خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

الثلاثاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Tuesday, October 20, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فهما
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان خبر داد 
اعطای تسهیلات بانکی به کانون های برتر فهما 
مجید خوبی زاده گفت: از سوی ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور به ۸ کانون فرهنگی هنری جنوب کرمان که در نخستین رویداد ملی فهما حائز کسب رتبه شده و به عنوان کانون های فرهنگی هنری برتر فهما شناخته شده اند تسهیلات بانکی اعطا می شود.

۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۶:۰۳

معاون ستاد کانون های مساجد کشور:
زمینه تعامل بین بخشی در کانون های مساجد فراهم است/ فهما منشا تحول شد
ریزانه با اشاره به نقش هم افزایی و تعامل بین بخشی در حوزه فرهنگی، گفت: زمینه تعامل بین بخشی در کانون های مساجد فراهم و درهای این مراکز برای همکاری با دیگر نهاد و سازمان ها باز است.

۱۳۹۹/۷/۲۵ - ۰۰:۰۸

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس خبر داد:
دومین رویداد ملی «فهما» در قالب «ایران قوی» اجرا می شود
حجت الاسلام امیدی با اشاره به اینکه دومین رویداد ملی «فهما» در قالب «ایران قوی» اجرا می شود، گفت: در قالب این طرح فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد ارزیابی می شود.

۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۱۲:۵۸

کانون های راز و جرگلان نحوه ثبت مجوز الکترونیکی را آموزش دیدند
نشست توجیهی آموزش نحوه دریافت مجوز الکترونیکی کانون ویژه کانون های مساجد شهرستان راز و جرگلان با حضور مدیر ستاد فهمای خراسان شمالی برگزار شد.

۱۳۹۹/۷/۲۱ - ۱۳:۳۰

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین خبر داد:
اجرای طرح ملی «ایران قوی» در کانون های مساجد استان قزوین
حجت الاسلام رمضانی از اجرای طرح ملی «ایران قوی» در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین خبر داد.

۱۳۹۹/۷/۲۱ - ۱۰:۱۷

رئیس اداره قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان:
طرح هر مادر ایرانی، یک مربی قرآن از طرح‌های فهما در کردستان اجرا می‌شود
کامل گلباغی گفت: طرح «هر مادر ایرانی، یک مربی قرآن» از طرح‌های مرحله دوم فهماست که به صورت مجازی در استان برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۷/۲۱ - ۰۷:۳۹

برگزاری طرح ملی «ایران قوی» در کهگیلویه و بویراحمد
دولت آبادی گفت: طرح ملی «ایران قوی» ذیل زیست‌‌ بوم فهما (فرهنگ و هنر مساجد ایران) در کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۲۰

برگزاری وبینار آموزشی شبکه رابطان «فهما» در اصفهان
وبینار آموزشی نحوه دریافت مجوز الکترونیکی کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور مدیر ستاد فهما در استان اصفهان، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان و شبکه رابطان «فهما» برگزار شد.

۱۳۹۹/۷/۱۶ - ۱۶:۴۲

مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان:
مجوز الکترونیکی ۱۰۰ کانون فرهنگی هنری استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفت
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه اولویت صدور مجوز الکترونیکی کانون های مساجد بر اساس امتیاز آنها در سامانه بچه های مسجد است، گفت: تا کنون تعداد ۱۰۰ مجوز الکترونیکی برای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفته است.

۱۳۹۹/۷/۱۶ - ۱۳:۲۷

مدیر کانون فرهنگی هنری مختارثقفی اهواز:
نیازمند کمک‌ و حمایت‌های مالی از سوی نهادهای فرهنگی به کانون مختارثقفی هستیم
حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه کانون مختارثقفی از نظر بودجه و منابع مالی در مضیغه است گفت: با توجه به اینکه این کانون در یکی از مناطق محروم اهواز واقع شده لازم است که ارگان‌های فرهنگی و نهادهای اجتماعی از این کانون حمایت‌ کنند.

