خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مهران سرمدیان
معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی‌، صنایع دستی‌، و گردشگری کاشان، خبر داد
اعطای جایزه جهانی معماری «آرکی‌تایزر» به طراح خانه تاریخی‌ سعادت کاشان
مهران سرمدیان، از اعطای جایزه بین‌المللی A+Award سال ۲۰۱۹ در بخش معماری و مرمت از طرف موسسه Architizer به مهندس پریسا منوچهری کاشانی برای پروژۀ مرمت خانۀ تاریخی‌ سعادت کاشان خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۰:۲۲

طی تفاهم میراث فرهنگی و آموزش و پرورش کاشان؛
راه اندازی رشته «راهنمای گردشگری» برای نخستین بار در کاشان
​معاون مدیر کل ورئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کاشان از راه اندازی رشته راهنمای گردشگری با موافقت این اداره و تحت مجوزهای وزارت آموزش وپرورش برای اولین بار در شهرستان کاشان خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۰:۱۷

مهران سرمدیان خبر داد:
اجرای عملیات حفاظت و نجات بخشی درختان کهنسال باغ موزه جهانی فین کاشان
معاون مدیرکل و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از اجرای عملیات حفاظت و نجات بخشی درختان کهنسال باغ موزه جهانی فین کاشان در سال ۹۸ خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۸:۳۷

مهران سرمدیان:
سه اثر فرهنگی کاشان در فهرست میراث ناملوس کشور ثبت شد
معاون مدیرکل و رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از ثبت سه اثر فرهنگی کاشان در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۲:۴۴

سرمدیان خبر داد:
تبدیل یک خانه تاریخی به خانه عکاسی در کاشان
معاون مدیر کل و رئیس اداره ميراث فرهنگي، صنایع دستی وگردشگری کاشان از افتتاح «خانه استیو» به عنوان خانه عکاسی کاشان به همت یک خیر هنرمند خبر داد.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۰۹:۰۳

مهران سرمدیان:
یک هزار هنرمند کاشانی در حوزه صنایع دستی فعالیت می کنند/برگزاری جشن شهر ملی نساجی سنتی در کاشان
معاون مدیرکل و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از فعالیت افزون بر یک هزار نفر در ۵۰ رشته گوناگون صنایع دستی در کاشان خبر داد.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۰۸:۴۶

مهران سرمدیان خبر داد:
۳۱ هزار نفر از آثار تاریخی کاشان در عید فطر بازدید کردند/ «باغ فین» در صدر بازدید ابنیه تاریخی کشور
معاون مدیر کل ورئیس اداره میراث فرهنگی کاشان از بازدید ۳۱ هزار گردشگر داخلی و۱۴۱ گردشگر خارجی از باغ موزه فین وخانه بروجردی ها در روز عید فطر خبر داد و گفت: باغ موزه جهانی فین کاشان در صدر بازدید ابنیه تاریخی کشور در این روز قرار گرفت.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۸:۰۳

سرمدیان:
بازدید از اماکن تاریخی کاشان امروز «رایگان» است
همزمان با روز جهانی موزه و میراث فرهنگی بازدید از مجموعه های تحت پوشش اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کاشان رایگان است.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۲۷

همزمان با نیمه شعبان؛
جشن «مهربان‌ترین بابا» در باغ موزه جهانی فین برگزار شد
همزمان با ایام میلاد امام عصر(عج) و تقارن آن با روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی، جشن «مهربان ترین بابا» با حضور دو هزار دانش آموز در باغ موزه جهانی فین برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۰:۰۲