خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

الأحد ٢١ ذو القعدة ١٤٤١

Sunday, July 12, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کلاهبرداری اینترنتی
فرمانده انتظامی استان سمنان:
کشف ۳۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اینترنتی در شاهرود/مجرم سایبری دستگیر شد
​سردارحسنی با اشاره به دستگیری یک جوان مجرم سایبری گفت: به همت وتلاش پلیس فتا کلاهبرداری اینترنتی۳۰ میلیارد ریالی در شاهرود کشف شد.

۱۳۹۹/۲/۱۵ - ۱۸:۰۱

رئیس پلیس فتا استان فارس عنوان کرد
مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید
سرهنگ سلیمانی گفت: شهروندان، کارت های بانکی خود را در اختیار فروشندگان کنار جاده ای قرار ندهند تا مورد كلاهبرداری قرار نگیرند.

۱۳۹۹/۱/۱ - ۱۳:۱۵

رئیس پلیس فتای استان گلستان تاکید کرد
کلاهبرداری با عنوان حمایت از بیماران کرونایی در فضای مجازی
پرسا گفت: برخی از سودجویان و کلاهبرداران در قالب کمک و حمایت از بیماران کرونایی و تهیه اقلام بهداشتی در فضای مجازی دست به کلاهبرداری می زنند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷

کارشناس مسائل بانکی:
آمار تراکنش ها در شبکه بانکی با اجرایی شدن سرویس رمز دوم پویا کنترل می شود
محمودی با بیان اینکه آمار تراکنش ها در شبکه بانکی با اجرایی شدن سرویس رمز دوم پویا کنترل می شود، گفت: تراکنش های کارت به کارت بالای ۱۰۰ هزار تومان نیازمند استفاده از رمز دوم پویا است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۲

رئیس پلیس فتا استان اردبیل:
کلاهبردار میلیاردی اینستاگرام در اردبیل دستگیر شد
سرهنگ قهرمان طالع گفت: عامل کلاهبردار میلیاردی اینستاگرام که اقدام به فروش محصولات مختلف می کرد در استان اردبیل شناسایی و دستگیر شد.

۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۲:۱۳

رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی خبر داد؛
رشد ۱۰۷ درصدی کشف جرائم فضای مجازی در خراسان‌ جنوبی
سرهنگ محمدپور با اشاره به افزایش ۱۰۷ درصدی کشف جرائم فضای مجازی از ابتدای امسال تاکنون، گفت: در این مدت ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از مردم استان خراسان جنوبی در فضای سایبری کلاهبرداری شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۲ - ۱۶:۲۸

جانشین پلیس آگاهی ناجا:
انسداد ۱۸هزار حساب بانکی مورد استفاده کلاهبرداران/ کاهش ۴۵ درصدی کلاهبرداری های کارت به کارت
سردار منفردگفت: کشف پیش‌دستانه کلاهبرداری با جدیت در دستور کار پلیس آگاهی ناجا قرار دارد و تاکنون ۱۸ هزار حساب بانکی مورد استفاده کلاهبرداران مسدود شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۲

شیوه نوین کلاهبرداری از طریق حساب بانکی
امروزه افراد با شیوه نوینی از کلاهبرداری حساب های بانکی روبرو هستند که با به کار بردن توصیه های امنیتی می توان از این سوء استفاده ها جلوگیری کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۳:۴۶

فریب پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یکبار مصرف» را نخورید
بانک پاسارگاد طی اطلاعیه ای اعلام کرد پیامک هایی که در آن با معرفی آدرس یک سایت اینترنتی، هم میهنان را برای دریافت رمز یک بار مصرف هدایت می کنند، جعلی است.

۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۵:۱۸

رئیس پلیس فتا استان اردبیل:
سایت ثبت اعتراض به معیشت فعال شد
سرهنگ قهرمان طالع گفت: سایت ثبت اعتراض به واریز معیشت به نشانی درگاه Hemayat.mcls.gov.ir فعال شد و کسانی که اعتراض به پرداخت در این خصوص دارند به این درگاه مراجعه کنند.

