خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ ربيع الأوّل ١٤٤١

Thursday, November 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام موسوی فرد
نماینده ولی فقیه در خوزستان:
نیازمند توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار هستیم
حجت الاسلام موسوی فرد با ابراز رضایت از ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر در منطقه محروم اهواز گفت: نیاز است که به مناطق کم برخوردار توجه بیشتری صورت گیرد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۸:۱۶

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
هیئت های اندیشه ورز در حوزه کتابخوانی تشکیل شود
حجت الاسلام موسوی فرد فعال کردن هیئت‌های اندیشه‌ورز با بکارگیری اقشار گوناگون را از جمله راه‌های ترویج فرهنگ کتابخوانی برشمرد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۳۸

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
رونق تولید با خرید محصولات داخلی / مشکلات مردم باید جهادی حل شود
حجت الاسلام موسوی فرد یکی از راه های رونق تولید را تامین تسهیلات ارزان قیمت برای کالاهای مصرفی تولید داخل عنوان کرد و گفت: با خرید محصولات داخلی از تولیدکنندگان حمایت کنیم.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۶:۵۵

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مناطق حاشیه و کم برخوردار اهواز مورد توجه قرار گیرند
حجت الاسلام موسوی فرد با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در توجه به مناطق کم برخوردار گفت: به حواشی شهر اهواز باید توجه شود.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۰:۱۱

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان لرزه بر پیکره دشمن وارد کرد
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: حضور مردم انقلابی و به خصوص جوانان و نوجوانان در روز ۱۳ آبان بار دیگر لرزه بر پیکره دشمن وارد کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۶:۵۵

حجت الاسلام موسوی فرد:
تفکر و اندیشیدن، رمز رشد و موفقیت کشور در عرصه‌های گوناگون است
نماینده ولی فقیه در خوزستان رمز رشد و موفقیت کشور در عرصه‌های گوناگون را تفکر و اندیشیدن دانست و گفت: تمام تلاش استعمار بر این است که پیش از فکر کردن، نیازهای ما را برآورده کند.

۱۳۹۸/۸/۵ - ۱۶:۰۶

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
دولت باید تمام توانمندی های خود را برای خدمت به زائرین به کار بگیرد
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: دولت باید تمام توانمندی های خود را برای خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) و اربعین حسینی به کار بگیرد.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۶:۴۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
جمهوری اسلامی از دل تحریم ها به اقتدار رسید
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان جمهوری اسلامی از دل تحریم ها به اقتدار رسید گفت: مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس سخت ترین و هراسناک ترین تهدیدها را به شیرین ترین و بهترین موقعیت ها تبدیل کردند.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۰۹:۳۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مردم یمن ابزارها و سلاح های پیشرفته قدرت های غربی را به چالش کشیدند
حجت الاسلام موسوی با باین اینکه مردم یمن ابزارها و سلاح های پیشرفته قدرت های غربی را به چالش کشیدند گفت: شکست ائتلاف کشورهای غربی همچون آمریکا و انگلیس و فرانسه در حمایت از سعودی ها، توسط مردم یمن، در جهان کم نظیر است.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۶:۴۹

نماینده ولی فقیه در هندوستان خبر داد
ابراز همدلی و مشارکت مسلمانان هندوستان با سیل زدگان خوزستان
حجت الاسلام مهدوی پور از ابراز همدلی مسلمانان و شیعیان هندوستان با مردم سیل زده خوزستان خبر داد و گفت: در این راستا کمک هایی از سوی مردم هندوستان به مردم استان های سیل زده ارسال شده است.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۲۱:۱۶

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
آسیب های اجتماعی را در سایه عاشورا رفع کنیم/ در ارائه خدمات به زائران نوآوری داشته باشیم
حجت الاسلام موسوی فرد بر آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف و کاهش و رفع آسیب‌های اجتماعی در سایه عاشورا تاکید کرد و گفت: هر سال باید در ارائه خدمات به زائران نوآوری داشته باشیم.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۲۳:۳۲

حجت الاسلام موسوی فرد:
اشتغال دغدغه اصلی مردم خوزستان/ اولویت استخدام با نیروهای بومی باشد
نماینده ولی فقیه در خوزستان بیکاری را منشا آسیب های اجتماعی دانست و گفت: اشتغال دغدغه اصلی مردم خوزستان است از این رو اولویت استخدام باید با نیروهای بومی باشد.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۶:۲۱

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
ما باید خود را برای حکومت جهانی مهیا کنیم
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه با حادثه عاشورا، بستر و زمینه ظهور جهانی حضرت امام عصر (عج) توسط امام حسین (ع) رقم خورد گفت: ما باید خود را برای حکومت جهانی مهیا کنیم.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۲:۱۵

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
ضرورت تلاش برای رشد مجموعه های تولیدی/ اشتغال خرد را در جامعه فرهنگسازی کنیم
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه دولتمردان باید برای رشد مجموعه های تولیدی در نظام مقدس اسلامی فکری کنند گفت: ما باید با معرفی الگوهای موفق تعاونی از طریق تبلیغات متعدد، اشتغال خرد را بین جوانان و خانواده ها فرهنگ سازی کنیم.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۵:۲۵

امام جمعه اهواز:
تشخیص اولویت ها یکی از مهمترین مباحث در هر نظام سیاسی است
حجت الاسلام موسوی فرد تشخیص اولویت ها را یکی از مهمترین مباحث در هر نظام سیاسی دانست و گفت: بدون اولویت سنجی، توان و انرژی کشور به درستی هزینه نمی شود و جامعه را با آفت و مشکلات روبرو می کند.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۲۰:۲۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
تا زمانی که فرهنگ اصلاح نشود هیچ عمل مثبتی در جامعه شکل نمی گیرد
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه تا زمانی که فرهنگ اصلاح نشود هیچ عمل مثبتی در جامعه شکل نمی گیرد و گفت: هنر یکی از حلقه های مفقوده در حوزه فرهنگ از ابتدای انقلاب بوده است.

۱۳۹۸/۶/۷ - ۱۴:۳۲

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
بستر کمال و توسعه در هر جامعه ای با رعایت شاخص های دینی و قرآنی مهیا می شود
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: اگر شاخص های دینی و قرآنی در جامعه ای رعایت شود و در دستور کار قرار گیرد، بستر رسیدن به کمال و توسعه مهیا خواهد شد.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۷:۵۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
شهیدان رجایی و باهنر الگوی مناسبی برای رفتار و سلوک مدیران هستند
نماینده ولی فقیه در خوزستان با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی مناسبی برای رفتار و سلوک مدیران هستند.

۱۳۹۸/۶/۳ - ۲۳:۵۴

امام جمعه اهواز:
رسیدگی به وضعیت آب آشامیدنی و فاضلاب مهمترین اولویت خوزستان است
حجت الاسلام موسوی فرد رسیدگی به وضعیت آب آشامیدنی و فاضلاب را مهمترین اولویت خوزستان دانست و گفت: بالغ بر ۳۰۰ نقطه در اهواز تلاقی آب و فاضلاب دارند.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۸:۱۳

امام جمعه اهواز:
مؤمنین حکم نظام اسلامی را به عنوان مرجع سرلوحه کار خود قرار دهند
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه بر جامعه مومنین واجب است در صورت بروز مشکل به دستگاه طاغوت مراجعه نکنند گفت: در مقابل باید حکم نظام اسلامی را به عنوان مرجع سرلوحه کار خود قرار دهند.

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۸:۲۹