۱۳۹۹/۷/۱۴ - ۱۱:۴۴

با هدف تربیت هنرمندان متعهد و انقلابی؛
تفاهم نامه همکاری ستاد فهما و حوزه هنری استان اصفهان امضا شد
رئیس حوزه هنری استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با هدف تربیت هنرمندان متعهد، متخصص و انقلابی و ترویج مبانی و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۱۳۹۹/۷/۱۴ - ۰۹:۴۴

مسئول دبیرخانه شورای سیاستگذاری فهما:
رویداد ملی فهما موجب انسجام فعالیت های کانون های مساجد شده است/ عضویت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در کانون های مساجد
براتی با بیان اینکه نگاه خوب اعضای شورای سیاستگذاری فهما موجب تسریع و انسجام فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سراسر کشور شده است، گفت: در حال حاضر بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر با ثبت نام در سامانه بچه های مسجد عضو کانون های مساجد هستند.

۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۶:۵۷

سه‌شنبه تکریم در قاب شبستان
همزمان با دهمین هفته از اجرای طرح سه شنبه های تکریم، خانواده‌های شهید «علی اکبر داوری» و «حسین محمدی» جانباز سال های جنگ تحمیلی از شهرستان مانه و سملقان میزبان این طرح بودند. نمایشگاه عفاف و حجاب هم در حاشیه این برنامه در روستای حصه‌گاه برگزار شد.

۱۳۹۹/۷/۲ - ۲۰:۵۳

در قالب طرح سه شنبه های تکریم؛
خانواده شهید حجت الاسلام «حسین ناصری» از شهدای طلبه اسفراین تکریم شد
لوح سپاس طرح ملی سه شنبه های تکریم به خانواده شهید حجت الاسلام «حسین ناصری» از شهدای طلبه در اسفراین اهدا شد.

۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۳:۴۸

امام جمعه آشخانه:
تکریم شهدا، تکریم همه خوبی هاست
امام جمعه آشخانه در محفل سه شنبه تکریم و دیدار با خانواده شهید «علی اکبرداوری» از شهدای جان برکف هشت سال دفاع مقدس، تکریم شهدا و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان را تجلیل همه خوبی ها عنوان کرد.

۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۳:۲۹

سرخط خبرها ۹۹/۶/۳۰

۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۲۰:۳۵

برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی ویژه مدیران کانون های مساجد
کارگاه آموزشی روابط عمومی و همچنین نشست آموزشی ‌رفع ابهامات و مراحل نحوه دریافت مجوز الکترونیک کانون های فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان های گرمه و جاجرم ویژه مدیران و رابطان کانون های مساجد برگزار شد.

۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۲:۱۹

دوازدهمین طرح ملی سه شنبه تکریم در ایلام/ تداوم راه شهدا ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است
مسئولان اجرایی و فرهنگی استان ایلام در جریان برگزاری دوازدهمین هفته طرح ملی سه شنبه های تکریم بر اهمیت تعظیم خانوادهای معزز شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تداوم راه شهدای عزیز در راستای حفظ و تداوم دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کردند.

۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۴:۲۷

همزمان با سالروز شهادت سیدالساجدین؛
طبخ و توزیع ۷۰۰ پُرس غذای نذری در روستای مهمانک
۷۰۰ پُرس غذای نذری به همت کانون فرهنگی و هنری شهدای مهمانک به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام سجاد(علیه السلام) در میان مردم این روستا و خانواده های نیازمند توزیع شد.

۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۵:۳۳

مدیر مسئول کانون امیرالمومنین(ع) یزد عنوان کرد
اجرای چند مرحله رزمایش کمک مومنانه و جذب به مسجد از طریق فضای مجازی
یاوری با اشاره به فعالیت های کانون در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: در این وضعیت کنونی سعی کردیم چند مرحله رزمایش کمک مومنانه داشته باشیم و جذب حداکثری را از طریق فضای مجازی دنبال کنیم.

۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۲:۲۳