۱۳۹۸/۹/۷ - ۰۹:۵۳

رئیس پلیس فتا زنجان خبر داد:
کلاهبرداری با ترفند فروش کود کشاورزی
رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان زنجان از شناسايي و دستگيری شخصی که با ترفند فروش کود کشاورزی از کاربران و شهروندان کلاهبرداری می‌نمود خبر داد.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۰۸:۰۵

رئیس پلیس فتا استان بوشهر:
خانواده ها با اقدامات پیشگیرانه از بروز کلاهبرداری های اینترنی جلوگیری کنند
سرهنگ قاسمی با اشاره به افزایش کلاهبرداری اینترنتی در سطح کشور بیان کرد: اقدامات پیشگیرانه خانواده ها در کاهش بروز کلاهبرداری های اینترنی تاثیر فراوانی دارد.

۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۱:۴۲

بازپرس رسیدگی کننده به جرائم اینترنتی در گرگان مطرح کرد
از متداولترین روش کلاهبرداری اینترنتی تا برخورد قانون با کلاهبرداران فضای سایبری
رزاقی نژاد با اشاره به متداول ترین روش های کلاهبرداری در فضای اینترنتی، گفت: قانون گذار برای برقراری نظم و امنیت و تامین حقوق و منافع شهروندان و حاکمیت در حوزه فناوری اطلاعات در سال ۸۸ قانون جرائم رایانه ای را تدوین کرده است.

۱۳۹۸/۸/۹ - ۰۸:۱۸

پیشخوان مطبوعات محلی مازندران:
معمای پول و پارلمان
معمای پول و پارلمان، کلاهبرداری اینترنتی از۶۳۵حساب بانکی در مازندران و ... از مهمترین عناوین روزنامه های امروز(سه شنبه ۵شهریور ماه) در مازندران است.

۱۳۹۸/۶/۵ - ۱۱:۳۱

فرمانده نیروی انتظامی خوسف:
استقرار یگان نیروی انتظامی در ماژان ضروری است
صادقی گفت: نبود یگان و پاسگاه نیروی انتظامی در بخش جلگه ماژان یک خلا امنیتی برای شهرستان محسوب شده و استقرار این یگان ضروری است.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۷:۴۲

رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی اعلام کرد:
افزایش ۱۶۳ درصدی وقوع جرم در فضای مجازی
محمدپور از افزایش ۱۶۳ درصدی وقوع جرم در فضای مجازی خراسان جنوبی طس سه ماهه ابتدای امسال خبر داد و گفت: جرم سوم استان در فضای مجازی انتشار اخبار کذب است و این با توسعه اینترنت پرسرعت، اثرات سوء خود را در روستاها می گذارد.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۱:۱۷

رئیس پلیس فتا استان بوشهر:
شهروندان فطریه خود را تنها از طریق سایت ها و موسسه های معتبر پرداخت کنند
سرهنگ مهدی قاسمی با اشاره به کلاهبرداری سودجویان با ساخت اپلیکشن های جعلی پرداخت فطریه و ترفند پرداخت اینترنتی زکات، بیان کرد: شهروندان فطریه خود را تنها از طریق سایت ها و موسسه های معتبر پرداخت کنند.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۰۹:۳۵

پلیس فتا هشدار داد:
خانواده‌ها مراقب ثبت نام‌های اینترنتی اوقات فراغت باشند
رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: خانواده مراقب ثبت نام های اینترنتی اوقات فراغت و توطئه کلاهبرداران باشند.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۰:۰۴

رئیس پلیس فتا استان گلستان:
​هوشیاری مردم نسبت به کلاهبرداری‎های فضای مجازی در ماه مبارک رمضان
​پرسا گفت: برخی از کلاهبرداران در ماه مبارک رمضان با استفاده از احساسات مردمی برای افطار و نذری اقدام به کلاهبرداری می‎کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۴:۴۶

استفاده از رمزهای یکبار مصرف بانکی کلید خورد
مقررشده بانک‌ها برای جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی از اول خردادماه ۹۸ رمز دوم ثابت را حذف کرده تا با جایگزینی رمز یکبارمصرف مقابله جدی با برداشت‌های غیرمجاز صورت بگیرد.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۱۰