خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

السبت ١٧ ذو القعدة ١٤٤٠

Saturday, July 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور:
راه نجات کشور از شرایط کنونی واگذاری اختیارات در حوزه های مختلف به استانداران است
رحمانی فضلی با بیان اینک مجلس باید برای همه رده های مدیریتی کشور شاخص هایی را تدوین کند، گفت: راه نجات کشور از شرایط کنونی واگذاری اختیارات در حوزه های مختلف به استانداران و استان ها است.

۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۶:۰۴

وزیر کشور:
حجم انبوهی از تقاضاها در مورد تقسیمات کشوری را در وزارت کشور داریم
رحمانی فضلی با بیان اینکه با حجم انبوهی از تقاضاها در مورد تقسیمات کشوری مواجه هستیم، گفت: اکثر این تقاضاها متناسب با شرایط قانونی است اما ما در اجرا با مسایل اقتصادی، مالی، اجتماعی و عمدتا سیاسی مواجه هستیم.

۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۵:۰۴

وزیر کشور:
سرمایه گذاران داخلی و خارجی زیادی برای سرمایه گذاری در بخش پسماند زباله داریم
رحمانی فضلی با بیان اینکه در حال حاضر سرمایه گذاران داخلی و خارجی تقاضای بسیاری برای سرمایه گذاری در بخش پسماند را داریم، گفت: ما از مجلس می خواهیم که هرچه سریع تر لایحه ای را که در این رابطه تقدیم کرده ایم مورد بررسی و تحقیق قرار دهد.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۲:۱۲

توصیه وزیر کشور به استانداران درباره تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها قبل از ماه رمضان
رحمانی فضلی در همایش استانداران با ارائه توصیه های لازم به آنها در خصوص تنظیم بازار، مدیریت بازار و کنترل قیمت کالاها، درباره انتخابات هم تاکید کرد: تلاش می کنیم انتخابات امسال کاملا قانونی، سالم، با مشارکت بالا و با امنیت کامل برگزار شود.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۷:۳۵

تأکید «رحمانی‌فضلی» بر بی‌طرفی وزارت کشور در انتخابات مجلس
وزیر کشور گفت: صیانت از آرای مردم، برگزاری قانونی و سالم انتخابات، تأکید بر مشارکت عمومی و امنیت انتخابات و همچنین پیشگیری و برخورد با تخلفات احتمالی محورهای اصلی کار ستاد انتخابات کشور است. وزارت کشور در انتخابات بی‌طرف بوده است.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۵:۴۱

وزیر کشور:
ملت ایران گام دوم انقلاب را با شور و شعور طی خواهد کرد
رحمانی فضلی گفت: ملت ایران با تدین، هوشمندی، شور و شعور و با تکیه بر نسل جوان گام دوم انقلاب اسلامی را به سلامتی طی خواهد کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۱۰

همایش شهرداران و دهیاران با حضور وزیر کشور
همایش شهرداران و دهیاران شهرها و روستاهای خراسان شمالی، امروز با حضور دکتر رحمانی فضلی، وزیر کشور در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۴:۲۰

نشست وزیر کشور با علمای اهل سنت خراسان شمالی
دکتر رحمانی فضلی، وزیر کشور، در اولین روز از سفر خود به خراسان شمالی، ضمن دیدار با علمای اهل تسنن در روستای پیش قلعه، از چند روستای سیل زده در بخش مانه و سملقان شهر بجنورد بازدید کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۲۳:۵۲

سفر وزیر کشور به خراسان شمالی
وزیر کشور در اولین روز از سفر خود به خراسان شمالی، ضمن دیدار با علمای اهل سنت در روستای پیش قلعه، از چند روستای سیل زده و روند بازسازی آنها بازدید کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۲۳:۲۵

لحظاتی پیش؛
وزیر کشور با خانواده شهید خدمت گمیشان دیدار کرد
لحظاتی پیش وزیر کشور با خانواده شهید خدمت عبدالسلیم صوفیانی در گمیشان دیدار کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۷:۴۵

