خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قیمت طلا و سکه
قیمت طلا و دلار ۲۸ مرداد
طلا گرمی ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان/دلار ۱۱ هزار و ۶۷۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز (دوشنبه ۲۸ مرداد) ۴۱۷ هزار و ۸۳۸ تومان، دلار ۱۱ هزار و ۶۷۰ تومان، یورو ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۰۹:۱۹

قیمت طلا و دلار ۲۷ مرداد
افزایش ۴ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا/ایست دلار در کانال ۱۱ هزار تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۰ هزار و ۳۷۸ تومان در بازار مبادله می شود و در بازار ارز دلار ۱۱ هزار و ۷۸۰ تومان، یورو ۱۳ هزار و ۱۷۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۲۸۰ تومان است.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۰۹:۰۱

قیمت طلا و دلار ۲۶ مرداد
طلا گرمی ۴۱۶ هزار و ۴۵۳ تومان/دلار ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۱۶ هزار و ۴۵۳ تومان ارزشگذاری شده است و هر انس طلا در بازارهای جهانی به قیمت ۱۵۱۳ دلار معامله می شود.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۰۹:۰۷

قیمت طلا و دلار ۲۴ مرداد
کاهش جزئی قیمت طلا/دلار همچنان در کانال ۱۱ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز (پنجشنبه ۲۴ مرداد) ۴۱۵ هزار و ۲۹۹ تومان به فروش می رود در حالی که روز گذشته هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۶ هزار و ۲۲۲ تومان ارزشگذاری شده بود.

۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۰۹:۱۷

قیمت طلا و دلار ۲۳ مرداد
افزایش ۴ هزار تومانی قیمت هر گرم طلا/دلار ۱۱ هزار و ۶۸۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۱۶ هزار و ۲۲۲ تومان ارزشگذاری شده است در حالی که روز گذشته قیمت آن ۴۱۲ هزار و ۲۹۸ تومان بود و شاهد افزایش ۴ هزار تومانی قیمت در هر گرم طلا طی این ۲ روز هستیم.

۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۰۹:۳۳

قیمت طلا و دلار ۲۲ مرداد
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۲ هزار و ۲۹۸ تومان/دلار در کانال ۱۱ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۱۲ هزار و ۲۹۸ تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۰ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می شود.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۰۹:۱۵

قیمت طلا و دلار ۲۰ مرداد
سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۷۵ تومان/دلار ۱۱ هزار و ۷۱۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۳ هزار و ۶۸۳ تومان در بازار مبادله می شود و سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۰ هزار تومان است.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۰۹:۱۱

قیمت طلا و دلار ۱۹ دلار
طلا گرمی ۴۲۱ هزار و ۷۶۹ تومان/دلار ۱۱ هزار و ۹۱۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۲۱ هزار و ۷۶۹ تومان و دلار ۱۱ هزار و ۹۱۰ تومان، یورو ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومانف پوند ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۰۹:۳۱

قیمت طلا و دلار ۱۷ مرداد
افزایش نسبی قیمت طلا در آستانه عید قربان/دلار ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان
بررسی قیمت ها در ۲ روز کاری پایان هفته جاری نشاندهنده افزایش قیمت در هر گرم طلا و انواع سکه است که به دلیل رسیدن اعیاد قربان و غدیر و افزایش خرید در بازار است.

۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۰۹:۴۸

قیمت طلا و دلار ۱۶ مرداد
طلا گرمی ۴۱۳ هزار و ۲۲۱ تومان/ادامه نوسان قیمت دلار
امروز (چهارشنبه ۱۶ مرداد) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۳ هزار و ۲۲۱ تومان، دلار ۱۱ هزار و ۹۳۰ تومان، یورو ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان و پوند ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۰۹:۲۳

قیمت طلا و دلار ۱۵ مرداد
سکه ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان/بازگشت دلار به کانال ۱۲ هزار تومان
امروز سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان است.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۰۹:۱۸

قیمت طلا و دلار ۱۴ مرداد
طلا گرمی ۴۱۰ هزار تومان/دلار در کانال ۱۱ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۱۰ هزار و ۹۱۳ تومان و دلار، یورو و پوند به ترتیب ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان، ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۴ هزار و ۵۲۰ تومان ارزشگذاری شده است.

۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۱۰:۳۸

قیمت طلا و دلار ۱۳ مرداد
طلا گرمی ۴۰۶ هزار و ۷۵۷ تومان/دلار ۱۱ هزار و ۹۳۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز (یکشنبه ۱۳ مرداد) ۴۰۶ هزار و ۷۵۷ تومان و دلار ۱۱ هزار و ۹۳۰ تومان، یورو ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان است.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۰۹:۴۲

قیمت طلا و دلار ۱۲ مرداد
طلا گرمی ۴۱۱ هزار تومان/دلار ۱۲ هزار تومان
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز (شنبه ۱۲ مرداد) ۴۱۱ هزار و ۸۳۶ تومان است و سکه بهار آزادی طرح جدید، سکه بهار آزادی طرح قدیم، نیم سکه بهار آزادی به ترتیب ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان، ۲ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان است.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۰۹:۱۵

قیمت طلا و دلار ۱۰ مرداد
کاهش قیمت طلا، دلار و پوند در آخرین روز هفته
بررسی قیمت طلا و سکه در کنار قیمت انواع ارز در ۲ روز انتهایی هفته نشاندهنده کاهش قیت طلا و ارزهایی چون دلار و پوند برای امروز (پنجشنبه ۱۰ مرداد) است.

۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۱۰:۲۵

قیمت طلا و دلار ۹ مرداد
ثبات نسبی قیمت طلا و ارز/افزایش نرخ رسمی یورو
بررسی قیمت طلا و انواع ارز در روز گذشته و امروز نشاندهنده آن است تا تفاوت و نوسان چندانی در قیمت آن ایجاد نشده است.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۰۹:۲۹

قیمت طلا و دلار ۸ مرداد:
افزایش نسبی قیمت طلا/دلار در کانال ۱۲ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز (سه شنبه ۸ مرداد) ۴۱۰ هزار و ۲۲۰ تومان ارزشگذاری شده است و سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه بهار آزاید طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

۱۳۹۸/۵/۸ - ۰۹:۲۸

قیمت طلا و دلار ۷ مرداد:
کاهش ۱۲ هزار تومانی هر گرم طلای ۱۸ عیار/دلار ۱۲ هزار تومان
امروز (دوشنبه ۷ مرداد) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۶ هزار و ۵۲۷ تومان در بازار به فروش می رود در حالی که روز گذشته (یکشنبه ۶ مرداد) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۸ هزار و ۹۹۲ تومان بود و شاهد کاهش ۱۲ هزار تومانی قیمت در هر گرم طلا هستیم.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۰۹:۲۷

قیمت طلا و دلار ۶ مرداد:
طلا گرمی ۴۱۸ هزار و ۹۹۲ تومان/دلار ۱۲ هزار و ۳۷۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۱۸ هزار و ۹۹۲ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۱۸ دلار معامله می شود و قیمت دلار نیز در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۳۷۰ تومان است.

۱۳۹۸/۵/۶ - ۰۹:۳۱

قیمت طلا و دلار ۵ مرداد:
کاهش قیمت طلا و سکه/دلار ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز (شنبه ۵ مرداد) ۴۰۱ هزار و ۹۱۰ تومان مبادله می شود و بررسی قیمت ها از انتهای هفته گذشته و ابتدای دومین هفته مرداد ماه نشاندهنده کاهش مجدد قیمت طلا است.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۰۹:۲۹