خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٤ رجب ١٤٤١

Friday, February 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه درجه بندی سنی فیلم های سینمایی
با نگاهی به فراز و فرود اجرای یک طرح
شمشیر دو لب «درجه بندی سنی فیلم ها»
«درجه بندی سنی فیلم های سینمایی»که در آغاز اجرایی شدن، برخی سینماگران را به خاطر احتمال افزایش ممیزی بر فیلم ها نگران کرده بود حالا به درخواست دادستانی و دستور دیوان عدالت اداری و به گمان احتمال کاهش ممیزی فیلم ها به تعلیق درآمده است.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۲:۴۵

اجرای آیین نامه درجه بندی سنی فیلم ها
پروانه نمایش با طعم ۱۵+
«سودابه» محمدعلی سجادی و «کلوپ همسران» مهدی صباغ زاده از جمله تازه ترین فیلم های دریافت کننده پروانه نمایش هستند که با محدودیت سنی ۱۵+ در سینماها اکران خواهند شد.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۱۱:۱۶

پرسش هایی درباره آیین نامه سازمان سینمایی
«درجه بندی سنی فیلم ها» و فرهنگی که باید از نو ساخت
آیین نامه «درجه بندی سنی فیلم ها» که قرار است به زودی اجرایی شود از آن جا همه سینمای ایران را دربرمی گیرد با چالش هایی همراه خواهد بود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۱:۲۰

با نکاهی به آیین نامه درجه بندی سنی فیلم ها
تماشای این فیلم برای شما مناسب نیست!
با ابلاغ آیین نامه درجه بندی سنی فیلم ها و ساماندهی نمایش فیلم در سینماها پیش بینی می شود از حجم انتقادها نسبت به فیلم های دارای پروانه نمایش کاسته شود.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۷:۵۱