خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در اختتامیه هفتیمن جشنواره کتابخوانی رضوی:
وزارت ارشاد به کتابخوانی توجه ویژه داشته باشد
خبرگزاری شبستان: جمشید جعفر پور گفت: وزارت ارشاد به فعالیت هایش در حوزه گسترش و ترویج کتابخوانی و حمایت از نهاد کتابخانه های عمومی کشور توجه ویژه ای داشته باشد.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۴:۵۰

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگوی اختصاصی با شبستان؛
مسجد باید محور همه فعالیت ها باشد/مکان یابی مسجد در طرح های توسعه شهری
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به برنامه ششم توسعه و موظف بودن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای راه اندازی کانون های فرهنگی هنری در همه مساجد شهری و روستایی، گفت: برای تجهیز این مراکز اعتباری باید در بودجه سالیانه دیده شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۵۰

پژمان فر؛
ارتباط کانون های مساجد با روحانیت نقطه قوت این مرکز است
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از ارتباط کانون های فرهنگی هنری مساجد با روحانیت به عنوان نقطه قوت این مرکز نام برد و تاکید کرد: این رابطه باید هرچه بیشتر مستحکم تر و قوی تر باشد.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۴۸

بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از خبرگزاری شبستان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از خبرگزاری شبستان و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان بازدید کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۷

ظرفیت خراسان رضوی در تولید و نشر کتاب بی بدیل است
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقص امروز بازار کتاب، سفارشی نبودن تولیدات و نادیده گرفته شدن همه نیازها است، گفت: ظرفیت استان خراسان رضوی در تولید و نشر کتاب در همه ابعاد و موضوعات بی بدیل است.

۱۳۹۵/۱۱/۸ - ۱۱:۴۱

رویداد مشهد ۲۰۱۷ آغاز توسعه ارتباط با جهان اسلام است
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پایتخت فرهنگی جهان اسلام فرصتی است برای ارائه چهره اسلام ناب به جهانیان، افزود: رویدا مشهد ۲۰۱۷ آغاز آشنایی و توسعه ارتباط با جهان اسلام است.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۲:۳۶

سالک خبرداد  :
 تلاش کمیسیون فرهنگی مجلس برای تقویت زیرساخت های قرآنی 
خبرگزاری شبستان: ​رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از اقدامات این کمیسیون به منظور توجه به زیرساخت های قرآنی کشور خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۱۵:۰۴

«هنر ایران در عرصه جهانی» در گفتگو با رییس کمیسیون مجلس/
در زمینه صدور هنر انقلاب خلأ قانونی نداریم/ مشکل؛ اعتقاد مجریان است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام سالک با تقدیر از فیلم محمد(ص)گفت: یکی از نقدهای مهمی که ما در طول این سی و شش سال بعد از انقلاب داشته ایم عدم توجه به فیلمهای فاخر بوده است؛ به طوری که در برابر دنیا فیلم فاخر کم داشته ایم.

۱۳۹۴/۲/۱۶ - ۰۷:۲۶

سالک در اجلاس توانمندی‌های شوراهای فرهنگ عمومی:
برخی اعتراض می‌کنند چرا حقوق بشر در ایران اجرا می‌شود/ پیشنهاد یک روز به نام امر به معروف و نهی از منکر
خبرگزاری شبستان: اجلاس ارتقای توانمندی های شوراهای فرهنگ عمومی کشور صبح امروز 24 آبان با حضور وزیر کشور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس شورای فرهنگ عمومی کشور، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و مدیران شوراهای فرهنگ عمومی استان های کشور در هتل لاله تهران برگزار شد.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۱۵:۳۴