وزیر کشور:
شناسایی و تشکیل پرونده برای خانه های تخریبی در سیل
رحمانی فضلی گفت: شناسایی و تشکیل پرونده برای خانه های تخریبی در مناطق سیل زده صورت گرفته است و قسط اول برای بازسازی آنها پرداخت شده است.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۰۹:۴۲

وزیر کشور:
امکان پیش بینی سیلاب ها وجود ندارد/لایروبی و زهکشی اصلی‌ترین دغدغه ماست
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه امکان پیش بینی سیلاب ها وجود ندارد، گفت: «ضعف تجهیزات و تحلیل داده‌ها، پیش‌بینی سیلاب‌ها را امکاناپذیر می کند از این رو لازم است با لایروبی و جلوگیری از ساخت و ساز در حریم رودها تا حدودی آمادگی لازم برابر این حادثه طبیعی

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۷:۳۹

وزیر کشور:
اگر سدها نبودند خوزستان در حادثه سیل به دریاچه ای بزرگ تبدیل می شد
رحمانی فضلی با اشاره به وجود ۱۱ سد در استان خوزستان که اکثر آنها پس از انقلاب ساخته شده اند، گفت: اگر این سدها نبود خوزستان در این حادثه سیل به دریاچه ای بزرگ تبدیل می شد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۸:۰۲

رحمانی فضلی خبر داد
تامین منابع مالی خسارت های سیل از محل ماده های ۱۰ و ۱۲ و صندوق توسعه
وزیر کشور، با بیان اینکه باید برای آماده سازی منازل آسیب دیده هر چه سریع تر اقدام کنیم، گفت: بخشی از منابع مالی خسارت های سیل از صندوق توسعه و بخشی از محل ماده های ۱۰ و ۱۲ تامین خواهد شد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۱:۱۹

وزیر کشور:
مدیریت پائین دست سدهای خوزستان ظرف روزهای آینده تسهیل می شود
رحمانی فضلی با اشاره به جلسه امروز خود با وزیر نیرو در استان خوزستان گفت: بر اساس تصمیماتی که در این جلسه صورت گرفته است مدیریت پائین دست سدها ظرف روزهای آینده تسهیل می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۲۱:۳۲

وزیر کشور:
وضعیت شهر اهواز هیچ‌گونه جای نگرانی ندارد
رحمانی فضلی که به منظور ارزیابی آخرین وضعیت وقوع سیلاب در برخی از مناطق استان خوزستان به اهواز سفر کرده است، گفت:‌ وضعیت شهر اهواز هیچ‌گونه جای نگرانی ندارد و باثبات و پایدار است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۴:۰۹

وزیر کشور:
ساکنان ۹۶ روستا در جریان سیل اخیر جابجا و تخلیه شده اند
رحمانی فضلی با بیان اینکه ساکنان ۹۶ روستا در جریان سیل اخیر جابجا و تخلیه شده اند، گفت: جابجایی افراد و اسباب و احشام آنها در چنین شرایطی کار بسیار دشواری است.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۰۸:۰۶

وزیر کشور:
دولت در اسرع وقت باید خسارت های سیل را تامین کند
رحمانی فضلی، با اشاره به اینکه دولت در اسرع وقت باید خسارت های ناشی از سیل را تامین کند، گفت: در خوزستان همه دست به دست هم دادند و خطر بزرگی را از سر شهرهای در معرض خطر دور کردند.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۸:۳۶

وزیر کشور:
دستگاههای اجرایی باید به سرعت میزان خسارت مناطق سیلزده را برآورد و اعلام کنند
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه دستگاههای اجرایی باید به سرعت میزان خسارت مناطق سیلزده را برآورد و اعلام کنند، گفت: رسیدگی سریع به وضعیت اسکان و امداد مردم سیلزده در اولویت تمامی دستگاههای اجرایی برای بازسازی قرار گیرد

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۶:۱۵

وزیر کشور به خوزستان می‌رود
عبدالرضا رحمانی‌فضلی برای بازدید از مناطق سیل زده خوزستان، به این استان سفر می‌کند.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۲:۰۴