خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس کل بانک مرکزی
جزییات تاثیر اجرای عملیات بازار باز تشریح شد
شورای پول واعتبار در جلسه ۲۷ فروردین خود به بانک مرکزی اجازه داد نسبت به عملیات بازار باز که نوعی خرید و فروش اوراق قرضه دولتی در بازار آزاد است اقدام کند و حالا رییس کل بانک مرکزی به تشریح جزییات تاثیر اجرای عملیات بازار باز پرداخته است.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹:۳۴

رییس کل بانک مرکزی تشریح کرد:
دو نکته مهم در هدایت نقدینگی
همتی در یادداشتی اینستاگرامی عنوان کرد: بخش زیادی از نقدینگی در حال حاضر به تسهیلات تولیدی و غیر آن و یا توسط بانک‌ها به انواع دیگر دارایی تبدیل شده است.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۲:۰۹

افزایش نرخ ارز در ۷ روز/همتی توضیح داد
نرخ دلار و سایر ارزها در این هفته در بازار آزاد روند صعودی را طی کردند و در همین رابطه رییس بانک مرکزی اعلام کرده که این امر به دلیلی مصوبه آزادی ورود ده‌ها قلم کالای مرزنشینی و ملوانی مرتبط است.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۶:۴۶

دبیر کل بانک مرکزی کنار رفت/سیف در آستانه تحول
محمود احمدی، دبیرکل بانک مرکزی امروز از این سمت کنار رفت تا کمی از اتهامات وارده به این نهاد کاسته شده و مقداری از انتظارات مبنی بر ایجاد تحول در بانک مرکزی پاسخ داده شود.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶:۵۵

مرد تنهای دولت/حصر اقتصادی سیف از آمریکا تا بهارستان
خبرگزاری شبستان: یورش های داخلی و خارجی علیه سیف همچنان ادامه دارد و او در میان این حملات سیاسی محاصره شده و به نظر می رسد رئیس جمهور تنها حامی رئیس کل بانک مرکزی است و باید دید چه زمانی این فضا بر دیدگاه روحانی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۰:۲۴

رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:
پیش بینی رشد ۵ درصدی اقتصاد غیرنفتی در سال جاری
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی گفت: رشد اقتصادی بدون نفت کشور در سال گذشته ۳.۳درصد بوده است که این میزان مطلوب است و پیش بینی می شود برای سال جاری به ۵درصد برسد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۹:۵۳

رئیس کل بانک مرکزی:
هیچ تصميمي برای حذف صفر وجود ندارد/ مهار نرخ تورم در دولت دوازدهم ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هیچ تصميمي برای حرف صفر از پول ملی وجود ندارد و شرایط قبل را داریم، گفت: این موضوع تا چند سال آینده که نرخ تورم به ثباط برسد ادامه دارد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۹:۳۶

رئیس کل بانک مرکزی به روسای بانک ها هشدار داد:
کاهش نرخ سپرده های بانکی از ۱۱ شهریور/ تسهیلات با شرط تضمین به واحدهای تولیدی اعطا شود
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه از ۱۱ شهریور هیچ نرخ سپرده ای بالای ۱۵ درصد نخواهد بود، خطاب به مدیران بانک ها گفت: تسهیلات به واحدهایی داده شود که تضمینی برای برگشت سرمایه و ایجاد اشتغال در آن واحد تولیدی باشد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۱:۵۱

جلسه غیرعلنی مجلس با حضور رئیس کل بانک مرکزی
خبرگزاری شبستان: جلسه غیرعلنی مجلس با حضور سیف رییس کل بانک مرکزی برای بررسی وضعیت موسسات مالی و اعتباری دقایقی قبل آغاز شد.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۰۹:۳۳

سفر رئیس کل بانک مرکزی به قزوین
خبرگزاری شبستان: ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به قزوین سفر می کند.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۸:۱۰

رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:
نهایی شدن نظام نوین نظارت بانک مرکزی
خبرگزاری شبستان: سیف از نهایی شدن نظام نوین نظارت بانک مرکزی خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۵:۰۵

سیف اعلام کرد:
ایران و روسیه به زودی از پول ملی در تبادلات استفاده می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی گفت: استفاده از پول ملی ایران و روسیه در تبادل بانکی در مرحله نهایی قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۳:۳۹

در گفت و گو با شبستان مطرح شد:
سیف: پرداخت وام ۸۰ میلیونی ازدواج ممکن نیست
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به این که بانک ها منابع پرداخت وام ۸۰ میلیونی ازدواج را ندارند، گفت: پرداخت وام ۸۰ میلیونی ازدواج ممکن نیست.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۱

سیف اعلام کرد: وعده های روحانی محقق شد
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی ایران می گوید، دستاورد‌های اقتصادی کشور در سال‌های اخیر نه تنها در محافل عمومی، علمی و کارشناسی داخلی مورد توجه بوده، بلکه در محافل بین‌المللی نیز به شدت مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۷:۳۵

اقدامات بانک مرکزی در تحقق اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: اقدامات بانک مرکزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی امروز تشریح شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۱

رئیس کل بانک مرکزی:
ارز مبادله ای به تدریج حذف می شود
خبرگزاری شبستان: سیف گفت: در نظر است به تدریج کالاهای مشمول ارز مبادله ای حذف شود تا در نهایت هیچ کالایی، مشمول دریافت ارز مبادله ای نباشد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۴

رئیس کل بانک مرکزی ایران:
۱۵ هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط تسهیلات دریافت کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی ایران گفت: ۱۵ هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط در راستای رفع موانع تولید، از بانکها تسهیلات سرمایه در گردش دریافت کردند.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۱:۳۹

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد:
ایجاد آرامش در اقتصاد کشور با تورم کمتر از ۱۰ درصد
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: در حال حاضر تورم به زیر ۱۰ درصد رسیده است و آرامشی در اقتصاد کشور ایجاد شده است.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۲۰:۲۱

در سفر رئیس کل بانک مرکزی به وین صورت گرفت:
یک گام دیگر در حل مشکلات بانکی/حساب ایران در اتریش باز شد
خبرگزاری شبستان: ولی الله سیف دو روزی است که به وین رفته تا به مذاکرات بانکی با اتریش بپردازد و مهمترین دستاورد سفر او باز شدن حساب بانکی ایران در این کشور بوده است.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۱:۵۳

بانک مرکزی: نرخ تورم به ۸.۸ درصد رسید
خبرگزاری شبستان: بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ تورم در ۱۲ماه منتهی به شهریورماه ۱۳۹۵ نسبت به مدت مشابه پارسال معادل ۸.۸ درصد است.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۰۷:۲۴