹/۱۷ - ۱۴:۳۲

رییس کل بانک مرکزی:
پیش بینی نرخ دلار 2850 تومانی برای سال آینده/دولت با بانک مرکزی بهترین رفتار را دارد
خبرگزاری شبستان: سیف در حاشیه نشست مدیران عامل بانکهای کشور که هم اکنون در وزارت کشور در حال برگزاری است از پیش بینی دلار 2850 تومانی برای سال آینده خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۲:۰۷

شرایط عزل رییس کل بانک مرکزی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد
خبرگزاری شبستان: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز خود شرایط عزل رییس کل بانک مرکزی را مورد بحث و بررسی قرار دادند و تصویب کردند.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۱۷:۱۵