خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پسماند مازندران
فرمانده سپاه کربلا مازندران:
مسئولین با پذیرش طرح پسماند بسیج معضل زباله مازندران را مرتفع کنند/ چشم‌انتظاری ۵ ساله «فازمتر غیر تماسی هوشمند» برای تجاری شدن
سردار بابایی با اشاره به مخالفت برخی از مسئولین با طرح پسماند بسیج علمی سپاه کربلا گفت: انباشت زباله که معضل اول استان است برای برخی‌ها درآمد دارد و خیلی تمایل به اجرای این ایده ندارند. باید پافشاری کنیم تا تحولی در حوزه پسماند مازندران شاهد باشیم.

۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۱:۳۳

استاندار مازندران:
وفاق و همدلی از ملزومات پیشرفت و توسعه مازندران است
حسین زادگان پرهیز از اختلافات و حاشیه‌سازی را از ویژگی‌های برجسته آیت‌الله طبرسی برشمرد و گفت: با توجه به شناختی که از حجت‌الاسلام لائینی داریم، راه ایشان نیز وفاق و همدلی برای توسعه و پیشرفت استان است.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۱:۲۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
مازندران به روایت روزنامه‌های پنج‌شنبه ۹ آبان
راه‌یابی استارتاپ ها به محیط‌زیست و پسماند مازندران، رونق کشت طلای سرخ در دیار سبز از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز پنج‌شنبه (۹ آبان ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۶:۴۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
راه‌اندازی بخش ویژه روشندلان در سه کتابخانه مازندران
تخصیص اعتبار یک هزار میلیارد ریالی برای حل مشکل پسماند مازندران، راه‌اندازی بخش ویژه روشندلان در سه کتابخانه مازندران، سوگواره‌ای برای یک اشکواره، به صدا درآمدن سوت احیای سورت از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز دوشنبه (۲۹ مهرماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۰:۵۸

طرح جامع پسماند شهرهای مازندران تدوین شود
رازجویان بر تدوین طرح جامع پسماند در استان تاکید کرد و گفت: تمامی شهرهای استان مازندران باید طرح جامع پسماند داشته باشند تا دیگر مشکلات زیست محیطی ایجاد نشود.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۹:۴۴