خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, February 18, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام موسوی فرد
نماینده ولی فقیه در خوزستان:
اولویت مجلس باید مساله اقتصادی و معیشتی باشد/ در انتخاب نمایندگان نگاه قومیتی نداشته باشیم
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه اولویت مجلس جدید باید مساله اقتصادی و معیشتی باشد و ظرفیت هایی برای اشتغال جوانان ایجاد کنند گفت: با هر سلیقه و گرایشی در انتخابات شرکت و به دور از نگاه قومیتی، افرادی شایسته را برای حضور در مجلس انتخاب کنیم.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۵

در پیامی مشترک
تقدیر استاندار خوزستان و نماینده ولی فقیه در استان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و حجت الاسلام سید محمدعلی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان در پیامی مشترک از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۰۸

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
حضور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن نقشه های دشمنان را نابود کرد
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در یوم الله ۲۲ بهمن همه نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی را نابود کرد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۸:۰۲

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
داشتن غیرت از ویژگی های بارز شهدا است/ غیرت ملی هویت یک فرد را تشکیل می دهد
حجت الاسلام موسوی فرد داشتن غیرت را یکی از مهمترین ویژگی های برجسته شهدا و جزء ویژگی های خداوند دانست و گفت: در غیرت ملی انسان نسبت به ارزش ها و افتخاراتی که پشتوانه یک امت و ملت و پشتوانه فرهنگ تمدنی است و هویت یک فرد را تشکیل می دهند، غیرت دارند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۱

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
امت اسلامی محور همه مقاومت هاست/منافع آمریکا و حامیانشان را از صفحه روزگار پاک خواهیم کرد
حجت الاسلام موسوی فرد امت اسلامی را محور مقاومت در منطقه دانست و گفت: آمریکایی‌ ها، صهیونیست ‌ها و سعودی‌ ها بدانند که هر کجای عالم و منطقه که منافع آمریکا، اسرائیل و نیروهای آنها باشد را از صفحه روزگار پاک خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۸

نمانیده ولی فقیه در خوزستان:
اخلاق شهدا به عنوان الگو به جامعه معرفی شود/ مؤسسات اجتماعی فعالیت های خود را گسترش دهند
حجت الاسلام موسوی فرد حلقه مفقوده جامعه امروز این است که اخلاق شهدا معرفی نمی شود افزود: اگر زندگی شهدا را به عنوان الگوی اخلاقی مورد توجه قرار دهیم بسیاری از مشکلات و هنجارهایی که امروزه در جامعه با آن مواجه هستیم برطرف خواهد شد.

۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۱۲:۳۲

امام جمعه اهواز:
آرمان خواهی، گفتمان سازی و فرهنگ سازی سه رسالت دانشجوی انقلابی است
حجت الاسلام موسوی فرد آرمان خواهی، گفتمان سازی و فرهنگ سازی را سه رسالت عمده و کلیدی دانست که بر عهده دانشجویان انقلابی قرار دارد.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۵:۵۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
فراهم کردن بستر و زمینه حکومت جهانی امام عصر (عج) هزینه دارد
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه فراهم کردن بستر و زمینه حکومت جهانی امام عصر (عج) هزینه دارد گفت: شیعیان در این راه سختی ها و هزینه های بسیاری را متحمل شدند و به برکت خون شهدا امروز محور مقاومت در عالم می درخشد.

۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۲:۱۴

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مسئولان در سراسر کشور باید فضایی را برای مطالبه گری بحق مردم فراهم کنند
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه مسئولان در سراسر کشور باید فضایی را برای مطالبه گری بحق مردم فراهم کنند گفت: باید نسبت به فریب خوردگان و آنهایی که آموزش دیده ها و با هدف انتقام به میدان آمدند تفکیک قائل شویم.

۱۳۹۸/۹/۲ - ۱۷:۳۲

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مطالبه مردم نظارت مستقیم بر بازار است/ از فرامین رهبری اطاعت کنیم
حجت الاسلام موسوی فرد بر نظارت مستقیم و دقیق برای ثابت ماندن نرخ کالاها در پی افزایش قیمت بنزین تاکید کرد و گفت: مطالبه مردم نظارت مستقیم بر بازار است.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۷:۲۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
نیازمند توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار هستیم
حجت الاسلام موسوی فرد با ابراز رضایت از ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر در منطقه محروم اهواز گفت: نیاز است که به مناطق کم برخوردار توجه بیشتری صورت گیرد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۸:۱۶

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
هیئت های اندیشه ورز در حوزه کتابخوانی تشکیل شود
حجت الاسلام موسوی فرد فعال کردن هیئت‌های اندیشه‌ورز با بکارگیری اقشار گوناگون را از جمله راه‌های ترویج فرهنگ کتابخوانی برشمرد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۳۸

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
رونق تولید با خرید محصولات داخلی / مشکلات مردم باید جهادی حل شود
حجت الاسلام موسوی فرد یکی از راه های رونق تولید را تامین تسهیلات ارزان قیمت برای کالاهای مصرفی تولید داخل عنوان کرد و گفت: با خرید محصولات داخلی از تولیدکنندگان حمایت کنیم.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۶:۵۵

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مناطق حاشیه و کم برخوردار اهواز مورد توجه قرار گیرند
حجت الاسلام موسوی فرد با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در توجه به مناطق کم برخوردار گفت: به حواشی شهر اهواز باید توجه شود.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۰:۱۱

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان لرزه بر پیکره دشمن وارد کرد
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: حضور مردم انقلابی و به خصوص جوانان و نوجوانان در روز ۱۳ آبان بار دیگر لرزه بر پیکره دشمن وارد کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۶:۵۵

حجت الاسلام موسوی فرد:
تفکر و اندیشیدن، رمز رشد و موفقیت کشور در عرصه‌های گوناگون است
نماینده ولی فقیه در خوزستان رمز رشد و موفقیت کشور در عرصه‌های گوناگون را تفکر و اندیشیدن دانست و گفت: تمام تلاش استعمار بر این است که پیش از فکر کردن، نیازهای ما را برآورده کند.

۱۳۹۸/۸/۵ - ۱۶:۰۶

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
دولت باید تمام توانمندی های خود را برای خدمت به زائرین به کار بگیرد
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: دولت باید تمام توانمندی های خود را برای خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) و اربعین حسینی به کار بگیرد.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۶:۴۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
جمهوری اسلامی از دل تحریم ها به اقتدار رسید
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان جمهوری اسلامی از دل تحریم ها به اقتدار رسید گفت: مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس سخت ترین و هراسناک ترین تهدیدها را به شیرین ترین و بهترین موقعیت ها تبدیل کردند.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۰۹:۳۷

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مردم یمن ابزارها و سلاح های پیشرفته قدرت های غربی را به چالش کشیدند
حجت الاسلام موسوی با باین اینکه مردم یمن ابزارها و سلاح های پیشرفته قدرت های غربی را به چالش کشیدند گفت: شکست ائتلاف کشورهای غربی همچون آمریکا و انگلیس و فرانسه در حمایت از سعودی ها، توسط مردم یمن، در جهان کم نظیر است.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۶:۴۹

نماینده ولی فقیه در هندوستان خبر داد
ابراز همدلی و مشارکت مسلمانان هندوستان با سیل زدگان خوزستان
حجت الاسلام مهدوی پور از ابراز همدلی مسلمانان و شیعیان هندوستان با مردم سیل زده خوزستان خبر داد و گفت: در این راستا کمک هایی از سوی مردم هندوستان به مردم استان های سیل زده ارسال شده است.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۲۱:۱۶